Dodaj do ulubionych

ośrodek kompas Będzin opinie

18.06.11, 19:34
Chodzi mi o opinie na temat psychoterapii, pobytu dziennego itd,
z góry dziękuję
--
wielkamalamilosc.blog.onet.pl/

www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc
Edytor zaawansowany
  • 18.06.11, 20:40
    Syn był na dziennym. Wszystko ok. Terapia TUS też. Od września idziemy znowu.
  • 18.06.11, 21:39
    mika to jest odpłatnie? ile się czeka na termin? Bo mój znów mówi ze musi wziąć nóż i się pociąć, i w końcu pozbawić się tego co tu jest ciężki, a ma dopiero 8 lat....ile Twój syn ma lat?
    --
    wielkamalamilosc.blog.onet.pl/

www.youtube.com/watch?v=GyNPqud3Mhc
  • 19.06.11, 22:14
    Nie czeka się długo, jest na NFZ, moja chodzi tam do psychiatry i teraz skończyła pobyt dzienny. Chwalę sobie.
    --
    Nikoli Blog - 1%dla Nikoli
  • 19.06.11, 23:03
    wizyty u lekarza psychiatry są bezpłatne. Syn ma niecałe 8 lat. Tylko grupa terapeutyczna jest płatna.
  • 19.06.11, 23:24
    terapia TUS dla dzieci w jakim wieku tam jest?
    aby się na nią dostać musi mnie skierować psychiatra pani Burzawa?
    oczywiście telefonicznie z rozmowy z panią w rejestracji nic się nie dowiedziałam... mówiła tylko o pobycie dziennym w ramach diagnostyki..., a ja wolałabym uniknąć kolejnego diagnozowania, chcę terapii:)
    --
    www.dzieciom.pl/13973
  • 20.06.11, 12:04
    Jest grupa dzieci 7-10 lat, mój syn miał skierowanie po oddziale dziennym na terapię. Może jest takie konieczne. Ale ten dzienny polegał na pobycie ok. 3 godzin codziennie przez 3 tygodnie i dziecko nawet nie wiedziało że to jakiś pobyt dzienny czy diagnoza - zajęcia były w formie zabawy:)
  • 06.10.17, 10:09
    NIE POLECAM !!! Jeżeli chce Pani odebrać zdrowe dziecko po rzekomym "leczeniu" to życzę powodzenia.Widzę że wpis jest z 11 roku ale dla przestrogi innych rodziców piszę tutaj.
    Mój syn miał obniżony nastrój spowodowany przeżyciami rodzinnymi które przeżył bardziej podczas burzy hormonów podczas dojrzewania.Po krótkiej rozmowie z psychiatrą zostały przepisane antydepresanty które zażywał przez 4 miesiące w oczekiwaniu na psychoterapię ( 7 miesięcy oczekiwania ) Po antydepresantach syn czuł się lepiej przez 1 miesiąc a pożniej już coraz gorzej,dochodziły myśli samobójcze,lęki,splątanie,agresja.Po poinformowaniu o tym lekarzowi,lekarz odstawił "lekarstwa" i przepisał inne które miały złagodzić objawy które nastąpiły,z tym że nie poinformował że objawy mogą się utrzymywać nawet do 3 miesięcy ale tydzień.Czyli chciał złagodzić skutki uboczne innymi antydepresantami i zatoczyć błędne koło aby leczyć je na psychoterapii i dalej podawać chemię a w najgorszym wypadku zamknąć w szpitalu i unieruchomić na co rodzic musi się zgodzić podpisując zgodę na piśmie aby dziecko było przyjęte na terapię. Jeżeli jesteś mądrym rodzicem to nie pozwól na to aby psychiatrzy, farmaceuci bogacili się na nieszczęściu Twojego dziecka.
    DZISIEJSZA PSYCHIATRA = POLITYKA+EKONOMIA Antydepresanty uzależniają jak narkotyki,antydepresanty są legalnymi narkotykami. Wszystkim rodzicom życzę jasnego umysłu i nie uleganiu w wierzenie w to co lekarz powie to święte.Dla mnie lekarz psychiatra jest lekarzem w cudzymsłowiu,dobrym określeniem byłoby słowo diler.
    Pozdrawiam wszystkich zagubionych rodziców do których Ja też należałam i życzę mądrych decyzji.
  • 06.10.17, 12:31
    Polecam film dla roztargnionych www.youtube.com/watch?v=Pt0UmOabgME
  • 06.10.17, 12:46
    ania666-1 napisał(a):

> Polecam film dla roztargnionych www.youtube.com/watch?v=Pt0UmOabgME
    FILM DLA OSÓB NIEŚWIADOMYCH CZYM SĄ ANTYDEPRESANTY
  • 10.10.17, 10:03
    LEKARZE PSYCHIATRZY PRZEPISUJĄ BARDZO SZYBKO ANTYDEPRESANTY ABY WYWOŁAĆ PRAWDZIWĄ DEPRESJĘ którą pózniej chętnie "leczą" coraz to większą liczbą i różnorodnością antydepresantów i leków przeciwlekowych aby zwiększyć ich sprzedaż a tym samym swoję wynagrodzenie. LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY ! Antydepresanty i leki przeciwlękowe skutecznie uzależniają o co im chodzi aby mieć klienta na stałe. Poniżej dodałam film PRAWDZIWA PRAWDA O ANTYDEPRESANTACH.
    RODZICU- zanim podasz dziecku antydepresant obejrzyj ten film, być świadom tego co robisz.
    Pozdrawiam.
  • 10.10.17, 10:49
    FILM pt: MROCZNA STRONA ANTYDEPRESANTÓW
    OBEJRZYJ ZANIM PODASZ DZIECKU CZY SOBIE !
  • 10.10.17, 13:21
    Raz wklejony link wystarczy.
  • 10.10.17, 18:28
    Polecam link w którym pisze wszystko o psychiatrii czyli cała prawda o konowałach, zabójcach w białych kitlach, skurwysynach...prawda2.info/viewtopic.php?t=13218

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.