Dodaj do ulubionych

dr Joanna Boroń-Zyss (Kraków). Ma ktoś namiary?

16.04.12, 17:24
Czy ktoś z Was ma jakieś aktualne namiary na dr Joannę Boroń-Zyss?
Może ktoś z Was diagnozował/leczył u niej dziecko? Możeci się podzielić wrażeniami?
Edytor zaawansowany
  • 16.04.12, 18:53
    Dr Boroń-Zyss jest teraz ordynatorem w szpitalu przy ul. Strzeleckiej i w tamtejszej poradni przyjmuje we wtorki i czwartki, 13-15.
    www.dzieciecyszpital.pl/szpital/oddziay-i-poradnie/102.html
    Chodzimy do niej z synem już dwa lata i jak dla mnie jest najlepsza w Krakowie.
  • 16.04.12, 19:54
    Dzięki za info. Nie wiesz czy są do niej długie terminy oczekiwania na wizytę? Może ma jakiś prywatny gabinet?
    Jak wyglądają wizyt u niej? 5 minut i do widzenia, czy może ma czas dla rodziców i dziecka?
  • 16.04.12, 20:47
    Moja ostatnia wizyta trwała 20 minut. Poszłam sama, bo miałam sporo spraw do omówienia, także dotyczących mnie. Wysłuchała, pocieszyła, doradziła. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że traktuje mnie od niechcenia. A pamiętam z pierwszych spotkań, jak mamy czekające na wizytę piały peany na jej cześć:)Teraz mogę do nich dołączyć:)))
    Zawsze bardzo rzeczowo podchodzi do tematu, notuje szczegółowo, później dopytuje.
    Prywatnego gabinetu nie ma, a w poradni czas oczekiwania to 2-3 miesiące, ale często ktoś rezygnuje i można wskoczyć na jego miejsce.
  • 16.04.12, 20:49
    I trochę prywaty - przeczytałam gdzieś na forum, że córa zaczęła chodzić do Krasnala. Mam rację?
  • 16.04.12, 20:52
    Można się z Tobą skontaktować jakoś e-mailowo? Możesz mi wysłać adres np. na e-maila gazetowego?
  • 16.04.12, 21:09
    Mówisz - masz:)
  • 17.04.12, 12:54
    Witam ja szukałam tej P.Dr i na Strzelcekiej był bardz0 długi termin i powiedziała mi pani w rej. że przyjmuje prywatnie na Starowiślnej ale nie pytalam pod którym.
  • 17.04.12, 14:31
    To by była bardzo dobra wiadomość.
    Wiem, że konsultowała w Krakowskim Ośrodku Terapii przy Miodowej (teraz chyba Helclów).
    Znalazłam taką wskazówkę:
    Brain-Tech-Lab S.c. Joanna Boroń-Zyss, Tomasz Zyss
    ul. Starowiślna 37 / 11
    Kraków 31-038, woj. małopolskie
  • 29.11.12, 18:40
    Mam pytanie - bardzo zależy mi na wizycie u P. Boroń - Zyss, czy ktoś z was piszących zdobył namiary na prywatny gabinet?
  • 29.11.12, 19:12
    (0-12)4311630
    jednak terminy dopiero na styczen.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.