• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dr Joanna Boroń-Zyss (Kraków). Ma ktoś namiary? Dodaj do ulubionych

• 16.04.12, 17:24
    Czy ktoś z Was ma jakieś aktualne namiary na dr Joannę Boroń-Zyss?
    Może ktoś z Was diagnozował/leczył u niej dziecko? Możeci się podzielić wrażeniami?
    Zaawansowany formularz
    • 16.04.12, 18:53
      Dr Boroń-Zyss jest teraz ordynatorem w szpitalu przy ul. Strzeleckiej i w tamtejszej poradni przyjmuje we wtorki i czwartki, 13-15.
      www.dzieciecyszpital.pl/szpital/oddziay-i-poradnie/102.html
      Chodzimy do niej z synem już dwa lata i jak dla mnie jest najlepsza w Krakowie.
      • 16.04.12, 19:54
        Dzięki za info. Nie wiesz czy są do niej długie terminy oczekiwania na wizytę? Może ma jakiś prywatny gabinet?
        Jak wyglądają wizyt u niej? 5 minut i do widzenia, czy może ma czas dla rodziców i dziecka?
        • 16.04.12, 20:47
          Moja ostatnia wizyta trwała 20 minut. Poszłam sama, bo miałam sporo spraw do omówienia, także dotyczących mnie. Wysłuchała, pocieszyła, doradziła. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że traktuje mnie od niechcenia. A pamiętam z pierwszych spotkań, jak mamy czekające na wizytę piały peany na jej cześć:)Teraz mogę do nich dołączyć:)))
          Zawsze bardzo rzeczowo podchodzi do tematu, notuje szczegółowo, później dopytuje.
          Prywatnego gabinetu nie ma, a w poradni czas oczekiwania to 2-3 miesiące, ale często ktoś rezygnuje i można wskoczyć na jego miejsce.
        • 16.04.12, 20:49
          I trochę prywaty - przeczytałam gdzieś na forum, że córa zaczęła chodzić do Krasnala. Mam rację?
          • 16.04.12, 20:52
            Można się z Tobą skontaktować jakoś e-mailowo? Możesz mi wysłać adres np. na e-maila gazetowego?
            • 16.04.12, 21:09
              Mówisz - masz:)
    • 17.04.12, 12:54
      Witam ja szukałam tej P.Dr i na Strzelcekiej był bardz0 długi termin i powiedziała mi pani w rej. że przyjmuje prywatnie na Starowiślnej ale nie pytalam pod którym.
      • 17.04.12, 14:31
        To by była bardzo dobra wiadomość.
        Wiem, że konsultowała w Krakowskim Ośrodku Terapii przy Miodowej (teraz chyba Helclów).
        Znalazłam taką wskazówkę:
        Brain-Tech-Lab S.c. Joanna Boroń-Zyss, Tomasz Zyss
        ul. Starowiślna 37 / 11
        Kraków 31-038, woj. małopolskie
        • 29.11.12, 18:40
          Mam pytanie - bardzo zależy mi na wizycie u P. Boroń - Zyss, czy ktoś z was piszących zdobył namiary na prywatny gabinet?
          • 29.11.12, 19:12
            (0-12)4311630
            jednak terminy dopiero na styczen.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.