Dodaj do ulubionych

Gdzie do fryzjera z 3-latkiem - Kraków, Wieliczka?

15.05.12, 17:52
Dziecko mi zarosło :) Sama boję się chwytać za nożyczki, bo pewnie nic dobrego z tego nie wyjdzie. Do tej pory strzygliśmy u znajomej fryzjerki u rodziców, ale musimy znaleźć jakiegoś fryzjera na miejscu, bo na dłuższą metę jeżdżenie tam na każde strzyżenie nie ma sensu.
Eryk ma dość sporo włosów, więc strzyżenie chwilę trwa, a on do tych cierpliwych nie należy (raz kończyliśmy strzyżenie siedząc na podłodze :) ), komunikacyjnie wciąż tak sobie, dlatego szukamy jakiegoś wyrozumiałego fryzjera. Moglibyście kogoś polecić?
Edytor zaawansowany
  • madix1 15.05.12, 19:19
    Claribel,
    my chodzimy do salonu Vena w Wieliczce www.salon-vena.pl/
    Właściwie nie mamy już problemów , jeśli chodzi o obcięcie włosów, ale każdorazowo obserwuję dużą cierpliwość u pracujących tam pań:) Więc może i Wam się uda.
    Twój post przypomniał mi, jak obcinałam synowi włosy na śpiąco:) Czasami wyrównanie jednej strony głowy do drugiej zajmowało kilka nocy:)
    Jesteście z Wieliczki?
  • kenijka 15.05.12, 23:36
    raz zaprowadzilam dziecko tu
    rachuciachu.com/
    salon super, szkoda tylko że jak usłyszal maszynke to wpadł w panikę i strzyzenie szło jak zawsze na siłę
    ale fajnie, max nastawienie na dzieci, prezenty, gadżety, fotel - samochód, bajki itd
  • claribell 16.05.12, 10:19
    Od prawie 3 tygodni mieszkamy w Wieliczce, wcześniej w Krakowie Prokocimiu. Próbuję się tu poodnajdywać (najbardziej dziwi mnie brak przedszkola integracyjnego, o specjalnym już nie mówiąc).
    Sama obcinać się boję, bo nawet z grzywką sobie średnio radzę :) A co do obcinania na śpiąco, to ciekawe, czy gdybym przyszła z uśpionym dzieckiem - Młody często zasypia w nosidle na plecach, więc jest pełny dostęp do głowy, a jak zaśnie to już mu wszystko jedno, co się dookoła dzieje - to czy by się fryzjerki podjęły takiej operacji.
  • madix1 16.05.12, 19:05
    Zapytać zawsze możesz. A nuż się uda:)
    My mieszkamy w Wieliczce od września i też zaznajamiamy się z okolicą. Syn kończy przedszkolną zerówkę w Krakowie, ale od września zacznie pierwszą klasę w szkole integracyjnej w Wieliczce.
  • mamaorzeszka 16.05.12, 19:46
    Rachuciachu już niestety nie istnieje.
  • ewa897 15.07.12, 14:35
    Polecam p Kinge to jest SALON FRYZUR KINGA STOCH. Ma genialne podejscie do dzieci, ma niesamowita cierpliwosc, sama chodze z synkiem do niej. i ja oczywiscie tez. POLECAM
  • lilah666 03.11.14, 11:22
    Ja sama chodzę od dawna do Vicihair w Krakowie (www.vicihair.pl), a ostatnio namówiłam też siostrę, która zabrała również synka. Mały ma 4 latka i jest urwisem, ale przy pani Ani, która go strzygła, siedział jak zaczarowany i wytrzymał grzecznie cały proces bez marudzenia. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka