Dodaj do ulubionych

dobre przedszkole integracyjne Katowice

08.02.13, 14:02
Witam,
Jestem mamą 2,5 letniego autika. Synek do tej pory chodził do żłobka, ale niestety Panie pracujące tam (pomimo dużego serca) nie mają wiedzy, jak postępować z chorymi na autyzm dziećmi. Dlatego nasza psycholog poleciła nam przeniesienie Małego do przedszkola integracyjnego. Szczególnie, że w ramach programu będzie miał też zajęcia z logopedą i psychologiem.
Polećcie mi kochane mamy dobre przedszkole w Katowicach. Chodzi mi nie tylko o to, aby miał miłe Panie i ładną salę zabaw, ale głównie dużą ilość specjalistycznych zajęć dodatkowych.
Mój synek już się wystarczająco w życiu nacierpiał, że nie chciałabym eksperymentować :)
Z góry dziękuje :)
Edytor zaawansowany
  • 09.02.13, 12:44
    Witaj,napisz mi proszę jak on się tam zachowuje?
    Ja sama mam dylemat,mój syn w marcu kończy 2,5r i nie wiem czy wnioskować o przedszkole int. czy starać się pozostawić go w żłobku jeszcze przez nastepny rok do 4rż.
    U mnie panie w żłobku nie wiedzą o dysfunkcjach syna, nigdy nie zgłaszały nic niepokojącego.Syn uczęszcza chętnie, zjada tam sam, ładnie śpi, rozrabia.Syn nie mówi jeszcze,ale wydaje dźwięki.Jak jest u Twojego?
  • 09.02.13, 13:31
    Jest taki punkt przedszkolny (ale nie integracyjny tylko dla dzieci z zaburzeniami) zorganizowany przez pro communication. tylko nie wiem czy są tam jeszcze miejsca (bo to tylko dla kilku dzieci). Ale oferta wydaje się ciekawa. Jakbym miała młodsze dziecko to pewnie bym się nad tym zastanawiała. My chodzimy tam tylko na SI.
  • 09.02.13, 15:39
    Na os. Tysiąclecia w Katowicach przy ośrodku rehabilitacyjnym działa przedszkole z szeroką ofertą zajęć specjalistycznych
    www.osrodek.katowice.pl/przedszkole.html
    --
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."
  • 11.02.13, 08:42
    Kuba do przedszkola jeszcze nie chodzi. W żłobku zachowywał sie bardzo grzecznie, ale wolał bawić sie sam, wręcz unikał kontaktów z dziećmi. Nie uczestniczył też w zabawach grupowych i głównie siedział Paniom na kolanach "aby nie przeszkadzał".
    Bardzo Wam dziękuję - zabieram się za szukanie :)
  • 11.02.13, 21:20
    ja polecam nasze przedszkole integracyjne nr 47 w Katowicach.
    --
    www.dzieciom.pl/13973
  • 15.03.13, 20:50
    katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13569811,W_Katowicach_powstalo_nietypowe_prywatne_przedszkole_.html#LokKatTxt
  • 16.03.13, 08:55
    Znowu Katowice....
    W moim zapyziałym mieście albo publiczna placówka albo placówka,gdzie są dzieci upośledzone w stopniu ciężkim.Więc co ja mam zrobić?Jaki wybór?
  • 16.03.13, 14:34
    nie ma żadnego niepublicznego przedszkola?
  • 16.03.13, 20:05
    Kochana jest,ale nie uczęszczają tam żadne pociechy z dysfunkcjami.
    Jest tylko 1 chłopiec z wadą serca.
    W integracyjnym przedszkolu grupa 3-4l jest normalna nie integracyjna,dopiero 5-6l posiada oddział integracyjny.
  • 16.03.13, 21:18
    a nie wolałabyś pogadać(a moze gadałaś?) z Dyrektorką o zapisaniu tam Twojego syna i zapewnieniu mu terapii w przedszkolu niepublicznym? Przedszkole dostanie na to ok 4 tys miesięcznie, nic nie musi finansować ze swojego budżetu, zajecia może zlecać na zewnątrz lub opłacić terapeutę, który będzie przychodził do przedszkola tylko do Twojego dziecka na indywidualna terapię na1-2 h dziennie. Jeśli dzieciak nisko funkcjonuje to możecie załatwić cienia. Wszystko zależy od Twojego samozaparcia i dyrektorki, może to akurat osoba, która Ci pomoże?
    Czy wadą jest to, że w grupie jest tylko 1 dzieciak z dysfunkcją?
  • 06.09.13, 23:44
    Kochane mamy a nie prościej odwiedzić placówkę, porozmawiać i zobaczyć samemu jak funkcjonuje zamiast przekazywać jakieś zasłyszane informacje, nie zawsze prawdziwe !!!
  • 09.09.13, 09:12
    Trudno to chyba jednak ocenić po jednej, czy dwóch wizytach :( dlatego zależało mi na opiniach mam
  • 27.10.17, 20:50
    Przedszkole wesołe siódemki bardzo proszę o wykupienie reklamy na forum zamiast wynajmowanie spamerów. Taka forma "reklamy" świadczy raczej o niskich walorach, tak "reklamowanej" placówki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.