Dodaj do ulubionych

zaparcia??

07.01.14, 13:00
mam do was pytanko. mamy zaparcia nawykowe, ale laktuloza często powoduje wzdęcia i różne inne mało przyjemne dolegliwości, więc teraz mamy zmienić na Forlax. Zobaczymy jak będzie, opinie ma świetne))
moje pytanie jest inne. Dostaliśmy też rozpiskę gdzie jest najwięcej błonnika i ile powinien go jeść dziennie, a przy naszej wybiórczości tylko jabłko sie kwalifikuje i znalazłam taki preparat Fructolax (błonnik w syropie- wyciąg z fig, daktyli, rabarbar). Mam pytanie czy stosowaliście?? leki w syropie przejdą wszystkie (błonnik w proszku próbowałam i nie ma mowy)
będę wdzięczna za odpowiedzi)))
Edytor zaawansowany
  • helka_butelka 07.01.14, 23:56
    Kiedyś sama brałam coś o podobnym składzie (tyle że w formie słodkich kostek, przypominających konsystencją cukierki irysy, aromat jabłeczno-rodzynkowy) i wspominam ten lek naprawdę dobrze. Czułam się po nim nieźle, no i oczywiście okazał się skuteczny bez przesadnych rewelacji ;-). Myślę, że dziecku tym bardziej powinien podpasować. Syropu nie znam, ale myślę, że ma podobne łagodne działanie. Skoro syn pił lactulozę, zapewne wypije i to :).
  • drop.s18 08.01.14, 16:42
    jest też wersja cukierkowa))) może to samo. dzięki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka