Dodaj do ulubionych

emily_valentine potrzebuję Twojej pomocy

28.08.15, 13:26
Chciałam prosić o udostępnienie pisma, które dostałaś od prawnika z Synapsis (dot. orzeczenia o niepełnosprawności i sławetnego pkt 7). Właśnie odebrałam nasze nowe orzeczenie i muszę pisać odwołanie. Wiem, że Wasza sprawa zakończyła się sukcesem. Chciałam skorzystać z dobrego wzoru.

Mój mail:
dabrowska.o.a@gmail.com

Wiem, że wątek już był i to długi, ale nie wiem, czy jeszcze tam zaglądasz.

Dziękuję.

--
Jestem po prostu geniuszem!
Edytor zaawansowany
  • emily_valentine 03.09.15, 15:05
    masz @

--
    Maksio & Maks & Max
    10.07.2010
  • 1johny2 29.09.15, 19:27
    Emily ja też proszę o pomoc. Czas mnie nagli, a chciałbym mieć pewność, że odwołanie do sądu będzie dobrze napisane. Autyzm, punkt 7.
    mulawkam@wp.pl
  • madziulec 29.09.15, 21:57
    Dotarły do mnie głosy, że dziecko 4-letnie mimo odwołania nie otrzymało pkt. 7.
    Ogarnia mnie przerażenie. Serio.
    Jesli ktoś ma pismo od prawnika - chętnie udostępnię je na stronei Poradnika - razem z innymi rodzicami tworzymy różne kompendia wiedzy.

--
    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera
    Jedyna strona dla rodziców dzieci z wadami układu moczowego
    Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
  • magdad75 01.03.16, 10:03
    jesteśmy w identycznej sytuacji. czy moglibyśmy również prosić o pomoc? Bylibyśmy bardzo wdzięczni! mdrygalska@gmail.com
  • magdad75 01.03.16, 10:37
    Emily, bardzo prosimy o pomoc. Jesteśmy w tej samej sytuacji. Czy moglibyśmy prosić o wzór tego odwołania? Czy możesz podać namiary na korzystny wyrok? To również może być pomocne. mdrygalska@gmail.com
  • askamama 10.03.16, 00:26
    Dołączam się do prośby o wzór pisma do sądu i uzasadnienie wyroku w sprawie pkt 7, córka lat 11, autyzm dziecięcy, poznawczo funkcjonuje dobrze, społecznie wcale.
    Przeczytałam chyba wszystkie wątki na ten temat, ale ludzie rzadko piszą , czy im sie udało uzyskac pkt 7 w sądzie.
    z góry dziękuję za pomoc.
    joannaczop@interia.pl
  • molska.malgorzata 13.07.18, 10:29
    Emily, bardzo prosimy o pomoc. Jesteśmy w tej samej sytuacji. Czy moglibyśmy prosić o wzór tego odwołania? pekala.malgorzata@op.pl
  • madziulec 13.07.18, 11:05
    Ja wrzuciłam odwołania, które dostałam od mam tu
    www.poradnikautystyczny.pl/post/orzekanie-o-niepelnosprawnosci/odwolanie_od_orzeczenia

--
    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.