Dodaj do ulubionych

Warszawa - gimnazjum

03.02.16, 22:59
Nadejszła wiekopomna chwila chciałoby sie napisać.
Misik jest w połowie 5 klasy, wiec zostało ogólnie według mnie niewiele czasu, by zastanowic sie co dalej.

Obecnie chodzi do szkoły na Torunskiej, klasa 3-osobowa. Poziom całkiem niezły, bo chłopcy edukacyjnie wysoko stają. Zdaję sobie sprawe, że Miskowi przynajmniej na poczatku może być trudno trafic do klasy, gdzi ebędzie ponad 20 osób, będzie za głosno, za duzo bodźców.
Rozważam co prawda jedną szkołe w naszym mieście (mieszkamy poza Warszawą). Klasy maja dwujezyczne, Misiek juz drugi rok z własnego wyboru uczy sie dodatkowo niemieckiego, ale tam podobno wymagana jest średnia co najmniej 5,0 (takiej Misiek nie ma, troche mu brakuje).

Zaczynam więc szukanie dość dobrego edukacyjnie gimnazjum, ale jednocześnie takiego, które zrozumie, że Misiek czasem moze wymagać wsparcia, czasem go moze przez miesiąc nie być (ta cholerna fobia szkolna) itp.

Znacie cos takiego w Warszawie?
--
Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
Edytor zaawansowany
  • edyta540 23.07.18, 06:44
    ja znam - szkoła Moraczewskich w Sulejówku na ul. Żeromskiego.
  • madziulec 23.07.18, 16:25
    45 km w jedną stronę. Za daleko.

--
    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.