Dodaj do ulubionych

Przedszkole Krakow CZR

30.05.16, 19:17
Do jakiego przedszkola masowego chodziły Wasze dzieci? Czy nadal polecany jest Krasnal, czy zmieniło się tam na gorsze? Biorę pod uwagę przedszkola masowe prywatne, do publicznego nie ma szans się dostać (syn w lutym przyszłego roku będzie kończył 3 lata). Czy możecie coś polecić w północnej lub wschodniej części Krakowa? Inne propozycje też mile widziane
Edytor zaawansowany
  • 02.06.16, 11:52
    Chyba krasnalowe dzieci wyrosły. Trochę się tam podobno zmieniło - jak jest teraz nie wiem.
  • 17.10.17, 12:36
    Odświeżam. Rozważam zmianę przedszkola (remonty linii kolejowej tak bardzo utrudniają dojazd do naszego przedszkola, że jesteśmy gotowi zaryzykować zmianę) i szukam odpowiedniej placówki na północy Krakowa (Bronowice, Prądnik Biały). Prywatnej lub mniej chętnie publicznej, bo potrzebna nam jest mała grupa. Syn od roku chodzi do masowego przedszkola (grupa ok 15 dzieci). Obdzwoniłam wiele placówek w naszej okolicy, w prywatnych się boją przyjąć dziecko z orzeczeniem, w publicznych ogromne grupy... Może jednak coś przeoczyłam? Nie mam też żadnych opinii z pierwszej ręki, bo mieszkamy od niedawna w tej części miasta. Gdyby ktoś mógł pomóc, będę bardzo wdzięczna!
  • 17.10.17, 13:04
    Bajkowe Królestwo ma oddział na Żabińcu (myśmy chodzili do innego oddziału, ale właściciel ten sam, z przyjęciem dziecka z orzeczeniem nie było problemów, z nauczycielem wspomagającym również). Tyle, że nie wiem czy im się grupy teraz nie zwiększyły, jak młody chodził to mieli 15-18 osób.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.