Dodaj do ulubionych

pokemon go

29.10.16, 14:18
Świetna sprawa- uspołecznia (wspólny temat, wspólny cel), wyciaga z domu, rozwija podzielność uwagi, planowanie, orientację w terenie. Mój syn po dłuższej przerwie ma znowu wspólną płaszczyznę z rodzeństwem. I poznaje nowych ludzi. Podoba mi się to :)
--
Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
Obserwuj wątek
      • grzalka Re: pokemon go 29.10.16, 19:50
        Kosmitów na tym forum dużo, myślę, że kosmiczność nie ma wpływu na poglądy. Większość znanych mi normalnych(?) ma odmienne zdanie niż ja ;)

--
        Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
    • grzalka Re: pokemon go 03.10.19, 19:58
      Syn się przerzucił rok temu z pokemonów na geocaching, więc się nie przyda

--
      • madziulec Re: pokemon go 07.10.19, 11:39
        Kochamy syna ;)
        I zapraszamy na eventy ;)

--
        Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
        • grzalka Re: pokemon go 07.10.19, 17:21
          @madziulec syn zapewne chętnie, w sobotę był na evencie "szlakiem Napoleońskim", a szczerze powiem, że tegoroczne wakacje układaliśmy pod jego kesze ;)

--
          • madziulec Re: pokemon go 09.10.19, 08:37
            Gdzie mieszkacie? Bo mogę Was komuś polecić ;)

--
            Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka