Dodaj do ulubionych

Aktywność fizyczna dzieci z autyzmem

26.04.17, 01:14
Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej. Chciałabym Państwa serdecznie poprosić o podzielenie się Państwa cenną wiedzą na temat dzieci ze spektrum autyzmu w ankiecie do pracy magisterskiej nt. aktywności fizycznej. Zajmie to Państwu kilka minut.

Link do ankiety: goo.gl/forms/OP1pGilAzvLvtmdl2

Z góry dziękuję,
Ula Makarewicz
Edytor zaawansowany
  • 26.04.17, 09:14
    Wypełniłam, proszę poprawić błąd ortograficzny- żaden przez ż.

--
    Prawo Katza - ludzie i narody będą działać racjonalnie wtedy i tylko wtedy, gdy wyczerpią już wszystkie inne możliwości
  • 26.04.17, 09:41
    O faktycznie ale wpadka. Dziekuje serdecznie za uwage.
    Pozdrawiam
    Ula
  • 26.04.17, 09:43
    I oczywiście za wypełnienie ankiety:)
  • 27.04.17, 13:15
    zrobione. Wyjątkowo fajnie pomyślana ankieta, brawo
  • 27.04.17, 19:45
    Zrobiona.
  • 27.04.17, 20:39
    Zrobione.
    "rzaden" dalej nie poprawiony...
    Denerwuje mnie sformułowanie Pan/i - naprawdę nie można napisać Pan/Pani?
    Co do samej ankiety - brak informacji czy chodzi o zajęcia indywidualne czy grupowe. Wpisywałam tylko zajęcia indywidualne, które ma syn. Nie wpisałam grupowych w przedszkolu - piłka nożna, rytmika, balet, zumba, taniec.

--
    Maksio & Maks & Max
    10.07.2010
  • 28.04.17, 10:01
    Co do ortografii zgoda ;-), ale aktywność ruchowa dotyczyła wszystkich form ruchu (trudno indywidualnie grać w koszykówkę czy gry zespołowe) - w ankiecie myślę nie szło o rehabilitację lecz ruch. I wiele korelacji można tam porobić. Szkoda, że nie wpisałaś tych zumb itd. w "inne" - bo to też może pokazać np. w jakim wieku uczestnictwo w takich zajęciach się rozjeżdża miedzy NT/ASD i w jakich okolicznościach np. miasta/wieś, lepiej wykształceni rodzice. Czy bardziej istotny jest stopień zaburzenia czy może miejsce zamieszkania, a może rodzaj komunikacji, czy i które dzieci uczestniczą w zwykłych np. zumbach, a które tylko się rehabilitują, czy zbyt dużo rehabilitacji nie wyklucza dzieci z innych form aktywności - a może dopiero w wieku szkolnym, czy dziecko ze szkoły masowej rusza się więcej niż ze specjalnej? a może mniej? a może liczy się jedynie wiek.... ach, sama chętnie zrobiłabym statystykę do tego :-).
  • 28.04.17, 10:12
    Dla mnie pytania mogłyby być bardziej dookreślone. Najwidoczniej nie zrozumiałam ankiety. A mogłabym coś więcej dodać, bo syn idzie do szkoły sportowej :)

--
    Maksio & Maks & Max
    10.07.2010
  • 28.04.17, 10:33
    Gratulacje - bo to przeczy ogólnikowym twierdzeniom o ASD (choć jest np. Messi)
  • 28.04.17, 09:03
    Ciekawy problem i fajnie zrobiona ankieta. Chętnie poznam wyniki.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.