Dodaj do ulubionych

Indywidualny tok nauczania matematyki

18.05.17, 13:07
Czy ktoś ma doświadczenie jak to załatwić i jak takie nauczanie wygląda. Mój syn jest w I klasie ale spokojnie z matematyki mógłby realizować zakres np z 4 klasy. W opinie ma zalecenie - do rozważenia indywidualny tok nauki matematyki. Na zajęciach z klasą się nudzi, wychodzi itd. Ma potencjał a w domu ja nic z nim nie zrobię - "bo nie jestem nauczycielką" w Jego opini więc nic z tego :). Chciałabym żeby w drugiej klasie szedł już z konkretnym materiałem, pytanie jak przekonać do tego dyrekcję i jak to powinno prawidłowo wyglądać. żeby nie było sytuacji że Pani na lekcji daje inne kserówki bo to ma teraz i niewiele daje. Czy może być tak, że ma indywidualne lekcje z matematykiem?
Edytor zaawansowany
  • 18.05.17, 16:14
    Na prosbe szkoly PPP bada Ci dziecko pod katem niezwyklych uzdolnien. Potem z taka opinia szkola wysyla papiery do urzedu, wydzial.edukacji. I oni na tej podstawie przyznaja lub nie srodki. Ale dalej bedzie z klasa na matematyce tylko dodatkowo dostanie godzine na rozwijanie jego zdolnosci.
  • 19.05.17, 11:17
    U nas w szkole moja córka ma w miejsce godziny na rewalidację godzinę dodatkowej przyrody, na której przerabia rzeczy "licealne". Ma 11 lat. Czyli za środki z rewalidacji wymiana godzina za godzinę.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.