Dodaj do ulubionych

Dlaczego moderator toleruje makurokurosek?

03.07.17, 13:42
Czytam różne wątki i oczom nie wierzę. Pisze tu ciągle osoba mająca zerowe pojęcie o ZA a wymądrzająca się jakby co najmniej 5 dzieci z ZA wychowała i kolejne 10 z ZD. Po 2 postach widać, że siedzi na forum żeby sobie humor poprawić dogadywaniem i poważaniem kompetencji matek niepełnosprawnych dzieci. Dlaczego jej się tłumaczycie? Dlaczego ją tolerujecie? Gdzie jest moderator?
Edytor zaawansowany
  • 03.07.17, 13:45
    Był tu juz taki wątek i ...nic.
  • 03.07.17, 17:11
    Zgłasza się moderator. Podeślijcie mi proszę linki do wątków Waszym zdaniem do skasowania na pocztę gazetową. Banować nie mogę bo nie jestem administratorem. Zresztą jak administracja zablokuje nawet nick to zawsze można wrócić pod nowym. Na forach prywatnych nie ma możliwości na bana na IP.
  • 03.07.17, 17:45
    A możesz po prostu przypiąć wątek ostrzegawczy na górze: UWAGA NA makurokurosek
    makurokurosek nie jest rodzicem dziecka ze spektrum autyzmu. Nie jest też specjalistą z zakresu diagnozy, terapii i edukacji dziecka ze spektrum autyzmu. Jej wypowiedzi/ rady są sprzeczne z aktualną wiedzą na temat spektrum autyzmu, więc należy je traktować z dużym dystansem.
    Dziękuję.
    Wątków całych nie warto kasować.
  • 03.07.17, 18:04
    Też nie rozumiem po co karmić tego trolla.
  • 03.07.17, 18:59
    Ban został nałożony (otrzymałam uprawnienia). Powiedzmy próbny. Za jakiś czas może zostać zdjęty. I liczymy wszyscy na poprawne zachowanie po zdjęciu bana.
  • 03.07.17, 19:08
    Dziękujemy!
  • 03.07.17, 19:53
    Ooo:)
    Ja ja sobie wygasilam w ustawieniach. Mialam dosc.
    Ale po Waszych postach i nerwowych (i niepotrzebnych wobec niej) odpowiedziach widzialam, ze ciagle krzywdzi innych.
    Dobrze, ze probuje sie jej zamknac droge do robienia krzywdy innym.
  • 03.07.17, 20:16
    A ja zapytam: po co wchodzicie z nią w dyskusję? Nakręcacie te wątki. Po co odpisujecie, wchodzicie w polemikę? Ile postów, tyle dowodów, że nie warto, ale zawsze się znajdzie ktoś chętny do dyskusji... I wątki same rosną.... A świstak siedzi i zawija te sreberka....
  • 03.07.17, 20:25
    No ale jak ktos jest nowy, albo lataminnie bywal to nie wie. I da sie wkrecic.
    Al o jak ktos jest za dobry:) Bo i tak bywa.
  • 03.07.17, 20:46
    Mnie się zdarzało jej odpowiadać. Bo ona czasem podnosi takie wątpliwości, które miewają również ludzie skądinąd dobrej woli, tylko po prostu niezorientowani, i które można w miarę prosto rozwiać. Nie wiem, może jestem naiwna, ale zakładam, że post na forum przeczyta nie tylko jedna makurokurosek, do której akurat bezpośrednio został skierowany, ale masa innych ludzi, niektórzy może nawet za parę miesięcy czy lat. No przynajmniej ja pamiętam, że w początkach pobytu na forum spędzałam sporo czasu wyszukując stare wątki na interesujące mnie tematy. Mogłam zadać pytanie i pewnie ktoś by mi nawet odpowiedział, ale po co, skoro ta wiedza tam już jest? Więc teraz z kolei ja, jak mam do powiedzenia coś, co moim zdaniem może być przydatne innym, to się produkuję, choćby i pod pretekstem odpowiedzi trollicy. Żeby zostało dla potomności.

--
    Wodospady, fontanny, witraże - mój blog o życiu z małym Aspim.
  • 03.07.17, 22:17
    Tylko wiadomo, ze ona nie ma dobrej woli. I nie chce sie niczego dowiedziec. Chce po prostu uderzyc w slabszych, bo ma taki kaprys/ ochote/ czy cokolwiek.
    Nie czerpie wiedzy, nie szuka. Uderza, biczuje, meczy. I kogo? Tych, ktorzy naprawde tego nie potrzebuja, rodzicow, ktorzy i tak maja pod gorke.
    Wiec albo olac, albo wygasic.
    Albo ban. Ban jest idealny.
  • 04.07.17, 22:54
    Ban najlepszy. ;) 🤗👍

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5ez28yo7o3.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.