Dodaj do ulubionych

Całościowe zaburzenia rozwojowe, nieokreślone.

03.07.17, 18:20
Do dalszej obserwacji w kierunku autyzmu. Taki dziś dokument otrzymaliśmy w Naviculi w Łodzi. Smyk ma 2 lata i 5 miesięcy. Od 3 miesięcy uczęszcza do logopedy, na SI, i gimnastykę korekcyjną (po 1h w tygodniu). Ćwiczymy w domu: wskazywanie (jest lepiej), pojawiły się odgłosy dźwiękonaśladowcze, mama, tata, ciocia, pokazywanie części ciała. Nie ma schematyzmów. Czytam Was od początku naszej drogi - niepokój zaczął się na bilansie. Proszę, podpowiedzcie, gdzie teraz mam iść po WWR I czy ono musi być realizowane w tej placówce, w której je wystawiono?
Serce pękło mi na tysiąc kawałków.
pzdr. anka
Edytor zaawansowany
  • 03.07.17, 19:16
    Opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju wystawia ośrodek do tego uprawniony, w Łodzi masz akurat parę - na stronie Urzędu Miasta jest lista -> www.uml.lodz.pl/miasto/edukacja/wczesne_wspomaganie_rozwoju/
    WWR nie musi być realizowane w placówce, w której je wystawiono, ale musi być to placówka, która ma umowę na realizację WWR (i jak wyżej, pod tym linkiem też jest lista takich placówek).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.