Dodaj do ulubionych

subwencja a wakacje

08.07.17, 23:40
Tak się zaczęłam zastanawiać co się dzieje z subwencją w wakacje? Dziecko nie chodzi do szkoły, więc szkoła nie realizuje zaleceń. Co się dzieje z pieniędzmi? Czy mogę sama je przeznaczyć na jakąś terapię?
Edytor zaawansowany
  • 08.07.17, 23:50
    Nie możesz.
  • 09.07.17, 08:45
    U mnie mlody chodzi do szkoly w wakacje na 5h dziennie w tym czasie ma rewalidacje i zajęcia na swietlicy ale to jest szkola prywatna
  • 09.07.17, 08:56
    W teorii rewalidacje w szkole powinny byc bo one sa przydzielane na rok a nie 10 miesiecy ale to najlepiej porozmawiac z dyrekcja
  • 09.07.17, 15:36
    Mamy terapie również w wakacje - prywatne przedszkole.

--
    trzecipasazer.wordpress.com/
  • 09.07.17, 16:35
    Subwencja jest przeznaczana nie tylko na terapię, ale i na wynagrodzenia nauczycieli (w wakacje także dostają pensję), pomoce do edukacji i terapii, doszkalanie nauczycieli itp. Subwencja wg rozporządzenia ma służyć "organizacji kształcenia specjalnego".

--
    Pozdrawiam
    IwonaP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.