Dodaj do ulubionych

Grupy wsparcia dla rodziców z ZA

03.09.17, 18:59
Czy możecie polecić jakieś grupy wsparcia dla rodziców dzieci z ZA w Warszawie? Najchętniej bliżej północy, np. Żoliborz?
Funkcjonowanie dziecka się pogarsza z roku na rok, nie radzę sobie z tym, kolejna pomoc jaką znajduję nie przynosi korzyści. Potrzebuję wymiany doświadczeń, wsparcia...

Edytor zaawansowany
  • 03.09.17, 20:51
    Wiem, że JiM ma swój klub, również na terenie Warszawy.
    Ale ja osobiście dużo wsparcia uzyskuję z grup na FB - no i to zajmuje jednak mniej czasu.

--
    trzecipasazer.wordpress.com/
  • 07.11.17, 08:05
    a co to za grupy na fb?
    Jesli moge spytac?
  • 07.11.17, 09:55
    Np. "Klub Rodziców JiM"

--
    trzecipasazer.wordpress.com/
  • 08.11.17, 15:59
    Abstahując od moich antypatii (nie krytych i wajemnych) to stwierdazm, że coś się tam dzieje.
    Koordynatorki odeszły, żegnając się grzecznie, ich posty zostały wykasowane. Jedna z tych, które "praują" na rzeccz łódzkiego klubu JiM leci i kabluje równo do prezesa, donosząc w podskokach o tym, co dzieje się w internetowej grupi.
    Słowem mało fajnie.

Nie wiem, czy chiałabym byc w tej "przyjaznej" atmosferze.
    Przyznam, że jest sporo innych, bardziej przyjaznych, gdzie ludziom tyłków nie obrabiają i nie szczują ludzi na innych.
    Nieduże (jedna, którą obserwuję ma cos koło 400 członków, może zaczyna nieco sektę przypominać, bo jest nic tylkopisanie,że adminka jest super, poza tym - całkiem nieźle), co powoduje, że ludzie w miarę się znaja.

--
    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
  • 08.11.17, 15:31
    www.facebook.com/groups/1317987238322379/

Ja polecam tą grupę. Bardzo pomocna, duze doswiadczenie mam. Bez krytyki bez spięć mozna sie wygadać zapytac. Dla mnie jest rewelacyjna.
  • 08.11.17, 16:03
    Bez krytyki naganiami pewnej Pani czytelników jej słodkiego blogaska, na czym zarabia: www.mamabiznesowa.pl/kontakt/
    Gratuluję :)

--

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
  • 08.11.17, 20:57
    Nie wchodze na tej Pani blog. Raczej radzę się mam które maja podobny problem i szukam pomocy i rozwiazan w konkretnych sytuacjach.
    Nie jestem naganiaczem komuś lajków. Mam syna z ZA i czasem sama potrzebuje pomocy. Dla mnie ta grupa sie sprawdza.
  • 09.11.17, 01:48
    Gdyby to była grupa wsparcia - nie miałaby w nazwie tytułu bloga.
    Jesteś wyłącznie grupą docelową kiepskiej jakości artykulików, które ta Pani produkuje:
    www.mamabiznesowa.pl/jak-rozpoznac-zespol-aspergera/ - klasyka gatunku w sylu: osoba z autyzmem się nie przytula,

I bij zabij - serio o dziecku z ZA on awytworzyła dokładnie 3 artykuły.Ja wiem - nie pasuje to do: bycia kobietą, zabaw z dziećmi, super blogaska itp. No i kto by się przy autyzmie chciał reklamować...
    To niemedialne...

--

• 09.11.17, 20:43
    Przykro mi ale nawet nie wiem o czym mówisz. Jak pisałam nie znam bloga tej Pani. Jedyne co mi osobiście daje ta grupa to wsparcie mam które rozumieja problem. Wiem ze moge napisac zadac pytanie wyzalic sie itp dlatego uczestnicze w tej grupie. Unikam grup gdzie sa reklamy nagabywanie zbiorki . Dlugo szukałam grupy gdzie ktos mnie bedzie rozumial moje rozterki i troski. Jeżeli polecisz fajna grupe ja z checia sie zapisze ba a nawet zrezygnuje z obecnej.
  • 09.11.17, 21:33
    Nie polecam żadnej konkretnej.
    Jak napisałam jest kilka ciekawych, które lubie obserwowac, przy czym mnie osobiście denerwuje beznamiętne wstawianie linków bez słowa choćby komentarza ze strony osoby wstawiającej.
    Ale zwykle dowodzi to wnikliwej obserwacji pewnej strony i wtedy śmiać mi się chce :) Nie ważne zresztą :)

Każdny ma prawo być w takiej grupie jaka mu pasuje i o to chodzi

--

• 19.11.17, 16:34
    No to dzieje się:
    www.mamabiznesowa.pl/kursy-online-3/

Czy hydraulik operuje Twoją nogę albo usuwa Ci wyrostek?
    Nie? Serio???
    To dlaczego jakaś osoba po prawie w Toruniu będzie opowiadać za 199 zł o:
    Wstęp
    Niepokojące objawy w rozwoju dziecka
    Co to jest integracja sensoryczna?
    Co to jest motoryka duża i jaką ją rozwijać?
    Co to jest motoryka mała i jak ją rozwijać?
    Jak wspierać rozwój wzroku u dziecka?
    Jak wspierać rozwój słuchu u dziecka?
    Jak wspierać rozwój mowy?
    Jak wspierać rozwój mózgu
    Jak wspierać rozwój pamięci i koncentracji?
    W trosce o zdrowy kręgosłup

Materiały dodatkowe:
    Jak rozpoznać Zespół Aspergera?
    5 rad jak nie krzyczeć na swoje dziecko?
    5 rad jak wychowywać córkę
    5 rad jak wychowywać syna

Przecież to naciągactwo!!
    Ale to post przypięty w tej grupie. Więc właśnie tojest to, co mówiłam. Jesteś tylko grupa docelową dla pani, która chce sprzedać swój produkt. I jest to chamskie.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.