Dodaj do ulubionych

przedszkole Piaseczno

24.10.17, 22:51
Poszukuję przedszkola dla 3 letniego dziecka w Piasecznie lub okolicach. Dziecko ma zdiagnozowane CZR ze spektrum autyzmu. Problemem jest lęk przed kontaktem z dziecmi. Szukamy przedszkola kameralnego, niekoniecznie terapeutycznego czy integracyjnego. Dziecko uczęszcza już do przedszkola ale z szumnie zapowiadającego się programu pomocy i wsparcia dla dziecka jest niezdrowa atmosfera między dyrekcją a personelem co przeklada się na atmosfere w przedszkolu, zajęcia nie są prowadzone przez specjalistów (okazało się ze są to osoby nie mające do tego przygotowania), za malo personelu na liczbę dzieci.
Jesli ktos moze sie podzielic opinią prosze bede zobowiazana.
Edytor zaawansowany
  • 25.10.17, 22:33
    A gdzie dziecko chodzi teraz ?
    Czy ma problemy sensoryczne? U nas lęk wynikał z nadwrażliwości na dźwięki głównie i to się stopniowo poprawiło.
    Trudno jest na naszym terenie o dobre przedszkole bo są straszne problemy z kadrą.
    U nas w ostatnim roku przedszkola/ integracyjnego/została jedna nauczycielka i naprawdę mimo starań dyrekcji nic się nie dało zrobić.
    Nasze przedszkole jest ok. 10 km od Piaseczna.
    Terapeuci polecali nam przedszkole Ala ma Kota- podobno jest nieźle ale dla nas było za daleko od domu.
  • 26.10.17, 00:19
    Mogłabym prosic o kontakt na adres mailowy bo mam więcej pytan?
  • 08.11.17, 23:38
    U nas problemem jest też nadwrażliwość na dźwięk, zapach, ruch. Syn panicznie boi się wszelkiego rodzaju zabaw ruchowych, hałasu. Mówi, że nie lubi dzieci, no może poza paroma osobami w przedszkolu. Mogłaby Pani napisać do mnie maila na: bagar@poczta.onet.pl?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.