Dodaj do ulubionych

Mam do sprzedania pomoce sensoryczne i inne

12.03.18, 16:13
Witam,
Mam do sprzedania kilkanaście pomocy sensorycznych oraz do pracy z dziećmi ze spetrum. My już nie korzystamy z nich i nie mamy gdzie ich trzymać. Wszystkie w b. dobrym stanie, niektóre wcale nieużywane.
1. Trampolina składana 100 cm (do domu i do ogrodu)
2. Poduszka sensoryczna
3. Kocyk obciążeniowy
4. Kamizelka obciążeniowa r. S
5. Tunel sensoryczny - pufa ok. 1,5 m
6. Wałek sensoryczny miękki
7. Tablica sprawności (manualna) "Ubierz misia"
8. A. Bala Zeszyty ćwiczeń grafomotorycznych od cz. 1 do 10.
9. Książka "Nowe historyjki społeczne"
10. Gra rozwijająca wypowiedzi "Opowiem Ci mamo" XXL
11. Program komputerowy Autilius v. domowa
Proszę podać emaila, jeśli ktoś jest zainteresowany, to wyślę zdjęcia i opis. Sprzedam po okazyjnych cenach.
Edytor zaawansowany
  • rudakatka 14.03.18, 13:10
    Cześć, to ja poroszę o kontakt na maila gazetowego:
    rudakatka@gazeta.pl
    najbardziej trampoliną, tablica manualna, tunel, wałek, poduszka i kocyk :)

--
    swiatzewnetrzny.blogspot.com
  • veroniqq 18.03.18, 15:54
    Hej, odpisalam na e-maila.
  • home.mar 19.03.18, 00:47
    Witam ja też proszę o kontakt na home.mar@vp.pl
  • veroniqq 01.10.18, 17:21
    Odświeżam wątek bo poza trampoliną pozstałe rzeczy są do sprzedania:

Jestem mamą obecnie 7-latka z ZA i mam do sprzedaży w okazyjnej cenie pomoce sensoryczne których już syn nie używa. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może też podać e-mail, wtedy wyślę na zdjęcia i opisy art. sensorycznych i innych do wspomagania. Są to:
    1. A. Bala 10 części A4 zeszytów do ćwiczeń grafomotorycznych nieużywanych,
    2. tunel sensoryczny-pufa ze styropianem 100 cm - dzięki swym właściwościom tunel miękki możemy wykorzystać również jak tradycyjną pufę z tego typu wypełnieniem. Możemy na nim siedzieć, leżeć czy rolować,
    3. kołderka obciążeniowa 100x150 waga 4 kg, Kołdra jest wypełniona specjalnym bezpiecznym, szklanym granulatem. Jego struktura jest podobna do piasku dzięki czemu kołdra nim wypełniona jest miękka i delikatna.
    Produkt ten stosowany jest do dostarczania stałej modyfikowanej ciężarem obciążającym dawki wrażeń czucia głębokiego do zmniejszania obronności dotykowej przy zaburzeniach modulacji sensorycznej oraz w kształtowaniu niektórych reakcji posturalnych.
    4. kamizelka obciążeniowa niebieska podczas lekcji w klasie czy odrabianiu lekcji, zmniejsza nadpobudliwość, dociska.
    5. tablica manualna "Ubierz misia", do ćwiczenia sprawności manualnych np.. zapinania zamka, sznurowania, zapinania guzików i zamka i in. Tablica sprawności wesołego Misia pomoże twojemu dziecku opanować najtrudniejsze techniki ubierania się.
    6. poduszka sensoryczna do siedzenia 30 cm - jedna ze stron jest pokryta wypustkami sensorycznymi, dzieci wykazują poprawę koncentracji i mniejszą potrzebę ruchu akceptując pozycję siedzącą,
    7. książka "Nowe historyjki społeczne", W środku znajdziesz pogrupowane tematycznie historyjki z następujących działów:
    • Historyjki uczą
    • Zmiana
    • Błędy
    • Ja i moje uczucia
    • Święta i prezenty
    • Umiejętności interpersonalne i przyjaźń
    • Dręczenie
    • Zrozumieć dorosłych
    • Dom i otoczenie
    • Szkoła
    • Planeta Ziemia
    Historyjki społeczne nareszcie po polsku. Metoda opracowana przez Carol Gray, choć prosta, okazuje się zaskakująco skuteczna w usprawnianiu funkcjonowania społecznego osób ze spektrum autyzmu.
    8. "Opowiem Ci mamo XXL" , Pudełka zawierają obrazki, z których należy ułożyć kilka logicznych historyjek. Każdą z nich dziecko ma opowiedzieć jak umie najlepiej swojemu towarzyszowi zabawy. Zabawki rozwijają wyobraźnię i umiejętność wypowiadania się, uczą rozumienia następstw czasowych i logicznego myślenia. Usprawniają też spostrzegawczość i analizę wzrokową.
    9. program "Autilius"Wspólna uwaga to gry terapeutyczne przeznaczone dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku 3-7 lat. Program składa się z sześciu gier, które wspierają naukę ważnych dla rozwoju społecznego umiejętności. Grając, dzieci uczą się podążania za gestem wskazywania i za kierunkiem wzroku oraz inicjowania kontaktu. 6 gier o różnym stopniu trudności:
    *4 poziomy trudności w każdej z gier
    *3 rodzaje sterowania: myszka, ekran dotykowy, interfejs ruchowy
    * panel ustawień gier: możliwość wybrania, jakie gry widzi dziecko na swojej planszy z grami, na jakim poziomie trudności uruchamiana jest każda z gier i w jaki sposób jest obsługiwana każda z gier
    10. tunel sensoryczny Ikea 150 cm,
    11. wałki do masowania miękki i twardy,
    12. urządzenie do masowania i odwrażliwiania głowy.

Produkty są praktycznie nowe, a większość nieużywana. Zajmują miejsce, a warto żeby ktoś skorzystał, ceny okazyjne ok. 35-50% tańsze niż w sklepie.
  • mamamada 02.10.18, 09:04
    Cześć, jestem zainteresowana historyjkami. Wyślę Ci maila. Pozdrawiam :)
  • mamamada 02.10.18, 09:15
    Tzn. jeśli masz gazetowy adres (wysłałam, ale nie mam pewności, że masz). Jeśli nie, to Ty się do mnie odezwij proszę na gazetowego.

--
    ---------------------------------------------------
    Czas to wredne bydlę. Nie potrafię go obłaskawić...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.