Dodaj do ulubionych

obraźliwe teksty nauczycieli

26.04.18, 10:57

Mam prośbę - czy moglibyście napisać, jakie najgorsze, najbardziej obraźliwe i stygmatyzujące teksty usłyszały Wasze dzieci pod swoim adresem od nauczycieli w szkole?

U nas standardowy zestaw, to:
jesteś bezczelny
jesteś arogancki
wariat
fleja
jesteś obrzydliwy

Mam w najbliższych dniach publiczne wystąpienie nt. nękania dzieci z ASD w szkole i chciałam podeprzeć się przykładami innymi niż własne.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogą:)

--
Jestem po prostu geniuszem!
Edytor zaawansowany
  • madziulec 26.04.18, 16:52
    Nękane w takim wypadku sa wszystkie dzieci. Bo każde słyszy, że jest bezczelne, aroganckie, obrzydliwe itp.

--
    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
  • tabletka_bez_krzyzyka 26.04.18, 21:27
    Oczywiście masz rację:) W polskich szkołach, nie tylko specjalnych, jest problem z kulturą języka i wzajemnym szacunkiem.

Gdyby ktoś chciał podzielić się swoimi szkolnymi doświadczeniami z autyzmem w tle, będę wdzięczna.

--
    Jestem po prostu geniuszem!
  • aerra 27.04.18, 15:59
    U nas w szkole najwyraźniej się nauczyciele pilnują. O niczym takim, zarówno w stosunku do dzieci neurotypowych jak i mojego z ZA (nie wiem, może są inne z orzeczeniem, ale nie jest to informacja jawna) nigdy nie słyszałam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.