Dodaj do ulubionych

Przeniesienie z integracji do szkoły specjalnej

21.09.18, 18:30
Mam pytanie do osób, które przenosiły dzieci z klasy integracyjnej do szkoły specjalnej. Czy jesteście zadowoleni z decyzji? Czy Wasze dzieci zyskały społecznie, mają kolegów?
Właśnie się zastanawiam nad takim przeniesieniem.
Edytor zaawansowany
  • letniaburza77 05.10.18, 13:07
    Poważny krok . Dlaczego chcesz to zrobić ?
  • jagoda280486 05.10.18, 13:31
    Mój syn chodził do przedszkola integracyjnego a pózniej do terapeutycznej szkoły dla dzieci. z autyzmem na brak kolegow nie mozemy narzekac wiadomo ze nie z kazdym sie dogaduje ale to jest normalne.
  • an_7 07.12.18, 19:53
    Dopiero teraz zauważyłam., że niechcący rozmnożyłam wątki:)
    U nas problem ciągle jest aktualny. Musieliśmy się przeprowadzić. Zapisałam syna do szkoły specjalnej, ale ciągle mam wątpliwości, czy jednak nie wrócić do integracji. Dyrekcja jest koszmarna, na zajęciach praktycznie nic się nie dzieje.
  • ichi51e 12.12.18, 16:53
    Zyskalo edukacyjnie emocjonalnie cofniecie w rozwoju. Na zmiane jestem zadowolona i wsciekla na siebie za zmiane.
    Z plusow - duzo wykryli duzo naprostowali duzo go nauczyli
    Z minusow - emocjonalnie lezy, nienawidzi zerowki caly czas gada ze wolal miec swiety spokoj i moc sie bawic a nie caly czas nie wie nie umie i musi sie uczyc

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.