28.09.18, 10:12
CZY KTOS Z RODZICOW MA MOZE DO SPRZEDANIA KAMERTONY DNA ,MOZG...CHETNIE ODKUPIĘ..
Edytor zaawansowany
  • madziulec 28.09.18, 23:40
    Mózg odkupisz?

--
    Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
  • marzenakulisz 01.10.18, 08:47
    JAKA CENA..
  • marzenakulisz 01.10.18, 08:42
    A JAKIEJ FIRMY,GDZIE KUPYWAŁAS....
  • madziulec 01.10.18, 22:50
    Mózg jakiej firmy?

--

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
  • marzenakulisz 02.10.18, 09:27
    SĄ RODZAJE ROZNE KAMERTONOW ZROBIONE ZE STALI ,ALUMINIUM....DLATEGO PYTAM GDZIE KUPYWAŁAS W SKLEPIE INTERNETOWYM,CZY MOZE PANI B.ROMANOWSKIEJ …..A ILE CHCIAŁABYS ZA TEN KAMERTON,BO TYLKO JEDEN MASZ...
  • madziulec 02.10.18, 12:47
    1. duże litery w internecie oznaczają krzyk
    2. w związku z tym, że pisze Pani dziwnie wyszło, że pyta Pani o mózg do odsprzedania co mnie zaciekawiło.
    3. ciekawi mnie po co pytanie o kamerton na forum o autyzmie. może warto pójśc do sklepu muzycznego, w końcu to przedmiot do strojenia instrumentów. Ale to tylko taka sugestia, bo cos czuje że to znów jakieś czary - mary, skoro tylko jakaś pani jest najlepsza.

I chyba kończe tę dziwna dyskusje.

--

• marzenakulisz 02.10.18, 15:12
    Moze pani poczytać na stronie internetowej Barbary Romanowskiej terapia kamertonamI. ...wiem ze pare lat temu pisali rodzice ze używali kamertonow dlatego pytałam , piosenkarka Sarsa pracuje z dziecmi autystycznymi kamertonami..
  • madziulec 02.10.18, 17:44
    Nie wiem kim jest piosenkarka Sarsa.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.