Dodaj do ulubionych

Zmiana ustawy o dowozach do szkoły

28.10.19, 10:12
audycje.tokfm.pl/podcast/82361,Dowozy-niepelnosprawnych-dzieci-do-szkol-Mialo-byc-lepiej-tyle-tylko-ze
Obserwuj wątek
    • madziulec Re: Zmiana ustawy o dowozach do szkoły 28.10.19, 12:49
      A mnie generalnie to nie obchodzi.
      Bo dowóz dzieci w liceum nie dotyczy... I jakoś rodzice tego nei zauważyli. Tylko na kasę znów patrzą.

--
      Wsparcie dla Misia - chłopca z Zespołem Aspergera

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
        • madziulec Re: Zmiana ustawy o dowozach do szkoły 28.10.19, 13:16
          Nigdy nie mogłam z dzieckiem jechać w busie.

Jak woziłam sama - i tak bus dostawął kasę a ja nie.. Jakaś abstrakcja.
          Podobnie nigdy nie dostawałam za 4 przejazdy do szkoły - a jedynie za 2.
          Ale kogo to obchodzi.

W liceum dzieci w ogóle nie sa objęte dowozami. Tym razem ja mam to gdzieś. Serio.

--

Poradnik Autystyczny - wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie a wstydzisz się zapytać
            • madziulec Re: Zmiana ustawy o dowozach do szkoły 28.10.19, 13:54
              Powiem Ci tak - gdy o tym pisałam, że jest problem to nikomu nie chciało się tyłka ruszyć.
              A pisałam... hmmmm.. zastanówmy się. Zaraz. No Misiek był w 2 klasie szkoły podstawowej. Obecnie jest w 1 liceum.
              Czyli parę lat temu.

Kilka osób popisało sobie i to wszystko. Audycja radiowa. Świetnie. Co z tego wynika? Nic.

Dziękuję. Było miło.
              Czyli znów dostajemy w tyłek. A rodzice nadal myślą cholernie krótkowzrocznie.

Pomyślcie, że za chwilkę nie dostaniecie nic.

--

• jagoda280486 Re: Zmiana ustawy o dowozach do szkoły 28.10.19, 14:02
                My z grupą na fb napisaliśmy petycję do Prezydenta RP o zawetowanie ustawy bo inaczej będzie ciężko i o stawkach takich jak 0.83 gr nawet i w 2 strony będzie można zapomnieć wedle nowego kalkulatora rodzice dostaną mniej niż 0.40gr w 4 strony a ci co po drodze jadą do pracy nie dostaną nic
                • madziulec Re: Zmiana ustawy o dowozach do szkoły 28.10.19, 14:12
                  Ja od 2 klasy SP dostawałam 0,83 w 2 strony.
                  Woziłam syna 100 km dziennie. Nie jeździłam do pracy.
                  Kurde, pisałam o tym nie raz.

Ale jasne. Ja byłam roszczeniowa. Teraz nikt pisząc to samo nie jest roszczeniowy. Stał sie świadomym rodzicem, który ma prawo...
                  Rany, jak bardzo zmienia sie punkt widzenia od punktu siedzenia....

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka