Dodaj do ulubionych

Stojaki reklamowe jaką firme polecacie?

29.11.11, 12:07
Mam do Państwa pytanie jakiego Polskiego producenta stojaków reklamowych polecacie? Jesteśmy na etapie wyboru stojaka dla naszego produktu. Znalazłem kilku producentów ale brak opinii na ich temat. Sprawdzałem też frazę stojaki reklamowe w google, jest kilku producentów ale mało, który oferuje stojaki projektowane pod konkretny produkt .
Edytor zaawansowany
  • 30.11.11, 13:32
    Jest taka fajna firma WIST, robią pod zamówienie stojaki reklamowe i regały sklepowe, nawet dla niewielkich ilości.
  • 28.06.12, 23:27
    Ja polecam firmę FLUIDRUT, producenta wszelkich regałów i stojaków reklamowych. Mają ładną stronę z wieloma przykładowymi realiacjami dla wielu marek. Wpisz też stojaki reklamowe w googlach. Tam też na pewno Ci wyskocża w pierwszej 10.
  • 07.09.12, 09:19
    Nasza firma zamawia różnego rodzaju stojaki, ekspozytory, potykacze i gabloty z firmy RedEye. Bardzo dobra jakość produktów. Generalnie projekty stworzone przez tę firmę przyciągają dla nas klientów. Tutaj adres strony www www.stojaki-ekspozytory.pl Polecam.
  • 24.03.13, 15:06
    Odpowiedź wprawdzie trochę spóźniona, ale być może innym pomoże. Nasza firma, wszystkie materiały reklamowe, wspierające sprzedaż: regały, ekspozytory itd. zamawia u Tektoory. Wszystko robią pod indywidualne zamówienie. Polecam, potrafią stworzyć naprawdę niezłe, oryginalne rzeczy.
  • 16.04.13, 15:37
    na tej stronce można zamówić różnego rodzaju stojaki reklamowe stojaki.tplast.pl , z tego co wiem robią też specjalnie na wymiar
  • 15.06.13, 23:31
    Jeśli będziecie potrzebowali czegoś innego oprócz stojaków napiszcie smile
    www.picadelo.pl a zostaniecie dopieszczeni a Wasza firma zyska nowych klientów .pozdrawiam
  • 25.11.13, 16:28
    rams_sta napisał:

> Mam do Państwa pytanie jakiego Polskiego producenta stojaków reklamowych poleca
    > cie? Jesteśmy na etapie wyboru stojaka dla naszego produktu. Znalazłem kilku pr
    > oducentów ale brak opinii na ich temat. Sprawdzałem też frazę stojaki reklamowe w google, jest kilku producentów ale mało, któ
    > ry oferuje stojaki projektowane pod konkretny produkt .
    Zainteresuj się firmą TPlast, bo u nich kupowałam kilka rzeczy i mają naprawdę świetną jakość do ceny.
  • 28.11.13, 22:48
    Ja potykacze kupowałam w tym sklepie: www.sklepreklamowy.pl/potykacze.html Po otrzymaniu pierwszego zamówienia wzięłam jeszcze roll-up'y. Jestem bardzo zadowolona, ceny niskie, jakość produktów świetna, a realizacja przebiegła sprawnie. Zastanawiam się jeszcze nad gadżetami reklamowymi, ale to pewnie za jakąś chwilę.
  • 24.03.14, 11:21
    Osobiście poleciłbym ekspozytory z Promation. Na zamówienie wykonują różne realizacje. Dodatkowo mają na prawdę spory wybór standardowych stojaków reklamowych z których większość jest dostępna od ręki. Może się więc okazać że znajdziecie tam coś co będzie pasowało od razu.
  • 23.04.14, 11:44
    ja swoje stojaki zamawiałam tutaj www.galmet.waw.pl fajnie, bo mają ekspozycyjne i reklamowe stojaki nie tylko z metalu ale też z drewna - bardziej mi drewniane pasowały do wystroju w sklepie.
  • 27.07.15, 15:29
    Osobiście do mojego sklepu kupowałam tylko z jednej firmy ale maja ogromny wybór i wytrzymałe stojaki dlatego polecam www.jansen-display.pl/stojaki-na-katalogi-i-ulotki/stojak-na-broszury-torre.html
  • 29.04.14, 10:44
    Jest taka firma: cast.com.pl Robia realizacje na miare, do produkcji wypozyczaja produkt, ktory bedzie eksponowany na stojaku - dlatego potem stojak "pasuje, jak ulal". Jak komus zalezy na jakosci, to zdecydowanie polecam!
  • 25.02.16, 10:52
    Osobiście polecam firmę Polcasting. Profesjonalna obsługa. Robią stojaki i displaye reklamowe na zamówienie. Z tego co wiem robili ekspozytory dla NIVEA oraz innych znanych firm. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Tutaj ich strona www.polcasting.pl Najlepiej rozmawiać z Panią Hanią. Zna się na swojej pracy.
  • 29.02.16, 10:23
    Art Standy robi stojaki reklamowe na specjalne zamówienie. Wyrożniają się spośród tłumu zwykłych czarnych tablic smile Można zamawiać od jednej sztuki.
    www.art-standy.com/

• 26.04.16, 08:25
    Ja bym gdzieś na Twoim miejscu stojaki reklamowe z plexi - trwałe szukał z sklepach internetowych, tam jest większy wybór i na pewno znajdziesz coś dla siebiesmile Do tego też jest taniej.
  • 22.07.16, 16:03
    Polecam firmę plexan - z plexi zrobią dosłownie wszystko.
    www.plexan.pl
  • 17.08.16, 08:56
    Nie ma to jak stojaki reklamowe - plexisystem często korzystam z tego typu reklamy i warto naprawdę mieć solidne te stojaki reklamowe.
  • Dużo zależy od parametrów takich stojaków, ale serdecznie zapraszamy do kontaktu, może będziemy mogli pomóc.

Pozdrawiamy,
    Damwid
    skutecznereklamy.pl
  • 22.05.17, 12:34
    Ja polecam tę firmę: waps-kart.pl/oferta/standy-reklamowe
    Robią różne rodzaje standów i można dopasować coś pod siebie.
  • 22.08.17, 12:00
    Witam ja ze swojej strony mogę polecić tą firmę: plasticservice.com.pl/ mają naprawdę duży wybór stojaków, ekspozytorów, displayów czy standów. Sam się u nich zaopatrywałem i możecie być pewni o wysoką jakość produktów.
  • 17.10.17, 10:52
    Korzystam z kartonowych ekspozytorów do rozstawiania wina. Zamawiałem ekspozytory w taki sposób, żeby kojarzyły się z krajem pochodzenia butelek. Współpracowałem z Oficyna 97 i się wywiązali terminowo z zadania. Miałem też kilka projektów do wglądu i na bieżąco mnie informowali o postępach. Bez ryzyka od samego początku.
  • 23.10.17, 11:52
    A ja zapytam trochę inne pytanie. Jakie produkty polecacie, jakiego typu? Co przyciąga największe zainteresowanie ludzi? Stojaki reklamowe są fajne i też chce takie zakupić, uważam zę wtedy taka firma wygląda profesjonalnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.