Dodaj do ulubionych

Agencja reklamowa

11.08.16, 11:29
Witam wszystkich! Rozpoczynam działalność swojej firmy i szukam taniej, ale też solidnej i przede wszystkim twórczej agencji reklamowej. Znalazłam dość fajną agencję reklamową z Lublina aid.lublin.pl/. Podobają mi się ich projekty graficzne, są przemyślane i ciekawe. Co sądzicie? Mieliście z nią może jakąś styczność?
Edytor zaawansowany
  • 25.10.16, 09:50
    Dostałem namiar na firmę reklamową gufi. Pierwsze co wszedłem na ich stronę www.gufi.com.pl - od razu się zniechęciłem - bo strona internetowa stara jak świat. Nie mniej jednak spróbowałem bo słyszałem o tej agencji dobre opinie i wysłałem zamówienie na wydrukowanie i rozklejenie plakatów. Chodziło mi w pierwszej kolejności o Kielce i Sandomierz. Jak się okazało firma zajmuje się reklamą nie tylko w tych miastach więc zleciłem plakatowanie również w Krakowie, Katowicach i Opolu. Do wykonywanej usługi nie miałem ani razu żadnych zastrzeżeń, dlatego współpracujemy od 3 lat. W zakresie plakatowania i reklamy mobilnej firmę gufi mogę rekomendować z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością.
  • 13.11.16, 20:28
    Warto też zadbać o wizerunek marki w internecie. W tej kwestii mogę polecić agencję reklamową iWizerunek. Profesjonalnie przeprowadzili audyt wizerunkowy i usunęli negatywne opinie dodawane przez nieuczciwą konkurencję.
  • 23.11.16, 08:27
    Stronę mojej firmy stawiała Like.Agency, jestem zadowolona. Wykonali terminowo projekt i realizację, na bieżąco ustalaliśmy poprawki, kontakt był płynny i bezproblemowy, a w efekcie mam stronę dostosowaną do wyświetlania na każdym urządzeniu smile Możesz przejrzeć szczegóły ich oferty tutaj: like.agency/pl/strony-internetowe-wroclaw/
  • 01.12.16, 14:12
    Jeżeli chodzi o skuteczną agencję reklamową to mogę polecić ad-site.pl mają ciekawą ofertę.
  • 01.12.16, 14:16
    Jeżeli szukasz może do nie końca taniej ale za to skutecznej agencji reklamowej to mogę polecić agencję ad-site.pl
  • 15.12.16, 10:11
    Agencja ta pracuje dla nas. To nie jest agencja reklamowa. Robią więcej marketingu. Są szybkie, a wyniki są mierzalne.

monolo.eu/project/reklamni_kampan/
  • 18.01.17, 10:36
    Nie pamiętam czy już polecałem ale warto poznać ich ofertę. Bardzo skuteczna i przede wszystkim relatywnie tania, szybko działająca z dużym wyczuciem. Polecam samart.pl
  • 02.06.17, 12:13
    Hejmoge Ci polecić firmę mediacomplex.pl/ specjalizuja sie w reklamie w internecie czyli pozycjonowanie i reklam adwords, bardzo pomogli mi w promocji mojej firmy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.