13.05.12, 00:52
Witam, jestem na urlopie wychowawczym. Szukam dodatkowej pracy by móc dorobić do domowego budżetu. Praca w internecie? Oczekuję na propozycje. Pozdrawiam serdecznie :)
Iza
Edytor zaawansowany
 • mikolaj2225 05.06.12, 00:45
  Witam,
  jedyne co mogę polecić to strona z ofertami pracy, o której się ostatnio dowiedziałem. Polecam zajrzeć na stronę pracatobie.pl, może znajdzie Pani coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam
 • ona636 09.06.12, 21:11
  SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP

  Szanowni Państwo,
  Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu (zdalnie). Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną i kreatywną. Biegle posługuję się programami Microsoft Office. Mogę np. przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęcia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyzwania.

  KONTAKT:
  - ona636@interia.pl
 • juras.48 30.08.12, 17:29
  ona636 napisała:

  > SZUKAM PRACY ZDALNEJ: WORD, EXCEL (baza danych), PHOTOSHOP
  >
  > Szanowni Państwo,
  > Szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu (zdalnie). Jestem osobą sumienną,
  > odpowiedzialną i kreatywną. Biegle posługuję się programami Microsoft Office.
  > Mogę np. przepisywać teksty (Word), tworzyć bazy danych (Excel), edytować zdjęc
  > ia (Photoshop). Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie podejmę nowe wyz
  > wania.
  >
  > KONTAKT:
  > - ona636@interia.pl


  A ja proponuję udział w zespołowej grze w Lotto, 1 zakład to tylko 15 groszy,grajac zespołowo zwiększamy swoje szanse na wygrane a poza tym mając kilka osób w swoim zespole uzyskujemy również dodatkowe dochody.
  ZAPRASZAM SERDECZNIE i GORĄCO POLECAM
  oto link do strony

  www.amigolotto.com/.5996
 • anna2640 14.06.12, 11:16
  Zaglądałam na stronę pracatobie, polecaną przez Ciebie i muszę przyznać, że warto zajrzeć. Ciekawe, konkretne oferty i co najważniejsze praktycznie wszystkie aktualne. Strona na bieżąco aktualizowana. Polecam także.
 • agusia11091984 19.06.12, 10:56
  Zarabianie na wykonywaniu zadań internetowych od 0,30
  zł do 40 zł.
  W 99% zaraz po rejestracji dostajesz taką ilość zadań, która da Ci
  minimum do wypłaty. Niskie minimum 4.00zł dla standard użytkowników
  osiągalne zaraz po rejestracji!
  WYKONUJESZ ZADANIA I ZLECASZ WYPŁATĘ.
  Serwis w 100% wypłacalny. Sa dowody wypłat
  www.zadania-internetowe.info/?ref=agusia1109
 • malaczarna222 17.08.12, 23:37
  Ja spróbowałam www.20dollars2surf.com/?ref=614813

  Zarabiam na niewielkim banerze, który sam na komputerze wyświetla reklamy, dodatkowe punkty zdobywa się kalając w reklamy i zapraszając znajomych itd. Punkty na początku każdego miesiąca przeliczane są na dolary. I najważniejsze rejestracja jest darmowa.

  Przy rejestracji wpisujesz tylko swój mail. Później na komputerze instalujesz program, a dokładnie to mały baner, który wyświetla reklamy. Nie trzeba na niego nawet patrzyć wystarczy, że jest włączony a my możemy np. przeglądać pocztę itp.

  W ten posty sposób przy włączonym komputerze zarabiamy punkty. Na koniec miesiąca punkty przeliczane są na pieniądze (dolary), które możemy wypłacić przez na PayPal, AlertPay oraz Hipay później można je przelać na własne konto lub zrobić zakupy przez Internet.

  To nie koniec. Dodatkowe punkty zarabia się za:
  - klikanie w banery reklamowe
  - za czujność tzw. Bonus za surf - wygrywasz punkty lub 20$pass, gdy na swoim banerze klikniesz jak zobaczysz "Surfer Bonus".
  - punkty można wygrać w grach Surf- koło codziennie bezpłatnie można zagrać 2 razy, kolejna gra to BingoSurf – tu codziennie darmowa jest 1 gra
  - zarabia się też na zaproszonych osobach - 10% tego, co wypracują twoi poleceni na 10 poziomach polecenia. Np. zaproszona osoba na działającym banerze zarobiła 10 000 punktów i te punkty są jej (nic nie traci) a my dodatkowo dostajemy 1 000 punktów.

  Pracuje się ile chce. Wypłaty od 20 dolarów.
  Założenie konta i jego powadzenie jest darmowe.
 • juras.48 30.08.12, 17:31
  bella810810 napisała:

  > Witam, jestem na urlopie wychowawczym. Szukam dodatkowej pracy by móc dorobić d
  > o domowego budżetu. Praca w internecie? Oczekuję na propozycje. Pozdrawiam serd
  > ecznie :)
  > Iza


  A ja proponuję udział w zespołowej grze w Lotto, 1 zakład to tylko 15 groszy,grajac zespołowo zwiększamy swoje szanse na wygrane a poza tym mając kilka osób w swoim zespole uzyskujemy również dodatkowe dochody.
  ZAPRASZAM SERDECZNIE i GORĄCO POLECAM
  oto link do strony

  www.amigolotto.com/.5996
  W razie pytań proszę pisać na mój adres e-mail
 • ankietsternik 14.06.13, 13:18
  Proszę o kontakt mailowy, podeślę propozycję dodatkowego zarobku: ankietsternik@o2.pl
 • malaczarna222 16.09.12, 01:17
  pl.20dollars2surf.com/?ref=614813
  Wystarczy tylko włączyć komputer z dostępem do Internetu. Zarabia się na niewilkim banerze, który sam wyświetla reklamy a my za to dostajemy pieniądze. Jak to działa? Wystarczy zapisać się na stronie internetowej pl.20dollars2surf.com/?ref=614813
  Przy rejestracji wpisujesz tylko swój mail. Później na komputerze instalujesz program, a dokładnie to mały baner, który wyświetla reklamy. Nie trzeba na niego nawet patrzyć wystarczy, że jest włączony a my możemy np. przeglądać pocztę itp. W ten posty sposób przy włączonym komputerze zarabiamy punkty. Na miesiąca punkty przeliczane są na pieniądze (dolary), które możemy wypłacić przez na PayPal, AlertPay oraz Hipay później można je przelać na własne konto lub zrobić zakupy przez Internet. To nie . Dodatkowe punkty zarabia się za: - klikanie w banery reklamowe - za czujność tzw. Bonus za surf - wygrywasz punkty lub 20$pass, gdy na swoim banerze klikniesz jak zobaczysz "Surfer Bonus". - punkty można wygrać w grach Surf- koło codziennie bezpłatnie można zagrać 2 razy, kolejna gra to BingoSurf – tu codziennie darmowa jest 1 gra - zarabia się też na zaproszonych osobach - 10% tego, co wypracują twoi poleceni na 10 poziomach polecenia. Np. zaproszona osoba na działającym banerze zarobiła 10 000 punktów i te punkty są jej (nic nie traci) a my dodatkowo dostajemy 1 000 punktów. Pracuje się ile chce. Wypłaty od 20 dolarów. Założenie konta i jego powadzenie jest darmowe.
 • monikatiande 09.01.13, 21:16
  Ja jestem w nowej firmie TianDe i jestem bardzo zadowolona bo z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej.

  www.kosmetyki-tiande.biz.pl

  Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe?
  - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu
  - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana
  - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania
  - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37%
  - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15%
  - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie
  - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces
  - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami
  - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy
  - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów
  - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym!

  Współpracując z TianDe masz wiele możliwości:
  - dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta).
  - rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich
  sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe.
  - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki
  czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych.
  - otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon (TianDe zaopatrzy Cię w produkty)

  Więcej na:
  www.kosmetyki-tiande.biz.pl
 • halinajagielska 14.02.13, 14:39
  Zachęcam do podjęcia pracy w sprzedaży bezpośrednie, jest to ciężki kawałek chleba, ale daje swobodę i niezależność www.zest.bz
 • renia-bak 10.06.13, 16:16
  Dzisiaj przeczytałam to ogłoszenie i nie wiem czy jest nadal aktualne. Jeśli tak to proszę o kontakt na mojego maila.Pozdrawiam.
 • szinezek 15.06.13, 23:54
  Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you. Pozdr !
 • skudi1961 23.06.13, 11:19
  kotecek61.blogspot.com/
 • agrat59 06.07.13, 10:22
  Ja ze swojej strony polecam pracę w Oriflame razem z grupą ABC Net-Work. Praca polega nie tylko na sprzedawaniu kosmetyków, ale także na budowaniu swojej grupy. Początkowo można dorobic 100-200 zł miesięcznie, a w miarę większego zaangażowania coraz więcej. W tej pracy sama decydujesz, kiedy pracujesz i ile czasu poświęcasz na pracę. I najważniejsze tutaj nikt nie może Cię zwolnic.
  Zapraszam na stronę:
  www.abc-work.pl/sprawdz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka