Dodaj do ulubionych

OMEGA BEST

21.02.19, 16:27
Omega best
Dyrektorem jest Bartosz Nafalski ("Ojciec Frugo") Firma w 100 % legalna. Posiada własną walutę (BitBond:1=1€)
Warunkiem zarabiania jest bycie aktywnym użytkownikiem poprzez wykonywanie zadań Active Box:
1. Oglądanie reklam (ok. 1-2 min dziennie)
2. Wypełnianie ankiet (1 w tygodniu)
3. Wykonanie zadań, np. polubienie Fanpage na Fb. (1 zadanie w tygodniu)
*Zysk po wykonaniu wszystkich zadań z Active Box.
• w 6 miesięcy do 30%
• w 12 miesięcy do 70%
Jest również możliwość reinwestycji, co wiąże się z większym zyskiem.
Darmowe szkolenia, darmowa rejestracja.

Link do rejestracji:
bit.ly/MistrzowieStart?fbclid=IwAR1FrlHQ8xLXshY0YVMAEJG4pZKUPIWMjzPlIKxwIQzOQFICKJW6a4qUrrA
Obserwuj wątek
    • aizam32 Re: OMEGA BEST 22.02.19, 22:07

www.clixsense.com/?14063539 najlepszy panel z ankietami nawet po 5 ankiet dziennie wystarczy sciagnac ClixAddon i mamy ankiety na bierzaco polecam wypłata w $$$
    • lajkonik90 Re: OMEGA BEST 08.04.19, 21:21
      ja się wkręciłem trochę w temat i spróbowałem bo dlaczego nie? i muszę przyznać ze mimo początkowej nieufności to się sprawdza - nic trudnego a można zarobić
    • doroton189 Re: OMEGA BEST 05.01.20, 21:01
      Przecież taki wpis jak ten to nic innego jak nakłanianie ludzi do pakowania pieniędzy w straszne gówno bez jakiejkolwiek szansy odzyskania ich. Powinno to być odbierane jako współudział w wyłudzaniu pieniędzy. Otóż oświadczam - na tym nie da się zarobić! Można jedynie stracić
    • doroton189 Re: OMEGA BEST 05.01.20, 21:02
      Omega Best upadła.

Kilka faktów, które są niezaprzeczalne:

- Zablokowanie strony i funkcjonalności na kilkanaście dni przy rzekomym wprowadzaniu nowego produktu, Matrix. W przypadku kiedy jakakolwiek platforma, choćby posiadająca ogromną bazę danych jak Bank wprowadza zmiany robi to maksymalnie w jedną noc przy wcześniejszym poinformowaniu Klientów by mogli wpłacić, wypłacić pieniądze odpowiednio wcześniej.

- Sprzeczne komunikaty ze strony Administratorów. Panowie nie odnoszą się do kwestii najważniejszej: kiedy pieniądze zostaną wypłacone. Zamiast tego opowiadają na filmach o czymś, co nikogo nie obchodzi.

- Brak promocji eventu w Bangkoku. Event, który miał być wielkim i ważnym wydarzeniem nie jest w ogóle promowany. Nie powstał do niego nawet materiał filmowy jak przy każdym poprzednim evencie. Dlatego z całą pewnością mogę stwierdzić, że event się nie odbędzie.

- Ręcznie wykonywane wypłaty z powodu zablokowania systemu. Chwyt stary jak węgiel. To samo obiecywał Exp Asset, który jak wszyscy wiemy nie wypłacił nikomu niczego do tej pory.

- Liderzy, którzy pousuwali już materiały dotyczące Omegi ze swoich kont, zmienili miniaturki zdjęć, na których było logo Omegi, itp.

Wydaje mi się, że powyższe kwestie powinny być oczywiste, jasne i logiczne.

Pieniędzy nie odzyskacie.
    • matylda2770 Re: OMEGA BEST 06.01.20, 09:09
      Zgadzam się z Dorian189 - ten post to blef i ściema. Szukanie naiwnych w celu naciągnięcia ich na kase. Gardzę takimi ludźmi. Bandytyzm w biały dzień i nic więcej.
      • doroton189 Re: OMEGA BEST 09.01.20, 00:47
        Szkoda, że naiwnych jest tak dużo, ale trzeba otwierać oczy. Będę krzyczał tyle ile mogę żeby uświadamiać. Od tak po prostu po ludzku. Nie można skurwysynom dawać satysfakcji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka