Dodaj do ulubionych

Jak w najprostszy sposób zarobić 80 zł?

08.10.19, 17:42
Cześć !
 Jak w najprostszy sposób zarobić 80 zł ?

Wystarczy założyć konto w Revolut z poniższej instrukcji, 1. Należy wejść w tego linka 
revolut.com/referral/tomaszbjkz!G10D14
2. Założyć swoje konto (zajmie Ci to 5 minut - aplikacja prowadzi Cię krok po kroku),
3. Zamówić fizyczną kartę
prepaidową (jest bezpłatna)
4. Doładować swoje konto kwotą 20 zł
5. Kiedy przyjdzie karta (trwa to 3-4 dni) - użyć karty, zrobić zakupy, opłacić coś, wypłacić 20 PLN
6. Odebrać 80 zł ("zapłata" za Twój wysiłek ;))
Nic prostszego prawda?
Revolut oferuje 25 zł za poleconą osobę, jednak znam prosty trik dzięki któremu dostaniesz nie 25 zł, a 80 zł za każdą osobę poleconą. 
 Chcesz wiedzieć jak?
Wykonaj wszystkie kroki,zdobądź za to 80 zł,a następnie podam Ci sposób na zwiększenie zarobku z 25 zł, na 80 zł.
Cały proces jest bez kosztowy dla Ciebie i twoich poleconych, tylko zarabiacie.  Dobre? Teraz pomyśl jeśli polecisz Revolut 100 osobom to otrzymasz łącznej prowizji 8 tys zł!Masz takich znajomych co chcieli by dostać 80 zł za 5 minut „pracy” (zabawy)? W takim razie do dzieła, bo pieniądze leżą na ulicy,kliknij tutaj, aby je zgarnąć >>>revolut.com/referral/tomaszbjkz!G10D14

Warunek jest taki, że musisz szybko skorzystać z tej okazji i założyć konto z tego linku >>>
revolut.com/referral/tomaszbjkz!G10D14
Jeśli masz wątpliwości, czy warto korzystać z Revolut. Powiem Ci, że byle czego bym nie promowała.Sama korzystam z Rewolut już od blisko roku,polecałam to rozwiązanie nawet jak nie miałam z tego ani złotówki. Nie będę teraz rozpisywać się o korzyściach, a jest ich bardzo wiele,przyjdzie na to pora, a teraz czas podziałać i zarobić :) >>> 80 zł czeka tutaj na Ciebie <<<

Co ważne! nie musimy czekać aż przyjdzie karta! Wystarczy, że ja zamówimy i możemy pokazywać innym jak odebrać 80 pln.

To co jest super, bonus otrzymujesz do razu po zamówieniu karty, przez Twojego poleconego! Nie musisz czekać, aż wykona transakcje i sam otrzyma ww. bonus!

Także zanim otrzymasz bonus za siebie, uzbierasz kilkaset złotych z poleconych.

A więc do dzieła! :)

Zostało tylko 4 dni do końca promocji i żeby odebrać 8 000 PLN.

W razie pytań śmiało pisz do mnie na Messenger 
Edytor zaawansowany
  • dominika6211 13.10.19, 21:24
    rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76602084

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka