Dodaj do ulubionych

IX Szaradziarskie Mistrzostwa Grudziądza.

03.04.18, 09:14
GRUDZIĄDZ ZAPRASZA

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu i Toruński Klub Szaradzistów „Sfinks”
po raz dziewiąty zapraszają do Grudziądza na dwudniową imprezę szaradziarską.

W piątek 11 maja br. o godz. 16 impreza rozpocznie się od zwiedzania MrGarden -Grudziądzkiego Klubu Motorowego przy ul. Hallera 4. Następnie w Zespole Placówek Młodzieżowych „Bursa” (ul. Hallera 37) o godz. 18 odbędzie się losowanie nagród
z „Rozrywki” nr 8 połączone z dodatkowymi konkursami.

W sobotę 12 maja br. o godz. 11 w OPP przy ulicy Chełmińskiej 104 odbędą się
IX Szaradziarskie Mistrzostwa Grudziądza. Miłośnicy rozrywek umysłowych walczyć będą o puchary prezydenta miasta, przewodniczącego rady miejskiej oraz dyrektora Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

Zgłoszenia do 4 maja przyjmuje Marian Chylewski, tel. 606-758-850,
mail: m.toto@onet.eu. Szczegółowy program na stronie internetowej www.oppgrudziadz.hg.pl.
Edytor zaawansowany
  • megalomaniac 28.04.18, 06:30
    Podczas IX Szaradziarskich Mistrzostw Grudziądza będzie do zdobycia m.in. nowa książka Krzysztofa Oleszczyka
    "Historia częstochowskich zabaw literackich i rozrywek umysłowych". To szaradziarska gratka, warto więc zerknąć...
  • megalomaniac 13.05.18, 11:06
    Punktacja maksymalna: 118 punktów (I runda – 74), (II runda – 44). Czas: 70 i 50 min.

    1. Kupiec Dawid Warszawa 69 44 113
    2. Kustroń Paweł Kraków 55 44 99
    3. Gąska Maciej Poniatowa 56 37 93
    4. Koszelew Sławomir Ignatki 50 38 88
    5. Warwas Agnieszka Poznań 49 37 86
    6. Rogowski Rafał Pabianice 43 39 82
    7. Kozieł Robert Sosnowiec 44 31 75
    8. Dymek Jerzy Olsztyn 45 28 73
    9. Wierzbowska Karolina Pruszków 40 32 72
    10. Moś Krystyna Piekary Śląskie 43 27 70
    11. Romanowski Robert Płock 39 31 70
    12. Wróblewski Eugeniusz Inowrocław 34 34 68
    13. Wiśniewski Tomasz Chełmża 36 31 67
    14. Kraskowska Bożena Krusze 33 28 61
    15. Antczak-Kęsy Małgorzata Pyzdry 28 30 58
    16. Osyda Stanisław Katowice 27 27 54
    17. Boniecki Andrzej Toruń 25 28 53
    18. Cerk Tomasz Grudziądz 29 23 52
    19. Grochowska Beata Poznań 26 24 50
    20. Dzieniszewska Barbara Brodnica 30 19 49
    21. Bałka Barbara Warszawa 26 23 49
    22. Kruk Agnieszka Gdynia 23 26 49
    23. Krusiński Stanisław Lublin 32 15 47
    24. Włodkowski Zbigniew Bydgoszcz 22 24 46
    25. Stiller Alicja Poznań 22 23 45
    26. Pietkiewicz Aleksandra Bydgoszcz 22 21 43
    27. Taflińska Małgorzata Toruń 23 20 43
    28. Grochowski Adrian Toruń 24 18 42
    29. Mikołajczyk Grażyna Płock 18 23 41
    30. Pączek Małgorzata Gdańsk 18 23 41
    31. Waśniewski Zdzisław Pelplin 25 16 41
    32. Zieliński Arkadiusz Grudziądz 22 19 41
    33. Grudzień Elżbieta Elbląg 16 24 40
    34. Woźniak Władysław Sosnowiec 26 14 40
    35. Norwajszas Mirosław Szczecin 21 18 39
    36. Witt Jarosław Bydgoszcz 19 20 39
    37. Sulerzycki Adam Grudziądz 26 11 37
    38. Żebrowska Danuta Jastrowie 15 22 37
    39. Pawlaczyk Tomasz Bydgoszcz 21 15 36
    40. Kołodziejski Marcin Brodnica 18 17 35
    41. Ossowski Mirosław Skórcz 19 15 34
    42. Bugajna Elżbieta Ramleje 16 16 32
    43. Nyka Andrzej Brodnica 13 19 32
    44. Gołęcki Wojciech Inowrocław 15 16 31
    45. Zieleniewski Waldemar Białystok 15 15 30
    46. Charczyńska Ewa Bydgoszcz 15 14 29
    47. Zawadzki Krzysztof Sampława 13 15 28
    48. Plit Marek Bydgoszcz 18 9 27
    49. Radecki Zdzisław Owidz 12 15 27
    50. Zmysłowski Marek Niemcz 12 13 25
    51. Gurzyński Grzegorz Toruń 11 12 23
    52. Kołodziejski Henryk Brodnica 8 15 23
    53. Tuszyński Jan Brodnica 11 12 23
    54. Warnke Waldemar Pelplin 7 12 19
    55. Wierzbowska Alina Płock 11 8 19
    56. Weber Ewelina Brodnica 8 7 15
    57. Gąsior Mariola Grudziądz 5 9 14
    58. Kamiński Witold Gdańsk 5 9 14
    59. Kobylarz Anna Płock 7 6 13
    60. Maćkowska Monika Bydgoszcz 6 6 12
    61. Proczek Bernadeta Bydgoszcz 3 6 9
    62. Długosz Jakub Gdynia 0 0 0


    Organizatorzy dziękują za tak liczny udział szaradzistów :-)
  • megalomaniac 13.05.18, 16:12
    Wyniki (poprawki na dalszych pozycjach)

    1. Kupiec Dawid Warszawa 69 44 113
    2. Kustroń Paweł Kraków 55 44 99
    3. Gąska Maciej Poniatowa 56 37 93
    4. Koszelew Sławomir Ignatki 50 38 88
    5. Warwas Agnieszka Poznań 49 37 86
    6. Rogowski Rafał Pabianice 43 39 82
    7. Kozieł Robert Sosnowiec 44 31 75
    8. Dymek Jerzy Olsztyn 45 28 73
    9. Wierzbowska Karolina Pruszków 40 32 72
    10. Moś Krystyna Piekary Śląskie 43 27 70
    11. Romanowski Robert Płock 39 31 70
    12. Wróblewski Eugeniusz Inowrocław 34 34 68
    13. Wiśniewski Tomasz Chełmża 36 31 67
    14. Kraskowska Bożena Krusze 33 28 61
    15. Antczak-Kęsy Małgorzata Pyzdry 28 30 58
    16. Osyda Stanisław Katowice 27 27 54
    17. Boniecki Andrzej Toruń 25 28 53
    18. Cerk Tomasz Grudziądz 29 23 52
    19. Grochowska Beata Poznań 26 24 50
    20. Dzieniszewska Barbara Brodnica 30 19 49
    21. Bałka Barbara Warszawa 26 23 49
    Kruk Agnieszka Gdynia 23 26 49
    23. Krusiński Stanisław Lublin 32 15 47
    24. Włodkowski Zbigniew Bydgoszcz 22 24 46
    25. Stiller Alicja Poznań 22 23 45
    26. Pietkiewicz Aleksandra Bydgoszcz 22 21 43
    Taflińska Małgorzata Toruń 23 20 43
    28. Grochowski Adrian Toruń 24 18 42
    29. Mikołajczyk Grażyna Płock 18 23 41
    Pączek Małgorzata Gdańsk 18 23 41
    Waśniewski Zdzisław Pelplin 25 16 41
    Zieliński Arkadiusz Grudziądz 22 19 41
    33. Grudzień Elżbieta Elbląg 16 24 40
    Woźniak Władysław Sosnowiec 26 14 40
    35. Norwajszas Mirosław Szczecin 21 18 39
    Witt Jarosław Bydgoszcz 19 20 39
    37. Sulerzycki Adam Grudziądz 26 11 37
    Żebrowska Danuta Jastrowie 15 22 37
    39. Pawlaczyk Tomasz Bydgoszcz 21 15 36
    40. Kołodziejski Marcin Brodnica 18 17 35
    41. Ossowski Mirosław Skórcz 19 15 34
    42. Bugajna Elżbieta Ramleje 16 16 32
    Nyka Andrzej Brodnica 13 19 32
    44. Gołęcki Wojciech Inowrocław 15 16 31
    45. Zieleniewski Waldemar Białystok 15 15 30
    46. Charczyńska Ewa Bydgoszcz 15 14 29
    47. Zawadzki Krzysztof Sampława 13 15 28
    48. Plit Marek Bydgoszcz 18 9 27
    Radecki Zdzisław Owidz 12 15 27
    50. Zmysłowski Marek Niemcz 12 13 25
    51. Gurzyński Grzegorz Toruń 11 12 23
    Kołodziejski Henryk Brodnica 8 15 23
    Tuszyński Jan Brodnica 11 12 23
    54. Warnke Waldemar Pelplin 7 12 19
    Wierzbowska Alina Płock 11 8 19
    56. Weber Ewelina Brodnica 8 7 15
    57. Gąsior Mariola Grudziądz 5 9 14
    Kamiński Witold Gdańsk 5 9 14
    59. Kobylarz Anna Płock 7 6 13
    60. Maćkowska Monika Bydgoszcz 6 6 12
    61. Proczek Bernadeta Bydgoszcz 3 6 9
    62. Długosz Jakub Gdynia 0 0 0

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.