Dodaj do ulubionych

Księżyc XVIII - choroby.

18.11.10, 19:09
Witam serdecznie.

Karta Księżyc XVIII w tarocie reprezentuje żołądek, przelyk i problemy z tymi organami.
Takze wszelkie alergie pokarmowe, zatrucia pokarmowe.
Takze dolegliwosci majace zwiazek z niewlasciwa dietą.
Ogolnie ta karta reprezentuje diete, rodzaje diet, problemy z odzywianiem.

Pamietam jak wylosowalam karte Ksiezyc + Smierc wowczas stosowalam diete, a raczej głodowke, ktora zalecil mi lekarz. Czyli oczyszczenie, transformacje (Smierc) zwiazane z dieta (Ksiezyc).

Karta Ksiezyc takze moze reprezenowac niedobory witamin badz makroelementow.

Takze problemy z ciążą (komplikacje) badz problemy z zajsciem w ciaze, jesli obok karty Ksiezyc sa odpowiednie trudne karty.

Takze reprezentuje lęki, nawet fobie, jakis nieuzasadniony strach, czasem klopoty ze spaniem.

-emocje , marzenia

Itd.

Autor: Barbara Stanislawska.
tarot-doradca.pl
tarot-ewa.pl
Edytor zaawansowany
  • 20.12.10, 15:17
    tarot_doradca1 napisała:

> Witam serdecznie.
    >
    > Karta Księżyc XVIII w tarocie reprezentuje żołądek, przelyk i problemy z tymi o
    > rganami.
    > Takze wszelkie alergie pokarmowe, zatrucia pokarmowe.
    > Takze dolegliwosci majace zwiazek z niewlasciwa dietą.
    > Ogolnie ta karta reprezentuje diete, rodzaje diet, problemy z odzywianiem.

Tak.
    >
    > Pamietam jak wylosowalam karte Ksiezyc + Smierc wowczas stosowalam diete, a rac
    > zej głodowke, ktora zalecil mi lekarz. Czyli oczyszczenie, transformacje (Smier
    > c) zwiazane z dieta (Ksiezyc).
    >
    > Karta Ksiezyc takze moze reprezenowac niedobory witamin badz makroelementow.
    >
    > Takze problemy z ciążą (komplikacje) badz problemy z zajsciem w ciaze, jesli ob
    > ok karty Ksiezyc sa odpowiednie trudne karty.

Kiedyś gdy miałam komplikacje w czasie ciąży tą kartę wylosowałam.
    >
    > Takze reprezentuje lęki, nawet fobie, jakis nieuzasadniony strach, czasem klopo
    > ty ze spaniem.
    >
    > -emocje , marzenia

Ogólnie tak samo odbieram tą kartę.
    >
    > Itd.
    >
    > Autor: Barbara Stanislawska.
    > tarot-doradca.pl
    > tarot-ewa.pl

Pozdrawiam Ewa.
  • 27.12.10, 17:09
    Witam :-)
    Od siebie mogę dodać, że karta KSIĘŻYC to również niskie ciśnienie krwi, grzyby, wirusy, czasami choroby krwi, hormony, gospodarka wodna, no i wszelakie uzależnienia i zatrucia organizmu z tym związane.
    Pozdrawiam serdecznie
    d'Anuta
  • 04.02.11, 12:47
    tarot_doradca1 napisała:

> Takze problemy z ciążą (komplikacje) badz problemy z zajsciem w ciaze, jesli ob
    > ok karty Ksiezyc sa odpowiednie trudne karty.

Dawno temu, gdy miałam kłopoty w czasie ciąży - wychodziły karty Księżyc XVIII i Wieża XVI. Ewa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.