Dodaj do ulubionych

Karta dnia - Rydwan VII.

21.11.10, 12:13
Karte dnia losujemy tego samego dnia rano (do 8:00 rano), badz poprzedniego dnia wieczorem - na jutrzejszy dzien.

I obserwujemy jak bedzie wygladal w ogolnym bilansie nasz dzien. Trzeba takze zadac polecenie kartom "co mnie czyka w tym dniu" - to wazne. Jest to fajna metoda nauki i obserwacji tarota, pozniej warto te wnioski spisywac w zeszycie.

Karta dnia - Rydwan VII.

http://multiply.com/mu/taroteca/image/45/photos/84/600x600/15.jpg/07-Major-Chariot.jpg?et=JBhbcXfPFlFg2g04dtkMxw&nmid=25377536

Wczoraj nariutko ta karte wylosowalam, moj dzien byl w ogolnym bilansie dosc zabiegany, napedzony, w ruchu.

Bylam wczoraj zabiegana, kilka razy z domu wychodzilam, zalatwiac drobne sprawy ze znajomymi, troche porzadkow w domu robilam, ciagle byl ruch i ruch, aktywmosc. Karta Rydwan jest w ruchu, cos sie posuwa do przodu.
Mialam tez wczoraj duzo kontaktow z ludzmi, ogolnie komunikacja, albo na internecie, badz przez telefon, na skype (znajomi), jakies e-maile (znajomi).
Dostalam tez ciekawa informacje na ktora czekalam, oraz inna sprawe na jaka czekalam, wczoraj szybko sie wyjasnila (wrecz z napedem Rydwanu, ktory jest w ruchu nieustannym).
Zrobilam takze pewien skok do przodu, szybko (Rydwan) podjelam pewna decyzje, aby sie tez od tego czegos - uwolnic, to byl moj krok na przod, po okresie marazmu i zastoju.

Pozdrawiam serdecznie.
Barbara Stanislawska.
tarot-ewa.pl
tarot-doradca.pl
astropasja.pl
Edytor zaawansowany
  • 17.01.11, 18:02
    Wczoraj wylosowałam tą kartę, byłam rozpędzona, zabiegana. Ewa.
  • 17.01.11, 19:02
    Pokazuje mi się takze Rydwan VII, gdy mam jakiś wyjazd tego dnia, a nawet mam jakis kontakt albo telefoniczny, przez internet, itp, jaki oczekiwalam.

Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.