Dodaj do ulubionych

Karta dnia - Arcykapłan V.

21.11.10, 14:52
Tarot, karta dnia - Arcykaplan V.

http://images50.fotosik.pl/402/c43e9a8ace2ad13e.jpg

Karte dnia losujemy tego samego dnia rano (do 8:00 rano), badz poprzedniego dnia wieczorem - na jutrzejszy dzien.

I obserwujemy jak bedzie wygladal w ogolnym bilansie nasz dzien. Trzeba takze zadac polecenie kartom "co mnie czeka w tym dniu" - to wazne. Jest to fajna metoda nauki i obserwacji tarota, pozniej warto te wnioski spisywac do zeszytu.

Losujemy dzien wczesniej - wieczorem, badz tego samego dnia rano (do 8:00) jedna karte, i obserwujemy jaki bedzie nasz dzien w ogolnym bilansie. Warto taka karte codziennie losowac, pozniej robic notatki w zyszytach, swietna forma nauki tarota.

Ostatnio wylosowalam karte Arcykaplan V - przez wiekszosc dnia prowadzilam kursy astrologii i tarota na skype. Weszlam w role nauczyciela, doradcy (Arcykaplan). Staralam sie pilnowac, aby za bardzo nie pouczac, nie wymądrzac sie, nie afiszowac sie swoja wiedza na tych kursach, bo jak wiemy Arcykaplan V ma takie czasem tendencje. Ogolnie w tym dniu bardzo duzo mowilam, wyjasnialam, uczylam, przekazywalam wiedze.
Arcykaplan ma tez inne znaczenia, o tym napisze tekst na stronie badz na forum.

Pozdrawiam cieplo.
Barbara Stanisławska.
tarot-doradca.pl/tarot-ewa.pl
www.astropasja.pl/
Edytor zaawansowany
  • 21.11.10, 15:02
    tarot_doradca1 napisała:

> ). Staralam sie pilnowac, aby za bardzo nie pouczac, nie wymądrzac sie, nie afi
    > szowac sie swoja wiedza na tych kursach, bo jak wiemy Arcykaplan V ma takie cza
    > sem tendencje. Ogolnie w tym dniu bardzo duzo mowilam, wyjasnialam, uczylam, pr
    > zekazywalam wiedze.

Witam, pewnego dnia mój mąż był tak nieznośny, że musiałam przemówić mu do rozumu (pouczałam go) tego dnia. Pozdrawiam Ewa.
  • 21.11.10, 15:41
    tarot_doradca2 napisała:

> tarot_doradca1 napisała:

> Witam, pewnego dnia mój mąż był tak nieznośny, że musiałam przemówić mu do rozu
    > mu (pouczałam go) tego dnia. Pozdrawiam Ewa.

O tak czasem przy tej karcie lubimy pouczac, albo partnera, albo kogos innego.
    Zreszta wystarczy spojrzec na postac na karcie Arcykaplan V. Mezczyzna siedzi na tronie, unosi reke, robi taki jakby pouczajacy gest; inni, ktorzy siedza nizej, uwaznie go sluchaja.
    Osoba, ktora sie wtapia w ten arkan wielki czasem ma wrazenie, ze jest wszechwiedzaca (ale nie zawsze).

Jesli pytamy w rozkladzie "co jest przyczyna konfliktow w zwiazku uczuciowym?"

I wychodzi karta Arcykaplan V - mozemy podejrzewac, ze partner / partnerka za bardzo chce pouczac w zwiazku, wywyzsza sie, ma tendencje do moralizatorstwa.

Karta Arcykaplan V ma tez inne znaczenia.

Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.
    tarot-doradca.pl/tarot-ewa.pl
    www.astropasja.pl/

• 21.11.10, 15:57
    Przypomnialam sobie jeszcze, innego dnia, gdy wylosowalam karte dnia - Arcykaplan V, bylam na pewnym wykladzie, sluchalam uwaznie osoby, ktora wykladala pewien temat.
    Jak mi sie jeszcze przypomni, co sie wydarzylo jeszcze - napisze.

Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.
  • 28.01.11, 14:26
    Witam,
    czy karta Papieża mówi o szczerości i uczciwości?
    Wychodzi mi ta karta na pytanie, czy ktoś jest ze mną szczery, czy to co mi mówi jest prawdą?
  • 28.01.11, 15:26
    manga17 napisała:

> Witam,
    > czy karta Papieża mówi o szczerości i uczciwości?
    > Wychodzi mi ta karta na pytanie, czy ktoś jest ze mną szczery, czy to co mi mów
    > i jest prawdą?

Witam, Papież V, mówi o szczerości, prawdomówności, ufności, to symbol etyki, nienaruszonych wartości moralnych, autorytet, zatem nie może być tutaj mowy o fałszu i zdradzie - nie przy Papieżu V

Mącenie, fałsz, to bardziej karty, 7 mieczy albo Księżyc, itp. Pozdrawiam Ewa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.