Połaczenia roznych kart - interpretacje. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam cieplo

Czasem wyciągam dla siebie dwie karty, pytajać się ogólnie co mnie czeka np: w najbliższym czasie, bądż wiecej wyciągam kart, np: 10, itd.

W roku 2010 wylosowałam takie karty, co się wydarzyło? oczywiście zawsze sobie notuję moje obserwacje do zeszytu.

-As pałek + Arcykapłam V - wtedy zapisałam się na kurs.

-Cesarzowa III + 3 mieczy - miałam problemy ze skórą, dostałam dziwnej, sprej wysypki na skórze, czyli jakieś rozczarowanie (3 mieczy) z powodu mojej estetyki ciała, urody (Cesarzowa). Bo Cesarzowa to symbol kobiecości, ale nie tylko, karta Cesarzowa oznacza jeszcze inne rzeczy.

-I teraz ciekawe zestawienie :) w roku 2010 chorowałam (wątroba), i miałam zaleconą bardzo ścisłą dietę wątrobową, a nawet momentami przez kilka dni głodówkę, i karty reprezentujące tą dietę i głodowkę, które ciągle mi wychodziły to: Karta śmierć oraz Księżyc, czyli dieta oczyszczająca, głodówka.

-Inne zestawienie, już o tym pisałam w innym wątku. Na rok 2009 wylosowałam dwie karty i się spytałam, jak będzie wygladalo moje zdrowie w roku 2010, wyszly karty: Wisielec oraz 6 kielichow. W roku 2011 chorowalam (Wisielec) ale na chorobe z przeszlosci (6 kielichow), odnowienie choroby z przeszlosci. Wiecej o 6 kielichow poczytacie tutaj:
    forum.gazeta.pl/forum/w,100751,131586025,131586025,Rozklad_partnerski_szczegolowy_INTERPRETACJA_.html
    -U mojej znajomej z kolei, dla ktorej wylosowalam dwie karty, pytajac sie ogolnie, co ja czeka w przeciagu roku czasu, chciala tylko wrozne z dwoch kart: okazalo sie, ze zakonczyly sie jej (Smierc) problemy z estetyka ciala, uroda (Cesarzowa), tzw: miala duzy problem z nadwaga, takze z cera, wlosami, i te problemy sie zakonczyly w przeciagu roku czasu. Gdy jej to powiedzialam, ze moga zajść duze zmiany, transformacje w jej zewnetrznej stronie wizerunku, nie chciala uwierzyc, ale tak sie stalo, przyszla duza poprawa.

-Pewna kobieta, przyszla do mnie na wrozbe, i mowi ze jest w ciazy oraz ma teraz klopoty w czasie ciązy, oczywiscie karty potwierdzily jej problemy, na te klopoty w czasie ciazy wyszly karty: Księzyc oraz 9 mieczy. Lecz kolejne karty na przyszlosc dla niej wyszly 10 mieczy oraz slonce, gdzie 10 mieczy zapowiadala (koniec tych problemow w czasie ciazy - na karcie martwy czlowiek, jego meki koncza sie) z pozytywnym skutkiem (Slonce). Tak tez sie wydarzylo problem zostal rozwiazany, a ona urodzila zdrowa coreczke (Slonce radosc, pozytywne zakonczenie Wraz z karta 10 mieczy).

-Pare miesiecy temu zapytalam sie kart kiedy zaczne zazywac lekarstwo (hormon tarczycy) na moja chorobe?, gdyz wczesniej nie moglam z powodu choroby watroby?
    I postawilam rozklad na miesiace, ktory czesto stosuje.

I co mi wyszlo? zaczelam stawiac ten rozklad we wrzesniu roku 2011, do konca roku 2011.

Rok 2011

Wrzesien - wisielec, pazdziernik - 4 mieczy, listopad - Eremita, grudzien - As paleczek.

Okazalo sie, ze zaczelam lek brac wlasnie teraz w grudniu roku 2011, tak jak przypuszczalam, bo wyszla karta as palek, a to nowy poczatek, (asy zapowiadaja poczatki, i nie tylko), tym bardziej ze to jeszcze zywiol ognia, czyli zapal, nowy plan, start.

Taki rozklad takze mozemy postawic na lata, i pory roku przyklad:

Rok 2011

Wiosna - 2 monet, lato - 3 monet, jesien - smierc, zima - 2 palek.

Rok 2012

Rok 2013 itd.

I do tego rozkladu mozemy zadawac naprawde rozne pyatnia.
    Przklad tutaj:
    tarot-doradca.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=114&Itemid=105
    Albo tutaj:
    tarot-doradca.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=109&Itemid=102
    -Ostatnio stawialm rozklad dla pewnej pani - partnerski (na sygnifikatory), i na pytanie, co jest miedzy nimi teraz w zwiazku? jaki to zwiazek? wyszly karty miedzy innymi: 2 kielichow + Rydwan, powiedzialam, ze ten zwiazek prawdopodobnie jest na odleglosc, itd, potwierdzila, tak bylo, mieszkaja w odleglosci od siebie 300 km. Czyli zwiazek to karat 2 kielichow, na odleglosc to karta 6 mieczy (na talii rider waite osoby odplywaja, od starego miejsca. W innym przelozeniu te polaczenie dwoch kart mogloby cos innego oznaczac, np: wyjazd partnera badz wyjazd tych dwojc osob, itd. To zalezy od wielu czynnikow.

-Inne polaczenie kart: Wisielec + Kochankowie, raz te karty wyszly dla mojej znajomej, co dzieje sie w jej zwiazku, okazalo sie, ze zawiesili swoj zwiazek, ze jest w fazie stagnacji.

-A dla innej osoby wyszly karty: 2 kielichow oraz Eremita, okazalo sie, ze czuje sie samotna w sferze uczuciowej.

Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.
    www.tarot-doradca.pl

-

-

• Ostatnio wylosowałam dwie karty: 3 mieczy oraz Eremita, miałam trudne 2 tygodnie, poczucie osamotnienia, Ewa.
    • Druga część...

-Rydwan + 9 mieczy. W pewnym okresie, zapytałam ogólnie co się wydarzy w ciągu tygodnia, karty te reprezentowaly u mnie wyjazd ale niekorzystny wyjazd. Tak sie stalo, musialam wyjechac, lecz ten wyjazd byl dla mnie niekorzystny. Wiedzialam ze tak moze sie stac, lecz nie mialam wyjscia musialam tam jechac i zalatwic pewna sprawe, ktora byla trudna sprawa i ktorej nie udalo mi sie pozytywnie rozwiazac (9 mieczy).

-U pewnej mojej znajomej, podobne karty wyszly okazalo sie, ze miala podroz i podczas tej podrozy miala stluczke (9 mieczy). Sytuacja wygladala powaznie, ale nic sie na szczescie nie stalo groznego.

-As kielichow + Gwiazda, moze zapowiadac nowa milosc, a nawet moze mowic o osobie zakochanej. Uczucie przy tych kartach jest zwykle szczere i prawdziwe.

-Raz moja kolezanka sie zapytala, czy dany mezczyzna ją kocha? wyszla karta Diabel, ktora reprezentowala tylko pożądanie, niecne zamiary wobec niej a nie prawdziwa milosc. Jemu zalezalo tylko na cielesnych stosunkach, nie myslal powaznie o tej kobiecie.

-Karta Sąd + 3 mieczy. Moga te dwie karty zapowiadac, jesli pytamy ogolnie jakies problemy, rozczarowania (3 mieczy) w rodzinie. Tak bylo u mojej znajomej. Na karcie Sad mamy 3 osoby, rodzine. Oczywiscie karta sad ma tez inne znaczenia.

-Karta Cesarzowa + Arcykaplanka. Na pytanie jaka to osoba?. Moze byc to kobieta (Cesarzowa), ktora jest piekna (Cesarzowa atrybut kobiecosci), i madra, inteligentna kobieta (Arcykaplanka, ktora stoi na strazy wiedzy miedzy innymi).

Pozdrawiam cieplo.
      Barbara Stanislawska.
    • Połączenie karty Moc i Kochankowie może reprezentować, moc związku, silę związku.

Ewa.
      • Karty: Smierc + kochankowie, pytając ogólnie może zapowiadać - koniec związku.

2 kielichów + Wieza albo smierc, rowniez moze zapowiadac koniec zwiazku, symboliczka smirc (karta smierc) zwiazku (2 kielichow). Tak samo wieza (zawalenie sie), rozpad (wieza) zwiazku (2 kielichow). Pozdrawiam, Barbara.
    • Połączenie: 10 pałek i Kochankowie. Trudny związek, który jest dla nas obciążeniem, albo jakaś decyzją, jaką musimy podjąć, która będzie dla nas trudna. Pozdrawiam, Ewa.
    • Eremita i 2 kielichów, samotność na potu uczuciowym, bądż osoba czuje się samotna w swoim związku. Ewa.
      • Śmierć i Sprawiedliwość, zakończenie spraw urzędowych, sądowych. Ewa.
        • Moja znajoma ostatnio wylosowała dwie karty: Cesarzowa oraz 8 mieczy, okazalo sie, ze ma problemy z urodą swoją, miala problemy ze skora, i nie widziala wyjscia, czula sie uwiązana (8 mieczy) jak wybrnac z tych problemow. Nie byla w ciazy. Tutaj karta Cesarzowa reprezentowala ją samą. Pozdrawiam, Barbara S.
          • Kochankowie i Eremita - samotność w związku albo to zależy o co pytamy: związek z dużo starszym partnerem. Pozdrawiam, Ewa.
            • As kielichów, Gwiazda XII - początek nowej miłości albo początek czegoś przyjemnego, związanego z naszym talentem artystycznym. Pozdrawiam, Ewa.
    • Witam pani Barbaro,

Czesto czytam pani komentarze na roznych forach dotyczących tarota i astrologii. Mam pytanie jakby pani zinterpretowala ten układ kart:

Co się zmieni niedługo? królowa monet
      Czy rozpocznę swój biznes? król pucharów
      Czy coś się zmieni w kwietniu? rydwan
      Jaki będę mieć nastrój? cesarzowa
      Jaki rodzaj pracy pojawi się na horyzoncie? swiat
      W jaki sposób się dowiem o pracy? as mieczy
      Co będę robić? głupiec
      Czy będę zadowolona z niej? śmierć
      Z czym będzie związana? 6 monet
      pozdrawiam
      Iza
      • izabela2901 napisała:

> Witam pani Barbaro,
        >
        > Czesto czytam pani komentarze na roznych forach dotyczących tarota i astrologii
        > . Mam pytanie jakby pani zinterpretowala ten układ kart:
        >
        >
        > Co się zmieni niedługo? królowa monet
        > Czy rozpocznę swój biznes? król pucharów
        > Czy coś się zmieni w kwietniu? rydwan
        > Jaki będę mieć nastrój? cesarzowa
        > Jaki rodzaj pracy pojawi się na horyzoncie? swiat
        > W jaki sposób się dowiem o pracy? as mieczy
        > Co będę robić? głupiec
        > Czy będę zadowolona z niej? śmierć
        > Z czym będzie związana? 6 monet
        > pozdrawiam
        > Iza

Pani Izo prosze sprobowac samej zinterpretowac ten rozklad. Pozdrawiam serdecznie.
    • Witam serdecznie.Mam prosbe o pomoc w interpretacji rozkladu.Jest to rozklad na osobe i zwiazek ktory nie jest mi obojetny.Jestem mezatka ale malzenstwo nie nalezy do szczesliwych i jakis czas temu pojawil sie ktos w moim zyciu.Sytuacja niestety z ta osoba stala sie w ostatnim czasie niepewna wiec rozlozyl karty w rozkladzie mandali tylko AW z pytaniem co ta osoba mysli na temat tego zwiazku,mnie i jakie ma zamiary.Niestety jestem poczatkujaca i nie jest to dla mnie proste takie odczytanie tarota..jesli moge prosic o pomoc kolejnosc kart zaczynajac od pierwszego domu to1-kochankowie,2-wisielec,3-sad ostateczny,4-demon,5-kaplan,6-glupiec,7-kaplanka,8-ksiezyc,9-sprawiedliwosc,10-wieza,11-slonce,12-swiat.Z gory dziekuje.Joanna
      • joanna7477 napisał(a):

> Witam serdecznie.Mam prosbe o pomoc w interpretacji rozkladu.Jest to rozklad na
        > osobe i zwiazek ktory nie jest mi obojetny.Jestem mezatka ale malzenstwo nie n
        > alezy do szczesliwych i jakis czas temu pojawil sie ktos w moim zyciu.Sytuacja
        > niestety z ta osoba stala sie w ostatnim czasie niepewna wiec rozlozyl karty w
        > rozkladzie mandali tylko AW z pytaniem co ta osoba mysli na temat tego zwiazku,
        > mnie i jakie ma zamiary.Niestety jestem poczatkujaca i nie jest to dla mnie pro
        > ste takie odczytanie tarota..jesli moge prosic o pomoc kolejnosc kart zaczynaja
        > c od pierwszego domu to1-kochankowie,2-wisielec,3-sad ostateczny,4-demon,5-kapl
        > an,6-glupiec,7-kaplanka,8-ksiezyc,9-sprawiedliwosc,10-wieza,11-slonce,12-swiat.
        > Z gory dziekuje.Joanna

Witaj Joanno, a co to za rozklad? oraz co karta karta oznacza.
        Postaw sobie ten rozklad na to pytanie jeszcze raz ale odczekaj minimum tydzien:

forum.gazeta.pl/forum/w,100751,146702967,146702967,Jakie_sa_jego_mysli_i_zamierzenia_rozklad_.html
        Tych kart na gorze jest bardzo duzo, mozna sie pogubic, mysle ze warto postawic inny rozklad.

Widze tam polaczenie kart: kcohankowie i wisielec a to polaczenie moze mowic o zawieszeniu relacki miedzy toba i tym panem, czyli jakbyz atrzymanie, zawieszenie, kryzys miedzy wami.

Pozdrawiam.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.