POGADUCHY 6 :) Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Ten wątek został zamknięty i nie można dodawać postów.
Sprawdź, czy dyskusja trwa w innych wątkach.

• zamknięty
    10.10.11, 14:52
    Bea, a właśnie, ze nic na jutro nie zostawię, bo mam jutro wolny dzień smile Kiedy pracuje w sobotę, odbieram dzień wolny w tygodniu, a że jakoś zimno jest, nie chce mi sie jutro rano wstawać smile Ale w związku z tym zostawianiem pracy na jutro, przypomniało mi sie takie powiedzonko... co masz zrobić dziś, zrób w pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego smile
    --
    kwiatUsunięcie macicy z szyjka i przydatkami 19 października 2010, poziome cięcie, wyniki hp OK, HTZ - Lady Bon kwiat
  • zamknięty
    10.10.11, 18:28
    Witajcie Syrenki
    Na sam początek przeprosiny dla Agi43, sory ale naprawdę tak Was tu dużo jeszcze mi się te wasze imiona mylą, nie mogę ich spamiętać.
    Ale wierszyk był naprawdę przedni, dawno się tak nie ubawiłam jak tu. Teraz to codziennie wchodzę i czytam te Wasze wypite kawusie i ciasteczka zjedzone, wariatki jesteście wiecie!
    Jutro ostatni dzień mojego siedzenia w domku. W środę rano do szpitala, już prawie wszystko przyszykowałam, nie wiem co tam jeszcze zabrać, ale jak coś zapomnę to mi mąż przywiezie, no i w drogę. Myślę, że jutro nie będę się denerwować, to forum mi naprawdę dużo pomogło, wiem czego mogę się spodziewać przed i po wszystkim, wierzę że będzie dobrze. Jeśli wszystko będzie dobrze to wrócę w poniedziałek i na pewno tu zajrzę.
    A teraz idę posiedzieć z moim mężulkiem, bo wrócił z pracy. Narka
  • zamknięty
    10.10.11, 19:47
    W czwartek myślami i z zaciśniętymi kciukami będę z Tobą Ala smileMiło czytać,że mniej się boisz...i dobrze , bo wszystko będzie oksmile kiss
    Syrenki Dobrej Nocki Wam życzę ...tak wcześnie ,ale ja z kurami chodzę spać chyba już od urodzeniawinkKolorowych Snówsmile
    http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1652/1652805yoxkiy6ch6.gif

--
    http://dl6.glitter-graphics.net/pub/437/437716tvik3339uq.gif(40+)operacja tradycyjna , kwiecień 2010 , HTZ-Gynodian depothttp://dl6.glitter-graphics.net/pub/437/437716tvik3339uq.gif
  • zamknięty
    10.10.11, 19:48
    Alusiu droga - czapeczką w pas się kłaniam Tobie widząc jak mocno popracowałaś nad zmianą swojego nastawienia do najbliższej szpitalnej przyszłości kiss
    Nie zmarnowałaś jak widać czasu przed operacją, a nawet powiem więcej - mądra kobitka z Ciebie kiss
    To, że dzisiejszy wieczór spędzisz ze swoim mężem to bardzo dobry pomysł, bo jak wiadomo, nasze drugie połówki, niby większe, niby silniejsze, ale w takich jak ta sytuacjach też potrzebują wsparcia naszego big_grin o looosie i nic nie poradzimy big_grin

Aluniu, trzymaj się - jesteśmy myślowo przez cały czas z Tobą i juz niedługo będziemy wypatrywać Twojego wpisu z najważniejszą informacją dotyczącą Twojego samopoczucia na nowym - zdrowszym juz - etapie życia kisskisskisskisskiss

--
    kwiatkwiat46 lat, 8.06.2011 laparoskopia zakończona laparotomią - usunięta szyjka, macica i przydatki (mięśniakowatość macicy, dysforyczny PMS), hist-pat OK, HTZ - był oesclim, teraz activellekwiatkwiat
  • zamknięty
    10.10.11, 19:54
    Hej Kobietki, ale zmarzłam i zmokłam http://logo.taobaocdn.com/shop-logo/0d/97/T1FoRVXbJeXXartXjX , kto mnie ogrzeje , jak zostałam sama na noc sad
    Popijam gorącą herbatkę i zerkam co tu u Was dziś słychować wink

--
    kwiatWiek 52 lata, 23 luty 2010 - usunięcie macicy z przydatkami (mięśniaki macicy), poprzeczne cięcie brzucha, wyniki ok, HTZ - Systen50 , Śląsk kwiat
  • zamknięty
    10.10.11, 20:01
    Alicjo te wariatki nie jedną dygoczącą uwolniły od lęków przed operacją wink
    Jak widać to wariactwo swoją moc wink
    A ja też z tych co musiały męża uspakajać smile

--
    kwiatWiek 52 lata, 23 luty 2010 - usunięcie macicy z przydatkami (mięśniaki macicy), poprzeczne cięcie brzucha, wyniki ok, HTZ - Systen50 , Śląsk kwiat
  • zamknięty
    10.10.11, 20:02
    Miało być rzecz jasna " Jak widać to wariactwo ma swoją moc wink"
    --
  • zamknięty
    10.10.11, 20:15
    Alicjo w czwartek będę trzymać kciuki smile
    Olikkk no trudno jak wygoniłlaś męża na nockę do roboty to do grzania została Ci tylko herbatka wink
    Dziewczyny życzę Wam miłego wieczoru i spokojnej nocy smile
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjVPCaPIhR38xd-vUKuDpYKA7pE10ULQE4XoOJCSFRGA_mkGm1NA
    --
    kwiat Operacja w lipcu 2010r kwiat Obecnie bez HTZ kwiat
  • zamknięty
    10.10.11, 20:22
    Hello kobietki ,ale mam mnóstwo zaległości w czytaniu ...ale mam ostatnio ciężkie dni...bolą mnie okrutnie stawy..i chodzę jak połamaniec,a wczoraj u mojej cioci,którą się opiekuje,bo mieszka samiutka,spaliło się pół mieszkanka,od nieszczelnego komina,zajął się strych,i część jej mieszkania,koszmar,teraz jest u mnie,ale ja muszę wszystkie sprawy administracyjno papierowe załatwiać..uff...jestem padnięta...zmykam lulu,moja cioteczka od wczoraj miała tyle wrażeń sad*,że też już zasnęła...
    ...spokojnej nocki.Wam życzę....kisskiss

-http://id.joe.pl/sub_images/pictures/a744eef3019b3c8d0525c7969ead1cc3_th2.gif-
    kwiat świeżynka-usunięta macica 1 marca 2011,mam 46 latkwiat
  • zamknięty
    10.10.11, 20:23
    Olikkku, ja też strasznie marznę. U nas jeszcze nie grzeją i siedzę w szlafroczku i wełnianych skarpetach (zrobionych przeze mnie) i też popijam co tylko gorące płyny. Ale przesyłam mocne i gorące uściski. smile
    Alicjo, nic się nie martw. My tu będziemy mocno trzymać kciuki i wszystko będzie dobrze. Zobaczysz jak szybko wrócisz tu do nas i pełnej formy. A teraz napiszę coś optymistycznego do wszystkich , które są przed i krótko po. Ja po 4 miesiącach wsiadłam na rower i tak jest do dziś, po 8 miesiącach wybrałam się w daleką podróż rowerem, zdobywając szczyty ukraińskich Bieszczad: ok. 1700 m npm a w zeszłym tygodniu zdobyłam wink tatrzańskie dwutysięczniki. Może to nic takiego ale ja przed operacją myślałam, że życie moje się skończyło, że to już będzie taka wegetacja. A tu nic z tych rzeczy. Życie niejako się zaczęło. Nowe życie, z innym spojrzeniem na pewne sprawy, z nadzieją, że zawsze może być lepiej, z radością, że są wśród nas Anioły i że trzeba korzystać Z KAŻDEJ CHWILKI nam danej, i wyżyć to życie tak do końca.
    Powodzenia i radości Wam życzę. I oczywiście bądźcie tu z nami dla nas i dla wszystkich, które tu na pewno dołączą.
    --
    łza40, pocięta, dziękująca wszystkim za wsparcie
  • zamknięty
    10.10.11, 20:25
    Szykowałam się z Wami koło południa do wspólnej kawusi, ale musiałam się oddalić, a tu jak widzę Karma częstowała kuszącymi czekoladkami wink Coś tam jeszcze zostało, więc się poczęstowałam - dzięki kiss Dziękuję wszystkim za życzenia dla bobasa smile
    Eli w sprawie pomyślnego ułożenia się Waszych spraw trzymam nie tylko kciuki kiss
    Bea odkryłaś, że jednak nasze bliźniaczki czymś się różnią shock
    Małgoś fajnie masz z tą możliwością wybrania wolnego dnia w ciągu tygodnia za sobotę smile Taki dzień bardzo się przyda, można więcej spraw załatwić wtedy niż podczas weekendu smile Twoje powiedzonko jest super big_grin
    Alicjo i ja się cieszę, że jesteś już spokojniejsza niż na początku smile Chwila relaksu i wyciszenia w towarzystwie małżonka bardzo wskazana smile I tak na marginesie sugeruję zrobić małe "zapasy" w pewnej delikatnej sferze wink przydadzą się małżonkowi wink
    Basiula a znasz takie powiedzenie"nie sztychali, a żyli" wink

--
  • zamknięty
    10.10.11, 21:10
    Iwon taka przykra sprawa z cioci mieszkaniem sad szczęście w nieszczęściu nic jej się nie stało smile A Ty tak mocno cierpisz z tymi rączkami sad mnie też bardziej ostatnio bolą, może to nagłe ochłodzenie sprawiło, że dolegliwości stawowe się nasilają sad
    Zdrówka Ci życzę i szybkiego uporania się z problemami cioci kiss

--
  • zamknięty
    10.10.11, 22:04
    Łezko szacuneczek, skarpetki zrobić na drutach to trzeba troszkę zdolności posiadać, więc ukrywasz przed nami jakieś talenty wink co prawda ja coś na ten temat już usłyszałam, ale dziewczyny chyba jeszcze nie widzą co potrafisz smile może pokażesz nam swoje nóżki we własnych skarpetkach w robótkach ? wink
    Ogrzewaj się starannie, żeby nie dać się panującym wszem i wobec choróbskom. Jakoś nie wyobrażam sobie jak w tą pogodę jeździsz na rowerze do pracy sad
    No i szacuneczek za Twoje gigantyczne wyczyny rowerowe i górskie kiss
    A jak do tego dodam Twoją metamorfozę jaka zaszła od grudnia roku ubiegłego do dnia dzisiejszego, to już nawet brakuje mi słów smile Warto żyć i utrzymywać to forum, żeby usłyszeć takie słowa smile
    --
  • zamknięty
    10.10.11, 22:21
    Jeszcze słówko, bo świeższe kobietki pewnie nie wiedzą, że Łezka była pierwszą kandydatka na Syrenkę na naszym nowym forum smile 20 października minie 9 miesięcy jak pojawiła się u nas po raz pierwszy smile
    To rzec by można nasza pierworodna Syrenka, która z nami przygotowywała się do operacji smile Jestem bardzo szczęśliwa, że dziś widzimy zupełnie inną Łezkę smile

--
  • zamknięty
    10.10.11, 23:08
    Witam Was kochane kiss to ja nocna sowa smile Dopiero teraz zaczynam buszować po forum i czytać Wasze wpisy smile Od rana tu gwarno i kawowo smile Pogoda dzisiaj bardzo brzydka i można by rzec depresyjna ,ale cóż to już jesień ,więc na upalne, słoneczne dni nie ma co liczyć.
    Przesylam Wam jedną z moich ulubionych piosenek jesiennych. I co trochę dziwne lubię ją słuchać tylko jesienią ,latem jej nie trawię smile
    jesiennie
  • zamknięty
    10.10.11, 23:38
    Witaj Enia kiss czyżby nowa obsada na nocną zmianę się szykowała smile A już myślałam, że nikogo dziś tu nie zobaczę wink
    Piosenka piękna i faktycznie na dziś pasuje idealnie, ale nie dziwię się że w lecie ją omijasz smile
    Wszak przypomina, że lato kiedyś się skończy, a nikt na to nie czeka smile
    A jak Twoje samopoczucie na dzień dzisiejszy Enio ?
    A gdzie to Morgi nasza kochana i dlaczego nas nie odwiedza ? Serwetka, frywolitki, czy książka nam Cię porwała ? Co u Ciebie Gosieńko ?
    Ania też coś się spóźnia po długim weekendzie sad
    Maniu Ty też jakoś zamilkłaś ostatnio, co tam u Ciebie ciekawego ?
    Fgosiu czy już lepiej się czujesz ?
    Ore nie może się nadal pozbierać po długim urlopowaniu smile
    Buziaczkuję wszystkie aktywne i mniej aktywne Kobietki i życzę miłej nocki w cieplutkim łóżeczku kiss

http://moje.glitery.pl/gify/282/82/2-spokojnej-nocki--9195.gif
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 00:13
    Witam Was wieczorową - uuups - nocna porą smile
    Własnie kończę pitraszenie papusiu na jutro, bo jakoś czasu wcześniej nie było a od rana jakiś przebrzydły ból usiadł mi na głowie i ani myślał ją opuścić... No dobrze, widzę, że dzisiaj dołączyłam do klubu marznących Syrenek ponieważ gdy przyszłam do huty, to okazało się, ze chyba musiałam się do jakiegoś klubu morsów zapisać wcześniej - na termometrze było "aż" 15*C... brrrrrr.... Droga do domku to praktycznie godzina , w tym 3 przesiadki - jest kiedy i gdzie marznąć... Na szczęście po powrocie z huty już nigdzie ale to nigdzie nie wychodziłam...uuuuffff... Teraz już ciepło, bo kaloryfery domowe ciutek odkręcone i można zdjąc dodatkowe swetry i skarpety....

Kochane, pora uruchamiać nasze wewnętrzne słoneczka, bo zaczął się czas deficytu tego słonka na niebiesiech...wink

Dobrej nocki życzę i raz jeszcze zapewniam Alutkę, że została do niej wysłana wieeeeelka paka pozytywnej energii smile
    Buziaki i kolorowych snów kisskisskiss
    --

kwiatkwiat46 lat, 8.06.2011 laparoskopia zakończona laparotomią - usunięta szyjka, macica i przydatki (mięśniakowatość macicy, dysforyczny PMS), hist-pat OK, HTZ - był oesclim, teraz activellekwiatkwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 00:15
    [bolikkk][/b]dziękuję kiss Jakoś staram się nie myśleć smile Choć dzisiaj zrobiłam krok do przodu i zamówiłam sobie na 27 października konsultację anestezjologiczną. Nie wiem na czym ta konsultacja będzie polegać . Myślę ,że na próbę mnie nie uśpią wink
    Tak to prawda ,zdecydowanie zapisuję się na nocną zmianę .
    Mogę tu w nocy wartę trzymać smile
  • zamknięty
    11.10.11, 00:35
    Eniu, na mojej konsultacji anestezjologicznej przeprowadzono drobiazgowy wywiad, obejrzano moje wyniki ekg i rtg i porozmawiano na temat rodzaju znieczulenia smile To wszystko!
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 06:54
    Dzień Dobrysmile
    Kolejny deszczowy i zimny dzionek przed nami ,przedemną też bardzo nerwowy więc żeby "zabić "stres" od 5.00 latam po domu ze ścierką .
    Przy okazji zapraszam na ciepłe płyny.
    Miłego dzionka wszystkim życzę smile
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSHaXRuUCIMVwRuzzeLIW-QZmEZwg_7G5wFLeFOLDdSGuQ-iRI_
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 08:18
    Witam we wtorek. U mnie też deszczowo i ponuro od rana.
    Basiu dzięki za płyny.
    Życzę wszystkim pogody ducha i miłego dnia.
    http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/usmiechnietego_dnia_zycze_tobie_0.jpg
    --
    kwiat42 lata, 08.03.2011 usunięcie trzonu macicy kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 08:25
    Dzień Dobrysmile
    Ale fajny ten ludek Bea smile
    Syrenki życzę Wam bajecznie ciepłego dniasmile
    http://dl2.glitter-graphics.net/pub/2044/2044972iqjgymjgm6.jpg
    --
    http://dl6.glitter-graphics.net/pub/437/437716tvik3339uq.gif(40+)operacja tradycyjna , kwiecień 2010 , HTZ-Gynodian depothttp://dl6.glitter-graphics.net/pub/437/437716tvik3339uq.gif
  • zamknięty
    11.10.11, 08:52
    Dzień dobry choć zimny wink
    Laylo jak Ty to robisz, że jeszcze po północy pitrasisz obiadek na kolejny dzień, a rano potrafisz wstać do huty ???? kiss
    Miałam nadzieję, że Twoja droga do pracy jest łatwiejsza od bliźniaczki, ale jak widać i w tej kwestii sporo Was łączy wink
    Enio cieszy mnie Twój krok do przodu i lepszy nastrój, oraz deklaracja obecności na nocnej zmianie kiss
    Basiu spokoju Ci życzę i cokolwiek jest przyczyną Twojego stresu, trzymam kciuki, żeby odpłynął w siną dal kiss
    Beo ludzik przecudny kiss
    Wszystkim życzę miłego dnia, kolorowego nie tylko w sensie kolorów jakie na obrazku Karmy, ale od dobrych wiadomości i serdeczności otaczających nas osób kiss
    Z niecierpliwością oczekuję na powrót naszych pań ze szpitala, oraz łączę się duchowo z Marią, która dziś ma operację smile

http://moje.glitery.pl/obrazki/282/82/2-Udanego-wtorku-Wam-ycz-8088.jpg

--
  • zamknięty
    11.10.11, 09:18
    Witam serdecznie kiss
    Miłego dnia i samych dobrych wieści życzę. Nie dajmy się zawładnąć stresowi.
    http://www.google.pl/imgres?q=li%C5%9Bcie&hl=pl&client=firefox-a&hs=CaX&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1024&bih=578&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=jBJbv7VqvXnevM:&imgrefurl=http://orionblues.pinger.pl/m/4160658&docid=0oLtL5kNlpoxOM&w=280&h=210&ei=SO2TTo-vCov1sgai84DCBQ&zoom=1
    --
    kwiatUsunięta macica i przydatki, pełna narkoza, poprzeczne cięcie brzucha - marzec 2010 r. Wynik HP-OK. HTZ Fem 7kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 09:39
    Witam Syrenki
    Zimkooooo dzisiaj i niefajnie na świecie, ale trudno, damy radę smile
    W kwestii dojazdów do huty, to co prawda nie jeżdżę kolejką, ale w sumie na drugi koniec miasta muszę się dostać, niby kilometrów nie za wiele, ale teraz wszystko jest tak rozkopane, ze te trzy przesiadki robią swoje i człek namarznie się i nadenerwuje, bo dużo czasu się jednak traci... No, ale skoro nie zapowiada się, abym miała zacząć dojeżdżać do huty awionetka, to muszę się z tym jednak pogodzić wink
    A co do nocnych obiadków - ja jestem po prostu nocny marek ;D A rano zawsze jestem nieprzytomna, to co za różnica czy bardziej czy mniej wink

Dobrego dnia życzę, a Basi przesyłam szczególne głaski i cmoki, aby jak najlepiej poradziła sobie z trudną sytuacją - Trzymaj się kochaneńka kiss

--
  • zamknięty
    11.10.11, 10:12
    Oliczku bardzo dziękuję za wsparcie kiss
    Łezko cudownie, że tak pięknie sobie radzisz kiss
    Iwon Twoja pomoc jest nieoceniona dla kogoś kto znalazł się w podbramkowej sytuacji. Wielkie gratulacje ! kiss
    Pozdrawiam wszystkich
    --
    kwiatUsunięta macica i przydatki, pełna narkoza, poprzeczne cięcie brzucha - marzec 2010 r. Wynik HP-OK. HTZ Fem 7kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 10:19
    Layla dziękuję kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 11:09
    Alicja, Enia, Basia trzymajcie się mocno !kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 12:11
    Dzień dobry kobietki mimo pochmurnego dnia życzę Wam słoneczka i radości w serduchach..mimo wszystko i wszelkich przeciwności losu...Eluś dzięki,ale ja już taki kaliber jestem wink,serce oddam na talerzu,co by tylko drugiemu pomóc...a mam co robić teraz...bo chciałabym przy tej drastycznej sytuacji, zamienić cioci mieszkanko z ogrzewania piecowego duży metraż,na centralne z małym pokoikiem...muszę za tym pochodzić i pożebrać w wydziale mieszkaniowym..a puki co...może kawusie zaliczymysmile

http://media7.mojageneracja.pl/ouoiewqrry/mediumlplmzk524e3f94a031d5f73213.jpg--
    kwiat świeżynka-usunięta macica 1 marca 2011,mam 46 latkwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 13:25
    Eli witaj kiss Przychylam się do Twoich słów Nie dajmy się zawładnąć stresowi. smile
    W niczym stres nie pomaga, więc najlepiej jak zakodujemy sobie w sercu słowa naszego Papieża JPII Tekst linka nie lękajcie się smile
    Laylo , czyli tak jak Aga musisz przebrnąć z jednego końca miasta na drogie, a ciekawe czy z dzielnicy w której razem pracujecie udajecie się w tym samym kierunku, czy dla odmiany w zupełnie innym smile
    Ja też zwykle późno się kładę, ale w związku z tym, że nie jest to mile widziane, staram się ograniczać, ale chyba z marnym skutkiem wink
    Iwon jak widać na tym forum jest więcej osób Twojego kalibru, dlatego tak świetnie się nam współpracuje smile Ja również podziwiam Twoje zaangażowanie w pomoc cioci, którą spotkało takie nieszczęście kiss Ale ufam, że przy tej okazji okaże się, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i ciocia więcej zyska niż straci z Twoją nieocenioną pomocą smile Tego życzę Wam wszystkim smile
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 14:00
    Witajcie kobietki po chwili nieobecności smile
    Olikkk, faktycznie wsiąkłam w serwetkę, miałam mało czasu, by ją zrobić i dlatego nie zaglądałam na forum w ogóle. Do tego trochę słoików się robiło. Małż na razie bawi się w robienie obiadków, więc mam wolne w kuchni big_grinbig_grinbig_grin W piątek rzucił się na robienie szarlotki z przepisu mojej siostry (pierwszy raz). Najlepsza była jego mina, kiedy dotarło do niego, że kruche ciasto wyrabia się ręką big_grinbig_grinbig_grin Ale zrobił i było pyszniaste.
    --
    kwiat 2.11.2010 usunięta macica z przydatkami, węzły chłonne. 1970r. Rak szyjki macicy 1b kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 14:06
    No proszę Morgi jakiego masz dobrego i zdolnego męża big_grin A tak w ogóle to witaj nam Gosieńko kiss
    A jak wyglądają perspektywy nowej pracy dla mężusia ? Co prawda jak widać dobrze Ci z nim w domciu , ale może wolałby robić coś innego niż szarlotkę własnymi ręcyma wink
    Buziaczki dla Ciebie i ukłony dla ślubnego kiss

--
  • zamknięty
    11.10.11, 14:39
    Olikkk na razie jest jeszcze na etapie domowym, myśli o tym, ale nie szuka. Chyba cieszy się wolnością no i musi odreagować trochę. Podobnie było, jak kazali mu iść na emeryturkę w wojsku, też miał potrzebę pobyć trochę domowym małżem smile Dzisiaj też zupkę stworzył, więc jak wróciłam od lekarza nie musiałam iść od razu do garów. Za pół godz znowu wybywam.
    --
    kwiat 2.11.2010 usunięta macica z przydatkami, węzły chłonne. 1970r. Rak szyjki macicy 1b kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 15:26
    Witajcie kochane Syrenki. Wszystkim Wam bardzo dziękuję za te słowa otuchy, miło kiedy wiesz , że ktoś o Tobie myśli i wspiera cie.
    Jestem trochę dziś już pokrecona, nic mi nie smakuje i trochę boli mnie rzołądek, ale ja taki już nerwus jestem. Wczoraj wszystko obgadałam z mężem przy lampce wina, było bardzo miło (jeśli wiecie o co chodzi ha, ha).
    Teraz jeszcze muszę lecieć do sklepu, bo robię bigosik i obiadek na jutro dla moich pociech, ale jeszcze dziś tu zajrzę, Papatki
  • zamknięty
    11.10.11, 16:13
    Oj Morgi przerabiałam to co Twój mąż w tej chwili kilka razy w życiu i dobrze go rozumiem wink Niech się chłopina nacieszy, że ma więcej czasu dla siebie i dla Was smile
    Jak przyjdzie czas to i praca znajdzie się sama smile Mój małżonek będąc na emeryturze czas jakiś, szukał pracy bezskutecznie, aż przyszła do niego sama i to taka, jakiej sam by nie wymarzył, więc bądźcie dobrej myśli, a teraz nacieszcie się sobą na zapas smile
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 16:25
    Alicjo masz klasyczne objawy tego co u nas nazywa się rajzyfiber wink
    Widzę, że wzięłaś sobie do serca nasze wczorajsze porady i wnoszę ( z tego co w marginesach smile ) że o zapasy na czarną godzinę również zadbaliście wink
    A swoją drogą dziewczyny, chyba tą kwestię do tej pory pomijałyśmy odprowadzając dziewczyny na operację, a przecież to niezwykle ważna sprawa smile

--
  • zamknięty
    11.10.11, 18:28
    No Olikkku, teraz to na 100% czuję się zaadoptowana smile I super, bo mam tylko i aż WAS. kiss
    --
    łza40, pocięta, dziękująca wszystkim za wsparcie
  • zamknięty
    11.10.11, 18:42
    Witajcie.
    Wpadłam tu znów (chyba zaczynam się uzależniać od tego forum), żeby pogadać trochę z Wami.
    Wszystko już mam przygotowane, jeszcze tylko gorąca kąpiel i spać. Tylko z tym spaniem to będę miała kłopoty, meliska nie pomaga, ale najwyżej trochę się nie wyśpię.
  • zamknięty
    11.10.11, 18:51
    Ala powodzenia Ci życzę ,kciuki będą mocno zaciśnięte w czwartek kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 18:56
    Basiu dzięki, na pewno będzie dobrze, tak myślę, tylko ja jestem strasznie niecierpliwa i tam zwariuję po paru dniach
  • zamknięty
    11.10.11, 19:01
    Nie zwariujesz wink a my będziemy czekać na Ciebie smile
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 19:03
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlHFbHDTy2vH2F4XlEywCx0krLK6eaftnYwxrYZtrXkaWPnf1w
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 19:08
    Dobrze będzie, ważne że się zdecydowałam, teraz to już tylko z górki, he
    No to do zobaczenia trzymajcie się Syrenki, ja tam też będę o Was myślami, a jak wrócę zaraz z Wami się przywitam.
    Pa, pozdrawiam Ala
  • zamknięty
    11.10.11, 19:34
    Aluniuuu - już całkiem niedługo będziesz mogła odezwać się do nas z triumfalnym "jestem po wszystkim"
    Kochana, ja w piątej dobie już byłam w chałupce, a pewnie wypisaliby mnie w czwartej gdyby nie to, że była to niedziela, a szczerze mówiąc byłabym pewnie silniejsza gdybym pobyła w szpitalu tak ze 2 - 3 dni dłużej ;D
    A tak serio serio, to pomyśl o jednej sprawie jeszcze - w szpitalu masz najbardziej właściwą, fachową opiekę, zatem nie przyspieszaj niczego, nie rwij się do chatki, nikt nie będzie Ciebie tam przetrzymywał zbyt długo - to pewne kiss

Kochana, trzymajmy się optymistycznego scenariusza, tyle życzliwych kobietek będzie Ci codziennie przesyłalo paczuszkę pełną siły i optymizmu i dobrych myśli...

Cmoki kisskisskisskisskiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 19:57
    Layla dziękuję, będę to miała na względzie, całusy dla Ciebi i reszty Syrenek. pa
  • zamknięty
    11.10.11, 20:01
    Alicjo nic się nie martw, nie zwariujesz, w szpitalu dostaniesz środki, które wystarczająco Cię uspokoją, pozwolą się wyspać i sprawią, że będziesz dość obojętna na to co się wokół będzie działo smile
    Na odchodne mocno Cię całuję http://files.myopera.com/dzika85/albums/5529702/buziaki.gif i zapewniam, że cały czas jesteś w moich myślach smile Do miłego zobaczenia kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 20:17
    Alusiuuuu, ale ja mam jeszcze jedną prośbę - obiecaj, że odezwiesz się do nas jak tylko będzie to możliwe, dobrze? kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 20:34
    Łezko masz pełne prawo czuć się przez nas zaadoptowaną, a my jako Twoja rodzinka będziemy nadal się o Ciebie troszczyć, choć masz się już zdecydowanie lepiej niż w chwili adopcji wink
    A ja jestem pewna, że jak uważnie rozejrzysz się dookoła, to zauważysz, że prócz nas Ktoś tam jeszcze blisko Ciebie jest smile
    Pamiętaj, że tu zawsze na Ciebie czekamy i cieszymy się każdą Twoją obecnością wśród nas, więc wpadaj odwiedzać rodzinkę smile
    Całuski od olikkka http://s.fotka.pl/img/forum/em/calusek.gif

--
  • zamknięty
    11.10.11, 20:39
    Mój zwariowany i pełen nerwów dzień nareszcie się kończy,Layla,Olikkk,Elu,Alu dziękuję za wszystkie miłe słowa skierowane do mnie dzisiaj kiss
    Jutro mam kontrolne USG więc zobaczymy co tam w brzuchu slychać .
    Życzę wszystkim miłego wieczoru i spokojnej nocy ,Ja jestem padnięta smile
    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTjC6KDk7VfSMOugoaaWBXXo2_aL6snmgh2-JEvgBdGG-JpYW9BvQ
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 20:45
    Basieńko więc zmykaj do łóżeczka i wypocznij po ciężkim dniu, a jutro napisz jak to wreszcie jest z tymi Twoimi jajnikami - wycięli czy nie wink
    Śpij spokojnie kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 21:03
    Basiek, ale jutro koniecznie sprawdź czy cos nie odrosło jak paznokcie wink

Buziaki, odpoczywaj i jutro pokaż się nam kiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 22:23
    Czy ktoś dziś wpadnie na nocny dyżur ? Dzień spokojny dzisiaj, a naszych zoperowanych jak nie ma, tak nie ma ..... a ja czekam i czekam i czekam .... Tekst linka

http://moje.glitery.pl/text/283/94/2-Spokojnej-nocki-Wam-Kocha-3817.gif

http://th.interia.pl/11,b6b1effe21452038/noc.gif
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 22:35
    Olikkk, póki co to co paręnaście minut zerkam czy nie ma potrzebujących wsparcia, zatem można powiedzieć, ze jeszcze pełnię dyżurek smile
    Spokojnej nooocyyyy smile
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 22:37
    ojeeeejuuu dopiero teraz zauważyłam turnauowy link aaaaj smaaaczny baaardzo.... uszom tak miłooooo smile Dzięki Olikkk
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 22:46
    Laylo ostatnimi czasy można powiedzieć, że pełnisz dyżury całodobowe wink
    Wypadałoby Ci zafundować jakiś dodatek w tej sytuacji, może byś podreperowała swój budżet domowy wink Tylko nie wiem kto tu kasę trzyma big_grin

--
  • zamknięty
    11.10.11, 23:07
    Piękne te Twoje linki Olikkk.
    Alicjo powodzenia ! Będę pamiętała o Tobie w czwartek.

Dobrej nocy wszystkim
    http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXyc8OAEY3rkoijfBEBtodZrkaKpuJcow7VRrujE4oZTe8E-OcUg
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 23:27
    Olikkutongue_out
    na kaduka....syrenia kasa ma głos i owszem ale żeby tak nieformalnie trfonić nasz dorobek?
    Nie dość...że oferujesz tylko mojej bliźniaczce, choć zakładam, że z kim jak z kim ale z siostrą się podzieli..to na nocnej... wiecej osób działa choć niektóre w szuwarachtongue_out w podziemiu odmętach straszą marynarzytongue_out
    Hi hi hi dziewczyny! to my tak chętnie skubiemy korsarzy a Olikk nas ograbić chce!
    Na żagle......o cholibka o tej porze to chyba...na wyrkabig_grin
    --
    kwiatŚwieżynka Usunięcie macicy przezpochwowo 16 luty 2011...przy wsparciu Aniołów z Forum. Wyłuszczenie mięśniaków 2001kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 23:32
    Dobry wieczór dziewczyny kiss
    O ile dobrze pamiętam ,to chyba Alicja w czwartek będzie miała operację.
    Kochana ,trzymam za Ciebie kciuki . W czwartek na bank będę myślami z Tobą .
    Ty już będziesz po wszystkim a ja jeszcze w POCZEKALNI sad ale bedziemy tutaj tak jak inne dziewczyny ŚWIEŻYNKAMI ,czyli o ile dobrze rozumię krótko po ... Ty będziesz szybciej po ,ja trochę później ale ogólnie będziemy po . Co ja to piszę .. Jak coś z tego zrozumiecie ,to znaczy ,że jeszcze nie jest tak źle ... ale im będzie bliżej tym trudniej będzie mnie zrozumieć smile A dzień przed ,to już wogóle w innym języku będę pisać smile
    http://s62.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1312715&t=634539762316734133&id=12183215&vid=12183215&loc=PL
  • zamknięty
    11.10.11, 23:32
    Basiku kochanykiss
    Jak weźmiesz dobry zamach to zdziel mnie tą ścierką co z nią od 5 rano śmigasztongue_out
    Ja Cię ściskam z całych sił i przepraszam, ze ja z tak rzadka albo niedoczytałam, że Ty z jakimś problemem sie zmagaszsad...bije się po ogonie jak pragnę podskoczyć...ale bym chciała poskakać...wygłupy na stare wiosny.

Trzymam kciuki wszystkimi łuskami.
    --
    kwiatŚwieżynka Usunięcie macicy przezpochwowo 16 luty 2011...przy wsparciu Aniołów z Forum. Wyłuszczenie mięśniaków 2001kwiat
  • zamknięty
    11.10.11, 23:37
    Enia kiss Witaj
    w jakimkolwiek języku będziesz prawić gwarantuje, że tu same tłumaczki siedzą damy radetongue_out
    Nie daj się stresowi, bo nie wartosmile wiem wiśta wio łatwo powiedzieć to jak przed obroną każdy mówi, że spoko to formalność a człowiekowi słabo.
    Każda z nas to przeszła dlatego jesteśmy takie hojraczki ale każda sie bała..a ja bałam się tak, że aż sie bałam tu wejść i Łezka mnie zaanonsowałabig_grin..widzisz mi się na głowę rzuciło tuż przed, maniery szlacheckie...a fuj.
    Pisz, płacz cokolwiek Ci ulży a my znajdziemy patent na Twoje pocieszeniesmilekiss
    --
  • zamknięty
    11.10.11, 23:53
    Ha ha, wiedziałam, że Aga coś wysmerfi jak napiszę o tym dodatku dla Layli i prowokacja się udała big_grin
    No to teraz się dogadajcie, czy premia obowiązuje tylko za nocne zmiany, czy należy jeszcze
    się wykazać w godzinach hucianych big_grin
    Muszę chyba poszukać sponsorów dodatkowych, bo dyżurujących całodobowo jest tu znacznie więcej smile
    Enio chyba już wszystko przeczytałaś z naszego forum, bo jesteś w temacie jak się patrzy big_grin Głowa do góry, dasz radę smile
    Już zmykam, miłego dyżuru nocnego Wam życzę smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 00:03
    Olikk to była mistyfikacja?????...oż Tybig_grin
    Słuchaj jak my z Laylą przeżyjemy własne rewelacje to bedzie cudtongue_out i kasa zostanie dla innychbig_grin, bo obie jesteśmy niskociśnieniowebig_grin, mamy mężów o praktycznie identycznych zainteresowaniach lub ich brakutongue_out...nie za dużo do wymieniania ale codziennie odkrywamy nowebig_grin
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 00:15
    Siedzę sobie i wyszywam i trzymam wartę .
    Prawie wszyscy u mnie śpią smile Nawet pies patrzy na mnie i ziewa surprised
    Wy rano już tu będziecie buszować i kawkę pić , a ja będę jeszcze kimać smile
    Teraz jest cicho , TV wyłaczone piję sobie herbatkę owocową i śmigam igiełką smile
  • zamknięty
    12.10.11, 06:30
    Dzień Dobrysmile
    Dziewczyny mimo ,że u mnie za oknem ulewa,to ja Wam życzę słońca i ciepła i samych powodów do uśmiechusmile
    Wczoraj odcięli mi dopływ netu i nie zdążyłam Ali buziaka daćsad, ale nic to ,niedługo wróci i okazja do buziakowania będziewink
    Trzymajcie się cieplutkosmile
    http://dl6.glitter-graphics.net/pub/960/960836c2kfts5353.gif
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 06:47
    Enia,to Ty kochana nerwy ze stali MaszwinkMnie ,to już chyba m-c przed operacją tak telepało,że gdybym się za igiełkę wzięła, to wcześniej by mnie do szpitala zawieźli z powodu braku krwiwinkbig_grin
    Moja piesa teraz patrzy na mnie i ziewa, bo za wcześnie ją obudziłamwinkTrzymaj się dzielna kobietokiss
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 06:59
    Dzień Dobrysmile
    Zanim wybędę z domu wpadłam się przywitać z Wami smile
    Aga niczym Cię nie będę zdzielać bo nie ma za co ,już takie jest to nasze życie że co chwila musimy zmagać się z jakimiś problemami ,na szczęście wiadomości na które czekałam nie są tak złe jak się tego obawiałam i damy radę smile
    Życzę Wam miłego przedpołudnia przy kawce smile
    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnPnar2jOEtEwRrDz5m309ROrsoAUFZVeTmS_pX7zidWlLMgcn
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 07:38
    Dzień dobry kiss znów jakiś pomylony tydzień, ale nie zapomniałam o Was Dziewczyny big_grin.

Dziś pora zacząć trzymać kciuki za Alę kiss co już robię smile Powodzenia , wracaj do nas prędziutko, a do zdrowia jeszcze szybciej kiss

Całuskuję Was paple kochane i życzę pięknego dnia kiss kiss kiss

http://media5.mojageneracja.pl/oiiyoeytow/mediumk8ub3q5548f76bb6be1e351335.jpg
    --
    kwiat27 wrzesień 2010 usunięcie macicy, szyjki, przydatków. Wynik hp ok smile. Śląsk kwiatkwiatkwiat
  • zamknięty
    12.10.11, 07:53
    Witam Was hurtem, bo u mnie też dzień zakręcony, więc ograniczę się do grupowego powitania zanim wybędę z domku na dłużej i zostawię życzenia na cały dzień dla całej naszej forumowej gromadki kiss

http://moje.glitery.pl/obrazki/283/94/2-Miego-dnia-Kobietki--0-3572.jpg

--
  • zamknięty
    12.10.11, 08:35
    Witam kobietki w środę. kiss U mnie dzisiaj bez deszczu przynajmniej w tej chwili.
    Karmo nasi dostawcy netu chyba się umówili bo ja też wczoraj byłam odcięta od świata.
    Życzenia szczęśliwego powrotu dla Ali, która już pewnie wybiera się do szpitala. Jutro obowiązkowo trzymam kciuki.
    Basiu dzięki za kawkę. Super, że Twoje wczorajsze problemy okazały się nie tak straszne, jak się to wydawało. Samych dobrych wieści Ci życzę po badaniu usg.kiss
    Wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia. Buziaki http://www.gifownik.pl/gify_new1/3d/89.gif
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 08:38
    Dziewczyny ,to ku przestrodze dla Tych,które bez kasków na rowerach jeżdżą...Łezka...Tekst linka
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 08:39
    Bea kiss chyba się umówiliwink
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 09:38
    Witam ciepluńko Forumki smile
    Mamy dzisiaj bardzo lubianą przeze mnie środę. bo oznacza ona że do weekendu już blizej niż dalej wink

Syrenki, nie dość że my z Agą bliźniaczki - to już wiadomo i nie nowość, to okazuje się, ze nasze małże chyba też bliźniaki rozdzielone ha ha ha... big_grin

Enia, hejjjj nocny marku, prosze proszę jak fajnie, ze stałe grono się tak pięknie rozrasta - oj ciepło na serduchu się robi cieplucho smile

Olikk, kasa się bardzo przyda na nadawanie kurierem paczuszek pełnych optymizmu dla przyszłych Syrenek wink A bliźniaczce damy buziola tongue_out

Bea, u mnie tez dzisiaj bez deszczu, nawet słoneczko chwilami sie pokazuje tylko wieeejeee, jak.... w kieleckiem tongue_out

Aniuuu, w tym zakręconym dniu uważaj, zeby Ciebie coś nie zakręciło kochana kiss

Karma, Basia - dzięki za płyny - nie mogłabym rozpocząć dnia bez kawusi big_grin

Wszystkim życzę dobrego dnia smile

• zamknięty
    12.10.11, 10:54
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny życząc udanego dnia kiss
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 10:55
    Hej kobieciątka smile
    Ja też rano wybyłam i już wróciłam, pozałatwiane to co miało być na dzisiaj, nawet szybko poszło.
    Czekamy na tę naszą świeżynkę, by ją wyściskać i do serducha przytulić smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 11:05
    Ja też wróciłam od doktorka smile
    Na USG wszystko wporządku (trzymam za słowo lekarzawink) nic nie odrosło big_grin
    Dziewczyny kiedyś przewinął się na forum temat cytologii u kobiet które mają usuniętą i szyjkę ,jedni lekarze mówili że robić cytologię z pochwy a inni uważali że jak nie ma szyjki to nie ma takiej potrzeby ,więc zapytałam dziś o to mojego lekarza i powiedział że robic jak najbardziej ale wystarczy co 2 lata bo chociaż nie ma szyjki ale gdzieś mogą zostać jakieś "uśpione" niedobre komórki z chorej szyjki i narobić szkód w pochwie .
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 11:10
    To super Basiu, że u Ciebie się wszystko wyklarowało. Pozdrawiam kiss
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 11:15
    Basiu jak widać, wycięcie wszystkiego wcale nie zwalnia od robienia kontrolnych badań.
    Super, że u Ciebie wszystko w porządku. big_grin
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 11:24
    Dzień dobry wszystkim smile
    Zostawić forum na jeden dzień...i potem jest zaległego czytania fuul smile A ja wczoraj miałam mieć wolny dzień, ale się pozmieniało i dziś jestem w domu. Plany były ambitne, co to ja dziś wielkiego zrobię w domu... I na planach sie skończyło, bo od rana nie mam weny pracowitej smile Rano śniadanie z mężem się nam przedłużyło, potem pogaduchy z córką przez telefon smile A niedawno telefoniczne rozmówki z Aneczką smile która mocno Was pozdrawia smile
    A że wciąż brak mi ochoty na pracusiowanie domowe, zwołuję przerwę kawową smile Layla, czas oderwać się na chwilę od pracy smile

kwiatUsunięcie macicy z szyjka i przydatkami 19 października 2010, poziome cięcie, wyniki hp OK, HTZ - Lady Bon kwiat
  • zamknięty
    12.10.11, 11:55
    Olikkk jak zajrzysz tutaj to napisz mi czy nasza jutrzejsza randka jest aktualna smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 11:59
    Bea oczywiście że nadal musimy co jakiś czas się kontrolować chociaż mamy wszystko usunięte ,szkoda tylko że niektórzy lekarze twierdzą że już nie ma czego kontrolować ,jak widać mylą się smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 12:15
    Basiu, też byłam zdziwiona, że jednak raz na jakis czas powinno się w naszej sytuacji zrobić cytologię. Ale akurat o tym dowiedziałam się od innego lekarza w szpitalu, nie od mojego. A kontrolować jak widać jest jeszcze co.
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 12:22
    Dokładnie Małgosiu a jeśli trafimy na lekarza który uważa inaczej to rada mojego gina : Zmienić Lekarza !
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 12:40
    Tak, ale niestety tych, którzy uważają, ze po takiej operacji jest już po problemie, jest sporo. Nie myślę tylko o lekarzach, bo i niektóre kobiety tak myślą.
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 12:56
    Małgosiu takiego lekarza to mogłabym jeszcze zrozumieć (kobita po operacji ,problem z głowy) ale kobiet tak myślących to już nie jestem w stanie zrozumieć ,ale ile jest takich przypadków że kobieta jest kilkanaście lat po porodzie i nie idzie do kontroli bo przecież jak nic nie boli to po co? a do ginekologa nie idzie się tylko wtedy jak jest się w ciąży albo jak coś boli.Takiego rozumowania niektórych kobiet nigdy nie zrozumię i mojej córce zawsze powtarzam i gonię ją żeby się kontrolowała .
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 13:26
    Przekazuję wiadomość od Olikkk, której ukradli internet :
    Pozdrawiam kobietki z forum, bo nie wiem jak długo będę odcięta od Świata..- buziaczki smile
    --

• zamknięty
    12.10.11, 13:29
    Dzięki Elu za wiadomość ,mam nadzieję że zwrócą jej neta bo nie będę wiedziała czy jutro mam jej szukać na rynku czy nie .
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 13:36
    Basiu Olikkk będzie się z Tobą kontaktowała w inny sposób wink
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 13:47
    Basiu zerknij na pocztę.
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 13:58
    Elu nie mam nic na poczcie .
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 14:08
    Basiu już dotarła wiadomość na pocztę ?
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 14:09
    Tak Elu tym razem listonosz nie zabłądził wink dziękuję smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 14:19
    Nie zabłądził, nie zabłądził. Nasza Basia jest jedna wink. Miłego spotkania Wam życzę smile.
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 15:30
    A co to tak pusto dzisiaj? Layla, aż tak sie dziś zapracowałaś? Ja dzisiaj jako kobieta domowa podałam obiad mężowi w normalnej porze obiadowej, czym wprawiłam męża w ochy i achy smile Cały szczęśliwy był smile I jak tu niewiele potrzeba do szczęścia smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 17:35
    http://dziadek.webd.pl/images/smiles/21.gif witajcie Syrenki

Karma śliczna jesteś rankiem http://dziadek.webd.pl/images/smiles/29.gif papucie masz super

Basiu dzięki że dzielisz się z nami informacjami zasięgniętymi u gina http://dziadek.webd.pl/images/smiles/28.gif

Oliku smutno tu bez Ciebie http://dziadek.webd.pl/images/smiles/32.gif

Pozdrawiam Was kochane dziewczątka, u mnie wszystko ok, tylko czasu teraz mniej http://dziadek.webd.pl/images/smiles/2.gif http://dziadek.webd.pl/images/smiles/2.gif
  • zamknięty
    12.10.11, 18:50
    Hej Dziewczynysmile
    Or-e ,to moje bardzo eleganckie poranne wcieleniewinkhihi
    Poniżej jest moje prawdziwe obliczebig_grin
    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/2509/2509809lrydv5gpom.gif
    Mam nadzieję ,że się Wam kochane nie przyśniwinkSpokojnej nocki bez koszmarów życzęsmileKolorowych snówsmilePapapakiss
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 19:47
    http://zdjecia.nurka.pl/images/i40.tinypic.com-66gmit.jpg
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 20:12

Hejka Kobietki smile Or-e przecież nie było mnie tylko 12 godzin wink ale milutko, że się stęskniłaś kiss a co ja mam powiedzieć, jak Ciebie nie było całe wieki sad ale już jesteś i jest super big_grin
    Małe zamieszanie nastąpiło dziś u mnie z internetem, z powodu zmian w warunkach umowy z dostawcą. Teoretycznie powinnam mieć kilka razy szybszy internet od jutra, tyle że niewiele to pomoże jak się ma komputer z epoki kamienia łupanego wink
    Małżonek będzie mieć super, choć i teraz jego laptopik śmiga jak błyskawica, aż zazdrość bierze sad
    No to co tu u Was ciekawego dziś się wydarzyło ?
    Enia nocą śmigała igiełką coby stres rozładować i bardzo dobrze kiss
    Nic lepiej nie uspakaja jak robótki ręczne, sposób sprawdzony również przeze mnie, Morgi, Agę i przez Łezkę, bo ostatnio grzała się w skarpetkach, które sama popełniła smile a może ktoś jeszcze stosuje podobna terapię ? zapraszam do naszego grona robótkujących smile
    Aniu łaskawy dostawca Twojego internetu dziś pozwolił Ci ucałować forumowe paple i podesłać pięknego motylka w słońcu kiss super że wpadłaś zabiegana Kobietko kiss
    Łezko posłuchaj Karmy i kuknij na filmik ku przestrodze, musimy zadbać o Twoje bezpieczeństwo kiss
    Ago, Laylo zaskakujecie nas nadal swoimi podobieństwami smile a tak w ogóle Laylo to gdzie się dziś zapodziałaś ? Wiedziałam, że kasę i tak przeznaczysz na wyższe cele kiss
    Dziś chyba ciężka harówa w hutach, bo ani Bea, ani Iwon, ani Layli sad
    Gosia nie miała z kim pogawędzić w przerwie kawowej sad
    Gosiu nic się martw, że ambitnych planów nie udało się nie zrealizować, za to rodzinka zadowolona, że mama i żona miała dla nich czas i obiadek w normalnych godzinach, czy jest coś ważniejszego ? smile
    Karmo Twój poranny widok mnie powalił, a wieczorny dopełnił dzieła big_grin
    Coraz więcej przypadków kradzieży internetu pojawia się na naszym forum i u Ciebie i u Ani, u mnie i Bea, toż to epidemia wink
    Bea u nas też była piękna pogoda smile chłodnawo ale słoneczko dopisało smile
    Basiu cieszę się, że dobre wiadomości poprawiły Ci humor i nasze spotkanie może dojść do skutku smile Przy okazji Eli dziękuję, że pomogła nam się skontaktować w tej sprawie kiss No i do tego dobre wiadomości od gina, czyli jak to bywa, po burzy zawsze przychodzi słońce kiss
    A wracając do cytologi po naszej operacji, to wkurza mnie, że każdy mówi coś innego, a skąd mamy wiedzieć jaka jest prawda ..... sad
    No i nadal nie ma naszych świeżynek .... no to czekamy dalej smile
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 20:42
    Olikk, fajnie, że już Ci oddali internet smile U mnie dziś miało miejsce też złodziejstwo...ale grubsza sprawa, bo ukradli cały prąd smile A człowiek bez prądu mało może w dzisiejszych czasach zrobić. Tak więc brak ochoty na pracusiowanie plus brak prądu... i było relaksowanie i odpoczywanie smile I wcale mnie to Olikk nie martwi smile Bo co prawda jestem pracuś, ale znam granice smile I lubię sobie poodpoczywać smile
    A teraz wszystkim życzę dobrej nocy smile Jutro huta na mnie czeka smile
    Pozdrawiam smile

--
  • zamknięty
    12.10.11, 20:47
    Witam wieczorowo Mieszkanki Syreniego Gniazdka smile

Ufffff wirus zakręconego dnia dopadł mnie na całego, do tego jeszcze poważna awaria systemu informatycznego odcięła mnie całkowicie od możliwości wstąpienia do Was i wypicia z Wami choćby maciupeńkiego espresso... Na szczęście dzień ma się ku końcowi... Uffff...
    Jutro co prawda łatwiej w hucie nie będzie, za to upragniony piąteczek tup tup tup coraz bliżej smile

Po hucie wybrałam się do mojego lekarza z wynikiem biopsji biustowej aby zerknął (na jego własną prośbę) i ustalił następne kroki i daty... zaraz następna biopsja czy za miesiąc, czy jeszcze inaczej... No i lipaaaaaaa... Szanowny doktorek nie pojawił się w lecznicy.... a tak mam do niego niewygodnie dojeżdżać, tak nie po drodze..... wrrrrrr.... No trudno.... moze za tydzień sie uda... ech.... a myślałam, że będzie "z głowy"...

Teraz jeszcze tylko coś tam upitrasić i może już ciut odpoczynku, bo jutro z huty na zebranie szkolne muszę popylać i niestety kolejne godziny dla domu okradzione....

No dobrze, poużalałam się, pozrzędziłam, ponarzekałam.... teraz dość, głeboki wdech, kotleciarze do przygotowania i ..... książeczka do poczytania smile

Aaaaaaa zapomniałam la la la odkryłam dwa przystanki od domku niedużą bibliotekę, zapisałam się no i oczywiście wyszłam obładowana ksiażkami, bez jakiejkolwiek torby czy siatki, ale szczęśliwa że mam czytadełka na troszkę la la la... A i jeszcze miałam siatkę z zakupami, zatem im bliżej byłam domku tym bardziej ciagnęłam ręce i siatki za sobą big_grin
    Taaaki głupol ze mnie.... zapomniałam, ze ksiażki ważą... No cała jaaaa big_grin
    Ale następnym razem muszę jakoś bardziej przytomnie podejść do tego problemu big_grin

Kochane życzę spokojnej nocy i kolorowych snów, a jak dorwę tego złodzieja, co internet kradnie gdzie popadnie, to nie powiem co mu zrobię, bo bardzo nieparlamentarnie by to zabrzmiało wink
    --
  • zamknięty
    12.10.11, 20:57
    ojejujeju Małgoś, jak ja bym tego, co ten prąd podwędził dorwała, to by mu sie odechciało tak szkodniczyć smile
    Ale fajowo w domku być, takie święto się od razu robi, nawet nastrój inny - domkowy i wtedy popracusiowanie nie boli big_grin
    --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.