Dodaj do ulubionych

mieszkanie w kamienicy w Poznaniu

10.12.12, 12:36
Witam,

Poszukujemy z mężem mieszkania w kamienicy w Poznaniu z zameldowaniem. Mogłoby być także do remontu. Gdzie szukać właścicieli kamienic??

Czy jesteście w stanie udzielić jakichś wskazówek?

Pozdrawiam
Gosia
Edytor zaawansowany
  • palinka85 31.08.18, 20:16
    Ciekawy artykuł - rentumi.pl/mieszkanie-w-kamienicy-na-co-zwrocic-uwage/ . Przy okazji polecam aplikację do zdalnego wynajmu Rentumi: rentumi.pl/aplikacja-rentumi-zdalny-wynajem-mieszkan/ oraz film: www.youtube.com/watch?v=PqRq2UbIxOc&t=24s
  • manciszka 13.09.18, 14:17
    Witajcie. Jeśli chodzi o domy, mieszkania i inne nieruchomości, to znalazłem ostatnio fajny portal z nieruchomościami. www.properhome.pl bardzo szybko sprzedałem swoje mieszkanie, ponieważ oni współpracują podobno z agentami skupującymi nieruchomości. Ja dostałem tyle, ile chciałem i to się dla mnie liczyło. Pozdrawiam
  • albertkredyty.pl 10.12.18, 08:23
    Znajdziesz w Księgach Wieczystych, a każdą Księgę Wieczystą przejrzysz po samym adresie nieruchomości.
    Skorzystaj z podanej strony:
    www.albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.