Dodaj do ulubionych

Wynajem mieszkania i jego wyposażenie

11.09.13, 13:29
Wynajęłam mieszkanie w Warszawie, skorzystawszy z serwisu www.BiuroNajmu.pl Mają fajne, korzystne oferty, a całkowity koszt usługi był naprawdę niski. Zaoszczędziłam dużo czasu, pieniędzy i powiem szczerze, że ostatnio lubię iść na łatwiznę ;) Szukam więc teraz na forum pomocy:) Nie wiecie może gdzie mogę kupić tanie mebelki dla dziecka? Czekam na rady :)
Edytor zaawansowany
  • al9 18.09.13, 12:31
    Najlepiej w internecie. Może na allegro?
    Pozdrawiam
    al
    --
    Szczecin ZARZĄDZANIE NAJMEM
    htpp://www.help4rent.pl
    Szczecin nieruchomości KUP i WYNAJMIJ
    www.AgencjaLeszczynski.pl
  • al9 18.09.13, 12:34
    Dodam że sam niedawno meblowałem wynajmowane mieszkanie korzystając z promocji na stronie Black, Red, White. Ale najlepsza strategia - to sprawdzenie gdzie jest wyprzedaż - czy w Bodziu, czy YSKU, czy innej sporej sieci. Albo kupno mebli z wystawy - tu zawsze można się potargować :-)
    --
    Szczecin ZARZĄDZANIE NAJMEM
    www.help4rent.pl/home/
    Szczecin nieruchomości KUP i WYNAJMIJ
    www.AgencjaLeszczynski.pl
  • jotalat 10.09.14, 19:31
    Odświeżam temat, gdyż przez bardzo długi czasy wynajmowałem mieszkanie, nie w Warszawie, a w Płocku. Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na zakup. I chociaż będę spłacał kredyt przez bardzo długi czas, nie żałuje! Na wynajmowanym mieszkaniu nigdy nie poczujemy się, jak u siebie.
  • jotalat 10.09.14, 19:33
    Nie bez znaczenia jest to, że na świecie pojawił się syn, i nie wyobrażaliśmy sobie dłużej wynajmować. Standard mieszkania bardzo rzadko spełniał Nasze oczekiwania.

--
    http://www.plcnib.pl/pl/
  • a.m865 07.12.14, 22:49
    Pamiętaj, że bezwzględnie trzeba sprawdzić jakie zapisy odnośnie mieszkania lub lokalu użytkowego czy też gruntu zawiera księga wieczysta .
    To właśnie w tym rejestrze znajdują się najistotniejsze informacje o nieruchomości. Zakup mieszkania w Bytomiu lub innymi mieście to poważna decyzja. W KW mozesz sprawdzić czy jest hipoteka na nieruchomości (kredyt hipoteczny), jaka jest dokładnie powierzchnia nieruchomości i przede wszyst
    kim kto jest właścicielem nieruchomości (czy jest jeden właściciel czy wielu).

• palinka85 19.07.18, 22:17
    Czy właściciel mieszkania, które Pani wynajmuje korzysta z aplikacji do zarządzania najmem Rentumi? To przejrzyste rozliczenia, płatności online, łatwa komunikacja właściciela z najemcą. Zdecydowanie ułatwia kontakt. Polecam -> rentumi.pl
  • palinka85 31.08.18, 19:57
    Każdemu wynajmującemu polecam zapoznać się z aplikacją do zarządzania najmem Rentumi - rentumi.pl/aplikacja-rentumi-zdalny-wynajem-mieszkan/ . Przejrzyste rozliczenia, płatności online, łatwy kontakt z lokatorami. Podsyłam film - www.youtube.com/watch?v=PqRq2UbIxOc&t=24s

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka