Dodaj do ulubionych

dobry prawnik/radca prawny w krakowie

30.03.09, 22:05
Mam problem z deweloperem. Poszukuję dobrego prawnika/radcy prawnego od spraw
nieruchomości w Krakowie. Pomóżcie!
Edytor zaawansowany
  • clevland 31.03.09, 11:09
    Ja radziłem się mec. z Krakowa, który zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami,
    więc jest jak najbardziej w temacie.
    To jest link do kontaktu z nim.
    ludzie.gazeta.pl/xstrzeciak/0,0.html
  • xstrzeciak 31.03.09, 14:47
    Niestety, od kilku miesięcy zajmuję się projektem budowy pewnego dużego obiektu w woj. świętokrzyskim i potrwa to jeszcze przynajmniej do połowy 2010 r. Nie przyjmuje już nowych zleceń w Krakowie.
    Ze swej strony mogę polecić kancelarię:
    polowiec.pl/content.php?idNode=2lub
    fpkk.com/

• umiejacynoze 29.04.15, 10:20
    Polecam mec. Łukomskiego.
    Miałem problem z lokatorem. Nie mogłem go wyrzucić. Zrobiłem rozeznanie wśród kancelarii - terminy o których mówili to rok - dwa i kilka rozpraw. |Potem trafiłem na mec. Łukomskiego. Wykorzystał jakiśkruczek prawny i za tydzień miałem odzyskany lokal!!
    Szczerze polecam!
  • kofie86 13.08.18, 11:29
    Polecam Radcę Prawnego Pana Piotra Furnaka link do kontaktu (www.kancelariafurtak.pl/6/kontakt) Moim problemem byli najemcy którzy nie płacili czynszu. Pan Piotr pomógł mi z windykacją ich należności. Podszedł do mojej sprawy profesjonalnie, można mu zaufać.
  • natalalu 16.07.19, 22:37
    Jeśli szukasz dobrego prawnika, to polecam zgłosić się do pani Justyny Węgrzynowicz-Cichońskiej z kancelarii JWC w Krakowie. Świetna i bardzo rzetelna kobieta z dużym doświadczeniem, ma też normalne podejście do klientów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka