Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego Adwokata z Sosnowca.

IP: *.dynamic.chello.pl 25.12.11, 21:55
Szukam dobrego Adwokata z Sosnowca, Możecie polecić kogoś? Chodzi mi o sprawę karna.
Edytor zaawansowany
  • Gość: adwokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 13:44
    niekawe tylko jak takie eporady stawią sie w sądzie i będa bronić! ech
  • Gość: adwokat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.12, 13:47
    a co do adwokata mój przyjaciel korzystał z usług adwokat anny pogoda z katowic kancelaria bodajże na gliwickiej w katowicach, niedaleko placu wolności zanosiłam tam dokumnety, był bardzo zadowolony i wyszedł z opresji, a sprawa bbyła bardzo ppoważna.
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.14, 16:56
    Ja korzystałem z usług Adwokata Kancelarii Prawnej OMEGA w Krakoowie.
    Teraz P.Maria jest w Kancelarii OMEGA w Sosnowcu.
    Nie ma ściemy,jak wie że nie wygra to nie bierze sprawy do prowadzenia.
    Na prawdę gorąco polecam tę Kancelarię.Na prawdę warto i to za rozsądne pieniądze.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Zadowolony Klient.
  • Gość: gostek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:33
    Pani Maria z Kancelarii OMEGA w Sosnowcu to świetny fachowiec, ale również niezwykły człowiek, przewidujący i zawsze mnie wspierała psychicznie. Pomogła mi w ciężkiej sprawie rodzinnej i bardzo jej za to dziękuję.
  • Gość: Anna z Sosnowca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.17, 10:17
    Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi porady. Profesjonalne podejście do sprawy, a co najważniejsze jasno i zrozumiale wyjaśniono mi moją sytuację .Na pewno będę w razie potrzeby korzystać z usług firmy Kancelarii Prawnej OMEGA i oczywiście polecę innym.
  • Gość: Partyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.17, 10:20
    Zwróciłam się o poradę w bardzo trudnej sprawie. Choć sprawa nie została ona załatwiona pomyślnie (było po terminie), chcę podkreślić bardzo profesjonalne i uczciwe podejście do mojego problemu. Dziękuję i życzę powodzenia.
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.14, 13:48
    Ja tej Pai nie polecam!
  • Gość: zadowolony klient. IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 22:06
    Poprzedni Adwokat spartolił sprawę.Dopiero apelacja sporzadzona przez P.Marię z Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu z Modrzejowskiej przywróciła mnie wolność.
    Bardzo dobra Kancelaria.Serdecznie polecam wszystkim , którzy mają poważny problem z prawem!
    Serdecznie dziękuję za wszystko!Powodzenia Pani Mario!
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.14, 14:31
    Piszę, aby podziękować Kancelarii z Prawnej OMEGA w Sosnowcu za współpracę, trud oraz profesjonalizm, który został włożony w prowadzenie mojej sprawy. Sprawa nie była łatwa.
    Dziękuję w szczególności Pani Marii, za to, że mogłem liczyć zawsze na pomoc i wsparcie. Pragnę wyrazić zadowolenie z fachowej obsługi i wzorowe wywiązanie się z umowy. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług Państwa Kancelarii i polecam innym.
  • Gość: Rysiu IP: *.free.aero2.net.pl 24.10.14, 14:12
    Też mnie interesuje czy Pani Maria jest prawnikiem "z pieczątką" - adwokat/radca prawny? Ktoś wie?
  • Gość: 207 k.k. IP: 94.232.38.* 26.10.14, 17:40
    Ja jeszcze nie wiem, nie dzwoniłem się dowiedzieć. Ale jak będziesz coś wiedział to napisz - czas mnie nagli, a chcę mieć pewność, że oddaje sprawę profesjonaliście "z pieczątkami" jak to ładnie określiłeś.
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:34
    Zadzwoń 784 094 460 to się dowiesz!
  • Gość: AQ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:43
    Konkurencja pisze takie posty sądząc że zniechęci klientów do P.Marii.Żenada!
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:46
    Ty będziesz mieć pieczątkę jak się stukniesz w głowę, bo to co piszesz to absurd.
    Takich prostaków to tylko w Sosnowcu można znaleść.Tam jeszcze nie dotarła cywilizacja!
    Wstyd mi za Ciebie i za Twoje idiotyczne wpisy!
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:49
    Najlepiej zapytaj osobiście.
  • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:51
    Zapytaj osobiście , przecięż jesteś z konkurencji to musisz wiedzieć.Nawet znam nazwę.
  • Gość: autor IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 18:53
    Zadzwoń 784 094 460 zapytaj to się dowiesz!
    Nie masz odwagi zapytać?
  • Gość: xxx IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:03
    A mnie interesuje kto Ty jesteś..........już zostałeś zidentyfikowany!Znam autora tego postu.
  • gosc.1010 27.10.14, 21:21
    Zadzwoń i zapytaj!
    Nie masz odwagi??????????
  • Gość: hello IP: 213.158.221.* 03.11.14, 17:10
    Zadzwoń!Zapytaj! Pani Maria udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi.
    Zastanów sie co piszesz????????//
    Adwokat / Prawnik charakteryzuje się logicznym myśleniem i polotem a nie pieczątką.
    No cóż..........w Sosnowcu obowiązują inne obyczaje..................wystarczy pustka w głowie i pieczątka..............
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:20
    Wahałam się, bo bałam się że stracę pieniądze. Nic bardziej mylnego. Byłam w biurze poselskim gdzie Pani mecenas udziela darmowych porad prawnych - niech sobie Państwo wyobrażą, że Pani po 40 min myślenia, szukania w internecie powiedziała, że NIE WIE! i nie jest w stanie mi pomóc! Najlepiej jak pójdę do urzędu i się dowiem o co chodzi. A u Państwa w Kancelarii Prawnej OMEGA zostały mi przestawione odpowiednie art. prawne, krótko i jasno wyjaśnione. REWELACJA i trzeba dodać, że bez umawiania się na godziny itd. Będę polecać Państwa Kancelarię wszystkim potrzebującym porady! Bardzo Dziękuję jeszcze raz, pozdrawiam
  • Gość: autor IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:21
    Otrzymałem odpowiedź od Prawnika z Kancelarii Prawnej OMEGA , która przekonała mnie w dużej mierze, że nie miałem racji w nurtującej mnie sprawie, zatem skorzystanie z usługi było naprawdę idealnym dla mnie rozwiązaniem. Pani Prawnik nie tylko wprost wyłożyła zawiłości mojego problemu, ale dodatkowo przytoczyła szereg przepisów oraz wyroków, którymi można się kierować w takiej sprawie jak moja .Kancelaria godna polecenia!
  • Gość: an IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:23
    Dziękuję Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu za poradę w sprawie darowizny przedsiębiorstwa na rzecz syna. Uzyskane wskazówki pozwoliły mi zakończyć działalność męża.
    Pani Maria w profesjonalny sposób podeszła do sprawy i rozwiązała problem.Jestem przekonana, że w razie kontroli US nie będzie żadnych problemów. Gdyby nie porady na pewno nie zrobiłabym przekazania, a następnie zamknięcia firmy prawidłowo. Dziękuję jeszcze raz. Już teraz wiem, gdzie w razie jakichkolwiek problemów mam się udać po fachową poradę.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:24
    Bardzo dziękuję za precyzyjną, konkretną poradę prawną. Gdybym znalazł Waszą strone dwa lata temu, to z pewnoscią zaoszczędziłbym 1500 €, ktore zaplacilem adwokatowi, ktory mnie zapewnial ze "wyczysci" ksiegę wieczystą mojej dzialki, bo "sprawa zaleglosci w ZUS jest przedawniona". I moze nie najwazniejsze są w tym przypadku pieniadze, ktore zaplacilem, ale to, że wmowil mi to i narobil nadziei. Zresztą po negatywnej odpowiedzi ZUS zaproponował sprawę w sądzie administracyjnym z dużą dozą na wygranie jej, ale to wiązało się z ponowną opłatą i to wyższą od tej pierwszej. Na szczęście znalazłem Panią Marię i Kancelarię Prawną OMEGA w Sosnowcu! Zerwalem kontakt z adwokatem naciągaczem. Uważam, że to on powinien mi wyjaśnić sprawę, tak jak to zrobił Wasz Prawnik, juz na pierwszym spotkaniu. Na pewno w przyszlosci (oby nie bylo to konieczne) będę korzystał z Waszych porad .Pozdrawiam serdecznie Pani Mario.
  • Gość: tt IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:26
    Szanowni Panstwo!Podziękowanie dla Kancelarii OMEGA w Sosnowcu!
    Po pierwsze chcialabym podziękować za szybkość, z jaka otrzymalam odpowiedzi na moje pytania.Wytłumaczenie problemu uwazam za wyczerpujace i co najwazniejsze, czuje sie teraz bardziej pewna siebie.Dzięki poradom, jakie uzyskalam, mozemy z mężem podjąć obecnie decyzje ze spokojem, a to jest tak ważne w zyciu codziennym. Dziekujemy za rzetelną pracę i życzymy P.Marii wszystkiego dobrego!
  • Gość: Nie Pani Maria :) IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.15, 03:57
    Widzę tu piękną reklamę Kancelarii Omega w Sosnowcu, pisanych przez jedną osobę, zapewne przez słynną tu panią Marię >>> żałosne.
    Kancelarii Omega w Sosnowcu - NIE POLECAM - a szczególnie tej tlenionej blondynki która tam siedzi. Obsługa przez nią była bardzo niemiła, bezczelna, nastawiona tylko i wyłącznie na wyciągnięcie od Ciebie jak najwięcej kasy! Podała mi koszty 2-krotnie wyższe od innych kancelarii i powiedziała, że "musi jej się to opłacać"... Nawet nie raczyła spojrzeć do dokumentów! >>> tragedia.
  • Gość: Hanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.15, 10:23
    ja moge polecic adwokata Kamila Durdzińskiego z centrum w Sosnowcu. Młody, bardzo sumienny i nie drogi. Robił nam spadek po mężu i rozwodził córkę w Katowicach. Ma kancelarię na Warszawskiej jest też w internecie. adwokatdurdzinski.pl
  • Gość: Mikołaj IP: *.play-internet.pl 10.08.15, 14:28
    Zgadza się. Również polecam adw. Kamila Durdzińskiego. Do znalezienie na FB i adwokatdurdzinski.pl
    polecił mi go znajomy, wywalczył niezłe odszkodowanie za potrącenie córki, mnie natomiast bardzo sprawnie prowadzi alimenty i chyba niestety będzie musiał mi też poprowadzić sprawę karną.
  • Gość: QQ IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:28
    Jestem bardzo wdzięczna Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu za profesjonalną i w pełni zadowalającą mnie poradę. Dzięki niej wybrnęłyśmy z córką z kłopotów,a sprawa była skom plikowana. Będę polecała Was ilekroć usłyszę "czy znasz może jakiegoś dobrego i niedrogiego prawnika?". Pozdrawiam!
  • Gość: zz IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:31
    Otrzymaną poradę w Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu oceniam bardzo dobrze. Była uzasadniona konkretnymi przepisami obowiązującego w danym czasie prawa, skonstruowana w sposób zwarty, wyczerpujący i czytelny dla osoby spoza palestry prawniczej. Posłużyła też dobrze mojemu radcy prawnemu,który nie ma niestety polotu, prowadzącemu inną sprawę, w której przedmiotowa opinia stanowiła jej - w sumie bardzo istotny - "dodatek". Wiedza, zawarta w ocenianej przeze mnie opinii, warta jest wiele, wiele razy więcej niż uiszczona opłata. Jeżeli dodam, że otrzymałem ją w ekspresowym tempie, mogę stwierdzić, że zrobiłem bardzo dobry interes. Z czystym sumieniem polecam usługi tej Kancelarii. Powodzenia Drogie Panie!
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:31
    Bardzo dziękuję za szybką szybką i skuteczną poradę prawną.. Porada wyczerpująca i zrozumiała. Trochę mi to zajęło czasu zanim Państwa znalazłam ale nie żałuję. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam,Życzę sukcesów i szczęścia w Nowym Roku.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:34
    Dziękuję Pani Marii za niezwykle rzetelną, zwięzłą i konkretną poradę prawną. Z czystym sumieniem polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu.. Z usług korzystałam już dwa razy i już dwa razy otrzymałam skuteczną pomoc. W obu przypadkach wszystkie przytaczane przepisy i ich interpretacje okazały się trafione w 100 procentach i sprawa w sadzie zakończyła sie wygraną , chociaz konkurencja nie dawała szans na sukces. Dziękuję!Polecam wszystkim.

• Gość: zzz IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:34
    Porada prawna udzielona przejrzyście wraz ze zrozumiałym opisem obowiązujących przepisów w zakresie zadanego pytania. Dzięki pomocy Kancelarii OMEGA jestem na dobrej drodze do satysfakcjonującego rozwiązania mojego problem
  • Gość: add IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:35
    Dziękuję bardzo Pani Marii za szybką i profesjonalną poradę prawną - co bardzo pomoże mi w dalszym zakończeniu i zamknięciu spółki. Firma rzetelna zatrudniająca prawników na bardzo wysokim poziomie. Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam z profesjonalnych porad prawnych jeśli zajdzie taka konieczność i będę polecała tą firmę innym
  • Gość: gostek IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:38
    Bardzo jestem zadowolona z porad prawnych uzyskanych w Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu przy ul.Modrzejowskiej 20, chociaż sprawa była bardzo trudna. Byłam u kilku Adwokatów w Sosnowcu i w Katowicach ale nie chcieli się tą sprawą zająć. Tutaj kiedy tylko potrzebowałam porad i odpowiedzi na dodatkowe pytanie bo sytuacja się zmieniła otrzymywałam ją nie omal od razu lub w ciągu godziny bez względu na to czy to była niedziela, czy też późny wieczór.P.Maria cały czas monitorowała moja sprawę.Doprowadziła do szczęśliwego finału w Sądzie. Bardzo jestem zadowolona. Dzięki, że taka Kancelaria istnieje i pracują tam tacy solidni ludzie.
  • Gość: as IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:41
    Otrzymana porada w Kancelarii Prawnej OMEGA na ul.Modrzejowskiej w Sosnowcu pozwoliła mi na podjęcie właściwej decyzji. Uzyskane informacje spowodowały, że uniknęłam dużych kosztów. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam tę Kancelarię wszystkim, którzy mają wątpliwości, brak, bądź niedostatek wiedzy prawniczej zapraszam do P.Marii.Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.Nigdy nie narzeka,chociaż widać na jej twarzy zmęczenie,
    Kancelaria godna polecenia!
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:42
    Dziękuję za szybką pomoc uzyskaną w Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu. Otrzymałam wytłumaczenie prawne mojej sytuacji, czyli to co można zrobić i czego można się spodziewać. Porady i odpowiedzi na moje pytania przekazywane były bardzo szybko, a co także ważne, w miły i kulturalny sposób.Jestem osobą starszą , wiele przeszłam w życiu , ale z usług tej Kancelarii jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim,a Pani Marii życzę wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.Jest Pani wspaniałą osobą i zawsze chętną do pomocy innym.
    Pani uśmiech i życzliwośc sprawia,że problemy z jakimi przychodzą do Pani Klienci stają się prostsze. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku.
  • Gość: amm IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:44
    Rzetelna ocena istniejącego stanu prawnego co potwierdziło, że takie molochy jak ZUS są instytucjami samymi dla siebie a nie dla tych którym mają jakoby służyć.
    Dzięki Pani Marii jestem na wcześniejszej emeryturze.Szkoda tylko,że tak póżno zaczęła Pani prowadzić Kancelarię Prawną OMEGA w Sosnowcu. Polecił mi Panią znajomy z Krakowa,który korzystał z Pani usług.

Jest Pani wspaniałym fachowcem i nie boi się Pani stawić czoła takim instytucjom jak ZUS i Urząd Skarbowy.Jestem pod wrażeniem..Polecam wszystkim tę Kancelarię,którzy boją się Urzędów.

• Gość: bbb IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:45
    Już drugi raz korzystam z usług Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu. I nadal twierdzę, że jest genialna. Pierwszy raz dotyczyło to podatków, teraz prawa cywilnego -wszystko skomplikowane, bo międzynarodowe. I teraz też porada absolutnie wyczerpująca, pomagająca mi znaleźć najlepsze rozwiązania, których nie byłam nawet w stanie wymyślić, bo nie przyszły mi do głowy. Pani Maria pokazała mi pewien kierunek i sposób myślenia. (inteligentne prawo to fajna rzecz, szczególnie jak jest podane w zrozumiały sposób :) Dziękuję
  • Gość: god IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:46
    Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej udzielonej mi w Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu. Odpowiedz na moje zapytanie dostałam szybko, fachowo i wyczerpująco. Dziękuję i polecam wszystkim.Profesjonalizm w każdym calu.
  • Gość: Rozwódka IP: *.e-gco.pl 20.02.15, 01:29
    A ja polecam Panią Agatę Szostek. Jako kobieta wykazała pełne zrozumienie mojej sytuacji i pomogła mi puścić mojego exs w skarpetkach. P. Agata to bardzo dobry prawnik z Sosnowca
    kancelariasosnowiec.pl
  • kschmidt1 04.07.15, 22:01
    Polecam pobliska Kancelarię z Krakowa: www.kancelaria-prawna-krakow.pl/
  • kschmidt1 04.07.15, 22:02
    Polecam sprawdzoną pobliską Kancelarię z Krakowa: www.kancelaria-prawna-krakow.pl/
  • Gość: piotr IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.14, 22:58
    Otrzymałem odpowiedź od Prawnika z Kancelarii Prawnej OMEGA , która przekonała mnie w dużej mierze, że nie miałem racji w nurtującej mnie sprawie, zatem skorzystanie z usługi było naprawdę idealnym dla mnie rozwiązaniem. Pani Prawnik nie tylko wprost wyłożyła zawiłości mojego problemu, ale dodatkowo przytoczyła szereg przepisów oraz wyroków, którymi można się kierować w takiej sprawie jak moja .I duży plus jest taki,że jest czynna codziennie od 9 do 17 Kancelaria godna polecenia!

• Gość: HueHue IP: 94.232.38.* 04.01.15, 16:52
    Widzę, że dnia 21.12.2014 r. w godzinach od 22:20 do godz. 22:46 w odstępach co 2 minuty pojawiło się 18 (!!!) pozytywnych opinii na temat tej kancelarii. Czyli akurat tego dnia 18 różnych, nie powiązanych ze sobą osób postanowiło w ciągu 26 minut wyrazić swoje uwielbienie.. Hmm, niech każdy sam to oceni. Więcej nie napiszę, bo znów coś o zniesławieniu będą pisać zadowoleni klienci.. Hue Hue
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.15, 16:37
    Do Prezesa Omega Kancelarie Prawne
    Szanowny Panie Prezesie Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
    Na Pana ręce składam serdecznie podziękowania dla pracowników Kancelarii w Sosnowcu.
    Ich fachowość i ludzkie podejście sprawiają, że każdy problem prawny, a miałem ich sporo, został zrealizowany bardzo sprawnie i pozytywnie dla mnie. Zapewniam, że może być Pan dumny z takiej kadry i oby więcej takich osób pracowało w szeregach Pana Kancelarii. Proszę o osobiste przekazanie podziękowań Pani Marii,która swoim wrodzonym optymizmem ,elegancją i profesjonalizmem sprawia , że klient czuje się Partnerem , a nie intruzem , jak w innych Kancelariach.

Z poważaniem,

Zadowolnony i wdzięczny Klient
  • Gość: Tomek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.15, 16:38
    Piszę, aby podziękować Waszej Kancelarii za współpracę, trud oraz profesjonalizm, który został włożony w prowadzenie mojej sprawy.
    Dziękuję w szczególności Pani Marii ,za to, że mogłem liczyć zawsze na jej pomoc i wsparcie. Pragnę wyrazić zadowolenie z fachowej obsługi i wzorowe wywiązanie się z umowy. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług Państwa Firmy. Dziękuję i polecam!
    Z poważaniem
    Tomasz
  • Gość: Sławek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.15, 16:39
    Bardzo dziękuję Kancelarii za solidne i profesjonalne uzyskanie odszkodowania za wypadek drogowy.
    Sprawa była zaliczona przez inne kancelarie prawne, jako tzw. „sprawa nie do załatwienia”. Uzyskane odszkodowanie pomogło mi w znacznym stopniu powrócić do zdrowia. Polecam Kancelarię Prawną „OMEGA”, jako Partnera godnego zaufania, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.
    Sławomir
  • Gość: Gostek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.15, 16:40
    Słowa, które zostaną napisane są wyrazem mojej wdzięczności za załatwienia sprawy.
    Kunszt zawodowy Pracowników Kancelarii „OMEGA” w Sosnowcu na długo pozostaną w mojej pamięci. Kancelaria „OMEGA” może być dumna, że ma takich pracowników.
    Z wyrazami szacunku i poważaniem
    Klient
  • Gość: klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.15, 16:42
    Serdeczne podziękowania składam Kancelarii Omega w Sosnowcu , a w szczególności Pani Marii za jej fachową pomoc oraz wiedzę, którą otworzyła mi nowe, lepsze okno na świat.
    Sprawa była trudna,a jednak jest wygrana i to w Sądzie Okręgowym , co nie jest proste.
    Dziękuję za miła współpracę i POLECAM!

Klient z Dąbrowy Górniczej
  • Gość: prezes IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.03.15, 12:15
    to ja Prezes.
    Przestańcie już wypisywać pochwały dla p. Marii w takiej częstotliwości bo ludzie zaczynają podejrzewać, że to wszystko jest jedną wielką ustawką.
    I tyle razy wam mówiłem, że spację stawiamy po przecinku, nigdy przed.
  • Gość: Hanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.15, 10:24
    ja moge polecic adwokata Kamila Durdzińskiego z centrum w Sosnowcu. Młody, bardzo sumienny i nie drogi. Robił nam spadek po mężu i rozwodził córkę w Katowicach. Ma kancelarię na Warszawskiej jest też w internecie. adwokatdurdzinski.pl

Natomiast OMEGA to biuro prawne a nie adwokaci. Oni nawet w sądzie nigdy nie byli. Jak szybko tam trafiliśmy, tak szybko wyszliśmy. To ludzie po studiach prawniczych albo administracyjnych i tyle
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.14, 14:04
    Ja korzystałam usług prawnych w Kancelarii OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20 w Sosnowcu.
    Kancelaria czynna od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. tel.784-094-460 P.Maria zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.Zawsze ma czas i nigdy nie jest zmęczona w przeciwieństwie do innych Adwokatów w okolicy.Nie trzeba sie umawiac .Ceny przystępne,lokal super,centrum miasta.Jestem bardzo zadowolona i wszystkim polecam.
    To jedyna kancelaria gdzie wazny jest klient a nie pieniądze.
    Jezeli masz problem skorzystaj!
    Ja wszystkim polecam!
  • ewaa1981 13.10.14, 17:44
    Kancelaria Prawna nie ma nic wspólnego z Kancelarią Adwokacką, ani Radcowską czyli profesjonalnymi pełnomocnikami, więc w Kancelarii prawnej OMEGA nie ma żadnych adwokatów ani radców prawnych, a ich prawnicy to w najlepszym razie magister prawa , a często osoba nawet bez studiów ! . Dopiero w ramach konieczności korzystają z usług adwokatów i radców prawnych, no bo sami papierów podbijać nie mogą! Dlatego korzystając z ich usług opłacacie i ich i adwokatów i radców prawnych. To tak jakby iść do lekarza który nie jest lekarzem i płacić mu za to że skieruje Cię do lekarza :-) Działają na zasadzie franczyzy czyli tak samo jak żabka ! No ale na pewno są najlepsi we wszystkim, w końcu tak wielu zadowolonych klientów którzy korzystali z usług ich adwokatów ;-) Tylko czemu na ich stronie nawet jeden adwokat nie zgodził się zamieścić swoich danych osobowych ? Nie przypominam sobie takiej żenującej kampanii reklamowej w którym potencjalny klient myśli że idzie do profesjonalnego pełnomocnika...
  • Gość: zadowolony klient. IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 21:36

Kancelaria OMEGA to bardzo dobra Kancelaria Prawna.W tej Kancelarii wszystkie sprawy są wygrane.Ogromną zaletą jest dokładna analiza sprawy a póżniej jej przyjęcie.Jestem klientem tej Kancelarii i nie ma lepszej w Sosnowcu.Korzystałem z usług innych adwokatów i muszę przyznać,że w OMEDZE jakość usług jest dużo wyższa jak w innych tzw.dobrych kancelariach.
    Polecam wszystkim !Nie zważajcie Państwo na to co pisze o tej Kancelarii konkurencja lub osoby , które tam nigdy nie były lub myślały , że dostaną tam adwokata za darmo.
    Nie masz kasy............broń się sam a nie pisz bzdur................Polecam wszystkim tę Kancelarię.
    Jestem bardzo zadowolony z usług i wrócę tam na pewno.
  • gosc.1010 21.10.14, 13:07
    Kancelaria Omega ma bardzo dobrych prawników, 100% fachu w swoim zawodzie, doprowadzają sprawy wyczerpująco do końca, bardzo duże zaangażowanie w prowadzeniu spraw. Gdyby wszyscy podchodzili z takim zaangażowaniem i mieli podejście jak Pani Maria to polskie sądownictwo wyglądałoby zupełnie inaczej.
  • Gość: gostek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:43
    Jestem bardzo zadowolona z obslugi Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu. Fachowa pomoc i doradztwo. Prawdziwi profesjonalisci. Dzialaja szybko i skutecznie. Bardzo dobry kontakt z klientem. Sprawa zakonczona po mojej mysli. Polecam wszystkim bo warto!tel.784 094 460
  • Gość: zadowolony klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:48
    Sosnowiec to małe miasto i informacje przekazuje się pocztą pantoflową. Ja otrzymałem namiar na P.Marię z Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu od zadowolonego z jej usług znajomego z Krakowa,gdzie pracowała kilka lat , a obecnie prowadzi Kancelarię OMEGA w Sosnowcu i cóż rzec - REWELACJA!!! Polecam Panią Marię- wiedza z zakresu spraw rodzinnych i cywilnych przeogromna. Wygrała!!!
    A jaka facet dodam - śliczna Kobieta.
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:50
    Kancelaria Prawna OMEGA w Sosnowcu na ul.Modrzejowskiej 20 .Bardzo dobry kontakt,rzetelna i fachowa obsługa, ceny naprawdę konkurencyjne.Skuteczność prowadzonych spraw 100% Serdecznie POLECAM !
  • Gość: ewaaa IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 21:59
    Wejdż na ich stronę internetową i poczytaj czym się zajmują i kogo reprezentują a póżniej pisz!
    To zwykłe posądzenie i OMEGA powinna z Tobą zrobić porządek.Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.ZAPAMIĘTAJ
  • Gość: goscx IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 22:09
    glupoty piszesz!ha ha ha smiechu warte.wez sie za prace a nie szukaj darmowych adwokatow jak masz problem z prawem.
  • Gość: IP IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.14, 11:27
    Adres IP został zidentyfikowany.Sprawa przekazana organom ścigania.
  • Gość: zadowolony klient IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.14, 18:32
    Ten post napisała konkurencja!żenada!
    Kancelaria OMEGA posiada 17 tysięcy zadowolonych klientów , 30 Oddziałów prężnie działających w całej Polsce.To największa sieć Kancelarii Prawnych w Polsce.
    Kancelaria warta polecenia!
    Współpracują z tą Kancelarią najlepsi Adwokaci z całej Polski specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa.
    Osoby,które piszą negatywne opinie na temat Kancelarii OMEGA nigdy z jej usług nie korzystały,bądż chciały skorzystać za darmo.
    Chcesz się przekonać o skuteczności działania Prawników w tej Kancelarii?
    Skorzystaj...............

• gosc.1010 21.10.14, 13:14
    Bardzo dziękuję Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu za fachową, bardzo dokładną pomoc. Prawnicy z tej Kancelarii zawsze chętnie służyli cenną poradą, pełny profesjonalizm. Już po pierwszej rozmowie, zdecydowałam że korzystanie z usług Prawników z OMEGI i była to trafna decyzja. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów.
  • Gość: klientka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:16
    Polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu Pełen profesjonalizm i wysoka kultura. Potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej zawiłych sprawach, które wydają się być przegrane..zarówno w karnych jak i majątkowych... GORĄCO POLECAM !!! klientka
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.14, 14:31
    Jak nie wiesz jak działa siec Kancelarii Prawnych OMEGA to nie pisz.Ja miałem sprawę w Brzesku i nie było żadnego problemu,zeby Adwokat z tej Kancelarii był moim Pełnomocnikiem.
    Jestem bardzo, bardzo zadowolony .Fachowo,punktualnie ,życzliwie i chętnie pomógł mi wyjść z opresji i do tego za niewielkie pieniądze,a nie była to sprawa prosta.
    P.Maria doskonale radzi sobie z każdą sprawą.No cóż...nic dziwnego , skoro nauki pobierała u profesjonalistów.Wie gdzie się udać i z kim porozmawiać , żeby sprawę załatwić.Zawsze miła , uśmiechnięta i chętna do pomocy.I jeszcze jedno...........zawsze odbiera telefony i oddzwania co się rzadko zdarza u Panów Mecenasów.
    Kancelaria warta polecenia!
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 12:13
    Najpierw sprawdż, a póżniej pisz!
  • Gość: zadowolony klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:54
    Nie zgadzam sie z ta negatywna opinia. .Najlepsza Pani Mecenas jaka spotkalam w Sosnowcu,duzo mi pomogla.Kobieta z klasa,profesionalistka z ogromna wiedza,konkretna o dobrym sercu,skuteczna,sluzaca zawsze dobra rada.Potrafi znalezc rozwiazanie w kazdej sytlacji i sprawie.Jestem bardzo wdzieczna i zadowolona z uslug.Wszystkim goraco polecam Pania Marię fachowa pomoc i zaangazowanie. Dziekuje pani Mario i życzę powodzenia.Takich osób jak Pani w Sosnowcu się nie spotyka.
  • Gość: AS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:59
    Bardzo polecam Panią Mecenas P.Marię z Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu przy ul.Modrzejowskiej 20, profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Moja sprawa niestety nie należała do prostych (orzekanie o winie itd). Sprawa została rozwiązana już na drugiej rozprawie kiedy to Pani Mecenas w sposób bardzo skuteczny doprowadziła do rozwiązania małżeństwa bez orzekania o winie. Jeśli chodzi o poniższe negatywy to powiem że nie można mieć Mercedesa w cenie malucha, nikt za darmo nie będzie chodzić i załatwiać takich spraw... Dodam że nie trzeba być bystrym aby dostrzec wśród negatywów wpisy konkurencji (trzeba było podać jeszcze którą kancelarie rekomendujecie). Jeśli komuś zależy na dobrej, profesjonalnej obsłudze to jak najbardziej Polecam! A.S.
  • Gość: klient IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:00
    Wyrażanie takich opinii podlega pod Art.212 Kodeksu Karnego.Uważam,że Kancelaria OMEGA wiinna wystąpić z pozwem do Sądu z oskarżenia prywatnego. przeciwko autorowi tego postu.
    Poczytaj sobie:

Art. 212. Zniesławienie KODEKS KARNY
    § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności
    podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
    § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
    § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
    § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.14, 21:54
    Witam szukam osób oszukanych przez Kancelarię Omega w SOSNOWCU.Do dnia sprawy nie było wiadomo kto ma prowadzić sprawę.Oplata miała być w czterech ratach a tzw P.Maria powiedziała że jak nie zapłacimy od razu to na sprawę może nikt nie przyjść .Proszę o pomoc.
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:04
    Polecam KANCELARIĘ OMEGA w Sosnowcu.Bardzo konkretna, miła i rzeczowa obsługa.P.Maria pomogła mi w uporządkowaniu spraw spadkowych. Z początku wytłumaczyła moje położenie i przedstawiła możliwości rozwiązania problemu. Co dla mnie ważne, nie było problemu z wzajemnym kontaktem, zawsze dostępna,odbiera telefony , ponadto czułam jej zaangażowanie w sprawę. Gorąco polecam, ja sama - jeśli zajdzie taka potrzeba, bez wątpienia ponownie skorzystam z usług tej Kancelarii.
  • Gość: klientka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:09
    Jeśli interesuje was szybka i sprawna obsługa prawna z czystym sercem mogę polecić Panią Marię z Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu tel.784 094 460. Początkowo wydawało mi się, że moja sprawa będzie się ciągnąć latami, a tu niespodzianka :)Jedna rozprawa i sprawa zakończona ugodą.
    To niesamowite ale prawdziwe. I do tego konkurencyjne ceny! Polecam wszystkim potrzebującym skutecznej i taniej pomocy prawnej.
    Naprawdę warto skorzystać z usług tej Kancelarii.
  • Gość: darek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:11
    Polecam Kancelarię Prawną OMEGA w Sosnowcu Trafiłem do tej Kancelarii z polecenia znajomego. Przyjęto mnie szybko a sprawa jest już dziś całkiem załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam serdecznie.
    Zadowolony Klient
  • Gość: gostek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:14
    KANCELARIA PRAWNA OMEGA!Uzyskałem bardzo dobra pomoc w zakresie problemów transportowych .Polecam korzystanie z usług kancelarii. Klient z Sosnowca
  • Gość: klientka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:15
    Omega Kancelaria Prawna w Sosnowcu : pełen profesjonalizm i wysoka kultura.P.Maria potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej zawiłych sprawach, które wydają się być przegrane..zarówno w karnych jak i majątkowych... GORĄCO POLECAM !!! klientka
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 14:18
    Bardzo dziękuję Pani Marii z Kancelarii OMEGA w Sosnowcu za fachową, bardzo dokładną pomoc. Zawsze chętnie służyła cenną poradą,nawet w weekend, pełny profesjonalizm. Już po pierwszej rozmowie, zdecydowałam że korzystanie z usług tej Kancelarii będzie trafną decyzją. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów.
  • Gość: artur IP: *.182.13.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.09.14, 22:24
    Byłem dzisiaj na poradzie w Kancelarii OMEGA na Modrzejowskiej w sprawie rozwodu.
    P.Maria z anielską cierpliwością wszystko mnie wytłumaczyła.Wyszedłem o wiele wiele madrzejszy.To super babka.Podchodzi do Klienta z empatią,profesjonalizmem i szacunkiem,ktorego innym brakuje.Wita Klientów uśmiechem.Miło przyjsc do takiej Kancelarii.
    Mnie P.Maria urzekła swoim wdziękiem i ogromna wiedza,jaka posiada.Zadne moje pytanie nie stanowiło dla niej problemu.Znalazła dla mnie wspaniałe rozwiazanie w sprawie rodzinnej.
    Jestem pod wrazeniem zarówno jej profesjonalizmu jak i uroku osobistego.
    Polecam wszystkim OMEGĘ a Pani dziękuję za wszystko.
    Pozdrawiam
  • Gość: wdzieczny klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:30
    Trafiłem do Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu tel.784 094 460 z tego forum, nie chcę mówić o szczegółach mojej sprawy, ale przez 10 lat musiałem się ukrywać, do czasu kiedy przyszedłem do tej kancelarii.Zastałem tam uśmiechniętą P,Marię. Od początku powiedziała mi że będzie trudno, przedstawiła szanse tak żebym mógł podjąć decyzję świadomie. Moja batalia trwała kilka miesięcy i jestem jej wdzięczny . Poprzednio korzystałem z pomocy innych adwokatów, ale każdy w końcu rozłożył ręce. Jeszcze raz bardzo dziękuję, a wpis na tym forum traktuje jako obowiązek wobec innych , którzy potrzebują dobrego prawnika. wdzięczny klient
  • Gość: zadowoleni klienci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:38
    Mówią, że każdy ma swojego Anioła Stróża, a my mamy Panią Marię z Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu. Gdyby nie Jej fachowość, wiedza, zrozumienie i po prostu chęć ludzkiej pomocy, musielibyśmy spłacać 20 tys długu, którego nie zrobiliśmy. My, młodzi ludzie, dla których kwota ta jest wręcz doprowadzająca do depresji, zgłosiliśmy się do Pani Marii, która w porównaniu do innych "adwokatów" wiedziała jakie argumenty wykorzystać, by udowodnić, że ten dług nam się nie "należy". Wystarczyło jedno pismo, FACHOWE i słońce znów zaświeciło nad naszymi głowami. Pojawił się uśmiech i wewnętrzny spokój, który wcześniej został zachwiany. Sprawa została umorzona prawomocnie !!! Nie potrafimy wyrazić wdzięczności za pomoc, którą otrzymaliśmy od Pani Marii. DZIĘKUJEMY!!! i POLECAMY innym, którzy takiej fachowej pomocy potrzebują!!!! Robert i Monika
  • krzysztof-214 24.09.13, 23:22
    Mnie w sprawie karnej bronił mecenas Marek Knefel (marekknefel.wix.com/adwokat), wtedy przyjmował w Katowicach, teraz, z tego co widzę w Chorzowie, ale warto podjechać bo rzadko kiedy spotyka się tak kompetentnego adwokata, mówiono mi to wcześniej i się potwierdziło.
  • Gość: zadowolony IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.12.13, 19:37
    Według mnie nie ma lepszych adwokatów w Sosnowcu (ja akurat miałam sprawę karną) niż mec. Janusz Margasiński i mec. Paweł Kapral; (można powiedzieć że działali w mojej sprawie we dwóch, obydwaj dobrze znający sprawę, zawsze przynajmniej jeden z nich był na sprawie, nie było sytuacji żeby przysyłali w zastępstwie jakiegoś młodego prawnika nie mającego pojęcia o co w sprawie chodzi, a co słyszałem że się dość często zdarza u innych adwokatów. Sprawa skończyła się rewelacyjnie - całkowitym oczyszczeniem mnie z zarzutów. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym obydwu w/w adwokatów. Pełen profesjonalizm, a i cenowo OK. Kancelarię maja na ul. Targowej 8 w Sosnowcu.
  • Gość: waldex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:44
    Nie potecam tej kancelarii.
    Moja sprawa byla prosta a i tak przegrali obaj.
  • Gość: artur IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:49
    ha ha ha widac ze sie nie znasz na niczym
    poczytaj kodeksy to sie dowiesz jak kreca
  • Gość: xxxxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:42
    tak bardzo kompetentny bo na rozprawę posyła Aplikantów a pieniadze bierze jakby on był.
  • Gość: klientka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 13:25
    Długo szukalam dobrego adwokata, radzilam sie znajomych, szukalam w internecie.. rozwod po 15 latach to nie łatwa sprawa, z czystym sumieniem moge polecic Kancelarię OMEGA w Sosnowcu na ul.Modrzejowskiej 20., Nie bylam latwa klientką, a Pani Maria zachowala profesjonalizm, spokoj i pomogla mi przez to przejsc, a do tego byl skuteeczna... sprawa oczywiscie wygrana, rozwod z winy meza.. na szczescie juz bylego. dziekuje Pani Mario.Zyczę powodzenia!
  • Gość: Bartosz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.17, 10:39
    Widocznie sprawa była prosta , a Ty sie po prostu na tym nie znasz i uważasz go za profesjonalistę , a takim nie jest.
  • Gość: OMEGA IP: *.dynamic.chello.pl 04.01.14, 22:10
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Karolinaaa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.01.14, 22:15
    dobry jest też Bujniak z Jaworzna. Mojej znajomej prowadził sprawę o alimenty, a ja się do niego zgłosiłam w sprawie rozwodowej. Wszystko idzie tak jak sobie z panem adwokatem założyliśmy i już się nie mogę doczekać aż będzie po
  • Gość: B IP: *.bb.sky.com 12.03.14, 16:24
    Polecam wszystkim Mecenasa Janusza Margasinskiego geniaqlny adwokat naprawde.Cudowny madry pomocny czlowiek.Mega inteligentny znajacy sie na prawie perfekcyjnie.Moja psrawa byla bardzo trudna jdnak tylko on sie jej podjol i przede wszystkim pomogl.Nigdy nie zapomne rozmow z nim podchodzi do klienta po ludzku naprawde polecam!!!Adwokat Janusz Margasinski z Sosnowca z ulicy Tarowej.
  • Gość: xxx IP: *.182.13.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.09.14, 22:15
    Jak on madry to ty jestes od lopaty ha ha ha i nie znasz sie na niczym.
    Mnie nie pasował i zrezygnowałam z niego.Co on Ci takiego mowił ze nigdy nie zapomnisz????????????ha ha ha smiechu warte ha ha ha
  • Gość: autor IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 21:12
    żenada.pełno błędów,wstyd
  • Gość: CALKA IP: *.180.248.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.14, 22:20
    Ile kasy sobie załóżyliście????????????ha ha ha
  • Gość: Agnieszka IP: *.ip.netia.com.pl 05.03.14, 15:06
    Ja polecam kancelarie Rafała Kufiety, moja siostra korzystała z usług tego prawnika maja oddział w Katowicach, bardzo dobra Kancelaria, polecam, 693 44 77 70
  • Gość: Irena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.14, 08:49
    Ja korzystałam z usług pani mecenas Król z Częstochowy . Uważam , że mecenaska godna polecenia zaangażowana w sprawę i do tego skuteczna jak również nie droga . Reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej i podziału majątku w Gliwicach . Namiary znalazłam na stronie www.ofachowcach.pl . Polecam .
  • Gość: anonim IP: *.ip.netia.com.pl 04.04.14, 15:35
    ja polecam Kancelarie z Wrocławia Rafala Kufiety, bardzo skuteczna kancelaria, maja dużo dobrych opinii, wiem bo szukałem,
  • Gość: anonim IP: *.180.248.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.14, 22:19
    Opinie to nie wszystko,maŁO SKUTECZNY
  • Gość: xxxxxxxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.14, 13:51
    Z Częstochowy adwokaci to porażka.Ja bym sie nie odwazył isc do żadnego z nich.Kupa kasy i klapa.PORAZKAAAAAAAAAAAA!
  • Gość: Aneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:13
    Bardzo dziękuję Kancelarii za solidne i profesjonalne prowadzenie Naszej sprawy.

Sprawa była zaliczona przez inne kancelarie prawne, jako tzw. „sprawa nie do załatwienia”. Przypadkiem trafiłam na Kancelarię OMEGA w Sosnowcu .Pani Maria po przedstawieniu sprawy podjęła właściwą droge jej prowadzenia...........a mój przeciwnik nabrał wody w usta........nie powiem......Polecam Kancelarię Prawną „OMEGA”, jako Partnera godnego zaufania, świadczącego swoje usługi TANIO,fachowo i rzetelnie.

Aneta
  • Gość: Lusi IP: *.138.246.94.ip4.artcom.pl 17.01.14, 12:09
    Ten Bujniak to podobno sam sobie wystawia te opinie bo mieszkam w Jaworznie i sam złe opinie tutaj się mówi o nim. Też byłam u niego kiedyś ale mi tyle naobiecywał, że aż nie chało się wierzyć. Mam nadzieję, że w twoim przypadku tak nie będzie. Tylko pamiętaj, że nie liczy się to ile ci obieca i czy jest miły tylko ile ci wygra a z tym u adwokatów jest różnie. W Jaworznie to z pewnością polecą ci adwokata Marcina Guta, nawet w sądzie sędziowie go polecają bo takie beznadziejne sprawy wygrywa, jak przyszłam sama na rozprawę to sędzia mi powiedziała że w tak trudnej sprawie mam się do niego udać. Mi prowadził sprawę o podział majątku i alimenty. Mój mąż podobno nic nie miała a on sprawdził wszystkie banki i się okazało że miał ponad 300 tyś schowanych oszczędności na różnych kontach i pomógł mi odzyskać dom a były mąż jeszcze musiał mi połowę kredytu hipotecznego spłacić. Polecili mi go w sądzie i żałuję, bo tydzień temu dostała
  • Gość: Lusi IP: *.138.246.94.ip4.artcom.pl 17.01.14, 12:12
    Ten Bujniak to podobno sam sobie wystawia te opinie bo mieszkam w Jaworznie i sam złe opinie tutaj się mówi o nim. Też byłam u niego kiedyś ale mi tyle naobiecywał, że aż nie chało się wierzyć. Mam nadzieję, że w twoim przypadku tak nie będzie. Tylko pamiętaj, że nie liczy się to ile ci obieca i czy jest miły tylko ile ci wygra a z tym u adwokatów jest różnie. W Jaworznie to z pewnością polecą ci adwokata Marcina Guta, nawet w sądzie sędziowie go polecają bo takie beznadziejne sprawy wygrywa, jak przyszłam sama na rozprawę to sędzia mi powiedziała że w tak trudnej sprawie mam się do niego udać. Mi prowadził sprawę o podział majątku i alimenty. Mój mąż podobno nic nie miała a on sprawdził wszystkie banki i się okazało że miał ponad 300 tyś schowanych oszczędności na różnych kontach i pomógł mi odzyskać dom a były mąż jeszcze musiał mi połowę kredytu hipotecznego spłacić. Polecili mi go w sądzie i nie żałuję, bo wygraliśmy więcej.
  • Gość: ewa IP: *.finemedia.pl 07.02.14, 11:39
    Ja polecam Kancelarie Prawna pana Rafala Kufiety, prowadzil dla mnie sprawe rozwodowa, podzial majatku, alimenty, bardzo skuteczny.
  • Gość: witold IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:48
    tak skutreczny w braniu pieniędzy ha ha ha
  • Gość: Arleta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.14, 17:04
    Polecam Kancelarię OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20.
    Na prawde warto skorzystać z usług.Przystępne ceny,profesjonalizm.......czego wiecej chcieć.....
    i skuteczność przede wszystkim a nie opowiadanie bajek i branie pieniedzy .....jak to inni robia .
    Na prawde warto.
    Ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona.Żadna Kancelaria nie dawała szans na wygraną..........a jednak sie udało.Dziękuję serdecznie.
    Powodzenia drogie Panie!
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.14, 17:34
    Byłem Klientem Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu w styczniu b.r.Jestem bardzo, bardzo wdzięczny za pomoc. Szukam tej pomocy wszędzie, bo starałem się zrobić wszystko, co tylko można. Informacje jakie otrzymałem z Kancelarii „Omega” mają dla mnie dopiero teraz ogromną wartość. Polecam wszystkim tę Kancelarię. Bardzo dziękuję Pani Mario za pomoc.Dzięki Pani odzyskałem wiarę w to,że kobiety to fantastyczne stworzenia.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • Gość: gostek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.14, 17:41
    Bardzo dziękuję za ekspresową i niezwykle cenną dla mnie poradę.
    Polecam wszystkim Kancelarię Prawną OMEGA w Sosnowcu na ul.Modrzejowskiej 20.
    tel.784 094 460
    Miłe Panie!Wybawiłyście mnie z opresji. Moja sprawa wydawała się nie do załatwienia a Panie z Omegi nie miały z nią żadnego problemu.Po prostu super jesteście.
    Dziękuję!
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.14, 17:42
    Bardzo fachowa i niedroga porada w sprawie cywilnej. Dziekuję za wskazanie moich praw i jak mam się ich domagać.
    Pozdrawiam
  • Gość: anonim IP: *.180.248.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.14, 22:22
    a od kiedy to sedzia poleca adwokata albo sad????????????
    od kiedy????????????
    to karygodne...........ludzie..................
  • Gość: kinga IP: *.ip.netia.com.pl 18.02.14, 14:43
    polecam Kufiete, bardzo skuteczny,
  • Gość: mario IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.04.14, 12:00
    jesli chodzi o śląsk i specjalistę od spraw karnych to w chorzowie jest dobry adwokat: www.kancelaria-mrozek.pl/zakres-swiadczonych-usulg polecam się kontaktować.
  • Gość: mario IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:43
    nie polecam tego adwokata
    mam złe doświadczenie
  • Gość: Arleta IP: *.waldex.3s.pl 19.07.14, 10:33
    Przecież Omega, czy tego typu instytucje to pośrednicy pomiędzy osobami fizycznymi a adwokatami, jak raz byłam to chcieli dopiero mnie umawiać na spotkanie. A czy ktoś może był u Adwokata Karolczyka ? Pytam bo koleżanka mi go poleciła, ale była w innej sprawie, mi chodzi o rozwód ?
  • Gość: arek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:38
    Bzdury piszesz.Pewnie trafiłeś że wszyscy byli zajęci,przecięż Adwokaci sa na rozprawach a nie czekają kiedy przyjdziesz bez umawiania się.
    Ja byłem i Adwokat był.Jesteś pechowcem to we wszystkim masz pecha.
    Pozdrawiam
  • Gość: tadeusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.14, 14:40
    Nie polecam tego Adwokata Karolczyka.
    Moja sprawe przegrał i prowadze teraz u Adwokata w Omedze.
    Tam od razu powiedział jaki bedzie wyrok i taki jest.
    Polecam tę Kancelarię.Na prawde warto.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:41
    Polecam Kancelarię OMEGA z czystym sumieniem. Bezspornie pełny profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzoną sprawę.Miałam okazję wraz z rodziną korzystać z tego właśnie profesjonalizmu Pani Marii..Polecam wszystkim,którzy mają jakikolwiek problem,jednocześnie dziękuję Pani mecenas za szybkie i pozytywne zakończenie sprawy rodzinnej i uregulowanie kontaktów mojego dziecka z ojcem.Jest Pani wspaniała kobietą.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.:)
  • Gość: karol IP: *.180.248.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.14, 22:28
    jakie instytucje?kobieto ale prostak z Ciebie!chłop Cie zostawił i adwokata szukasz?ha ha ha
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.14, 11:51
    Idziesz do OMEGI i myslisz,ze bedziesz miec wszystko za darmo?Jak nie masz kasy to radz sobie sam.Ja prowadze w tej Kancelarii wiele spraw i jestem bardzo,bardzo zadowolony.Zawsze mam wszystko na czas , wszystko wiem co dzieje sie w moich sprawach , a nie jak u innych Adwokatów co trzeba czekac i nie odbierają telefonów i ignoruja klientów.
    To sieć Kancelarii prawnych ,która dba o swoją renomę.W Kancelarii OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20 Klient traktowany jast jak Partner a nie jak idiota , jak to jest u innych.
    Polecam tę Kancelarię wszystkim.Warto sprawę przekazac do prowadzenia i miec spokój.
  • Gość: przemek IP: *.180.248.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.14, 22:18
    Polecam Adwokatów z Kancelarii OMEGA w Sosnowcu na Modrzejowskiej 20.
    Tam sa profesjonalni i normalni ludzie.Na prawde warto tam isc.
  • Gość: witek IP: *.180.248.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.07.14, 22:30
    Polecam Adwokatów z Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu na Modrzejowskiej 20.
    Tam sa Adwokaci z Krakowa i nie maja układów w Sadach na Slasku.
    Na prawde warto.Sam sie o tym przekonałem.
  • Gość: darek IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.14, 20:51
    Ja również korzystałem z usług Kancelarii OMEGA w Sosnowcu.
    Zaden Adwakat w Sosnowcu nie chciał prowadzić mojej sprawy tłumacząc się zawiłością sprawy,
    P.Maria przeglądnęła dokumenty i powiedziała:"Czas działa na Pana niekorzyść.Czas zabrać się do pracy"
    Zadzwoniła do kogo trzeba,podziałala skutecznie i sprawę wygrała.
    To profesjonalistka w każdym calu.Teraz takich ludzi się nie spotyka, a szczególnie na Śląsku,
    Dziękuję serdecznie P.Mario.To dzięki Pani mogę spokojnie pracować nie obawiając się niczego ze strony organów ścigania.Inni Adwokaci mnie straszyli i nie robili nic aby mi pomóc.

Serdecznie dziękuję i polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu.ul.Modrzejowska 20.Na prawdę warto tam się udać i ,

Powodzenia P.Mario.Jest Pani wspaniałą kobietą !
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.14, 17:09
    Najlepszą Kancelarią Prawną w Sosnowcu jest OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20 tel.784094460
    Miałem sprawę karno-skarbową.Kliku Adwokatów po prostu nie radziło sobie z tą sprawą.
    Otrzymałem nr do P.Marii do OMEGI.
    Podjęte działania przez P.Marię sprawiły,że uniknąłem kary grzywny w Urzędzie Skarbowym i jeszcze otrzymałem przeprosiny.
    Jej profesjonalizm i urok osobisty sprawia,że( mężczyżni po prostu tracą głowę ) kazda sprawa wydaje się prosta.Jak twierdzi P.Maria każda sprawa zasługuje na pozytywne zakończenie.
    Na prawdę warto polecic tę Kancelarię.
    Zwracałem się z kilkoma innymi sprawami i nigdy nie usłyszałem słowa NIE.
    zawsze byłem profesjonalnie załatwiony.
    Dziękuję serdecznie za profesjinalizm i serdecznosc z Pani strony.
    Polecam wszystkim , którzy mają problem.Profesjonalizm to jest !!!
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.14, 17:05
    Polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu na ul.Modrzejowskiej 20 tel.784 094 460 Bardzo fachowa i niedroga porada w sprawie rozwodowej. Dziekuję za wskazanie moich praw i jak mam się ich domaga.Adwokaci z Sosnowca i Katowic zostają daleko za Wami Drogie Panie.
    Pozdrawiam
  • Gość: karolina IP: *.182.13.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.09.14, 22:32
    Polecam Kancelarię Prawną OMEGA w Sosnowcu na Modrzejowskiej 20.tel.784 094 460
    Tam pracuje P.Maria.
    Bardzo konkretna, rzetelna i naprawdę pomocna Pani Mecenas. Od razu powiedziała mi co można i co da się zrobić w mojej sprawie, do kogo mam się zwrócić, skontaktowała i poleciła kogo trzeba. Ponad to, wykazała się szczerym, ludzkim i uczciwym podejściem do sprawy, co chyba nie należy do częstych sytuacji. Polecam każdemu kto się waha do kogo się zwrócić właśnie TĄ Panią mecenas. Jeszcze dodatkowo jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, a przy załatwianiu "trudnych spraw" wydaje mi się to równie istotne.
  • Gość: bartek IP: *.182.13.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.09.14, 22:39
    Zakończyłem sprawę rozwodową która prowadziła OMEGA w Sosnowcu przy ul.Modrzejowskiej 20 tel. Moja sprawe prowadziła P.Maria.. Współpracę z Panią Mecenas oceniam na wzorową. Zawsze dostępna, uśmiechnięta,w rzeczowym kontakcie, oddzwania, odpisuje na maile.
    Dziękuję i polecam wszystkim.
    Pozdrawiam
  • Gość: gostek IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.14, 17:49
    Ja również polecam wszystkim Kancelarię OMEGA w Sosnowcu na Modrzejowskej 20 tel.784 094 460.Byłem przesłuchiwany na policji .Policjant zmienił status ze świadka na podejrzanego.Zadzwoniłem do P.Marii z tej Kancelarii i po godzinie miałem Adwokata na miejscu Policjant był bardzo miły , a jeszcze wczesniej nazywał mnie przestępcą. l
    P.Maria to wspaniała kobieta.Wybroniła już nie jedną osobę i rozwiązała wiele problemów.
    To kobieta z charyzmą.Jak ją wyrzucą drzwiami to wejdzie oknem i tak osiągnie swój cel.
    Dziękuję Pani Marii za skuteczną polecam wszystkim Kancelarię OMEGA.
    Pozdrawiam.
  • Gość: autor IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:02
    Ja również polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu.Bardzo miła i skuteczna obsługa.P.Maria uśmiechnięta i zawsze skora do pomocy innym.Dzięki P.Marii uniknąłem komornika i zapłaty ok.3 tys.zł.Po interwencji P.Marii w firmie , która kupiła dług firma ta odstąpiła od czynności prawnych.
    Dziękuję Pani Mario za wspaniałe prowadzenie sprawy.Wiem , że to dla Pani nie opłacalne,bo tylko zaplaciłem za poradę ale na przyszłość wiem do kogo się udać,kto może skutecznie podziałać.
    Dziękuję bardzo Pani za załatwienie sprawy i polecam wszystkim,którzy mają podobne i inne problemy.
    Polecam wszystkim tę Kancelarie.Na prawdę warto.
    Artur
  • Gość: gostek IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:21
    Bardzo polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu.
    Rewelacja, Pani Maria zajmuje się sprawami osobiście na wysokim poziomie a nie jak u innych na początku gadu,gadu o tysiącach złotych za prostą sprawę z wąsatym adwokatem a na rozprawie zielony aplikant bez przygotowania. Polecam Panią Marię, bardzo przyjazna, wytłumaczyła wszystko i nie naciąga na kasę jak te nadmuchane pawiany .
    Profesjonalizm i empatia to jest to czego oczekuje Klient.
    Powodzenia P.Mario.
    Dziękuję i polecam!
  • Gość: gostek IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:24
    Byłem klientem Kancelarii OMEGA w Sosnowcu.Polecam wszystkim Panią Marię. Pani Maria jest młodą, kompetentną i przyjazną klientowi osobą. Ma rzadko spotykaną w tym zawodzie umiejętność porozumienia się z człowiekiem w kłopocie bez zbędnych ozdobników prawniczych. Bardzo Ją polecam!
  • Gość: klient IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:28
    Ja również polecam Kancelarię OMEGA w Sosnowcu na Modrzejowskiej 20.
    Co tu dużo pisać... Pani Maria złamała mój stereotyp wizerunku adwokata. Cieszę się, że z moim problemem trafiłem do niej, bo bije na głowę starych "burżujii" z dużymi brzuchami siedzącymi za burkiem z wielkim pierścieniem na palcu, którzy tylko czekają na klienta z workiem pieniędzy. Przed przekazaniem sprawy sondowałem innego adwokata (specjalizującego się w prawie pracy), który odradził mi zdecydowanie podejmować sprawę przeciwko ZUS... - Pani Maria najpierw swą fachową opinią przekonała mnie, że posiada duża wiedzę z zakresu prawa pracy, a następnie podjęła się sprawy i wygrała ją bezproblemowo - ośmieszając tym samym bardzo doświadczonych fachowców w swojej branży. Polecam bo warto! Działa zdecydowanie, jest konsekwentna i ma "nowoczesny" przegląd sytuacji (potrafi przetłumaczyć z języka polskiego na nasz... tzn. sądowego na nasz :) a jeżeli ktoś ma mało do czynienia z sądami to jest to bardzo ważne).
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 12:19
    Skuteczny Prawnik w korzystnej cenie!Zadzwoń 662 09 39 38
    Przekonasz się,że warto!
  • Gość: Zbyszek195834@wp.p IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.15, 15:08

Prosze pana muj syn niodrobil godzis spolecznych izamkligo do wiezienia Sosnowcu na Radosze dostal wyrok dziewieciu miesiecy czydalo bysie cos zrobic tei sprawie bardzo bym pana prosi okotakt zemnom emalowy lub tel 792824055 bardzo prosze Zbyszek Zielinski z Sosnowca Pozdrawiam
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:36
    Ja również polecam Kancelarię Prawną OMEGA w Sosnowcu.Trafiłem tam przez przypadek i jestem bardzo zadowolony. Pani Maria jest mieszanką profesjonalizmu, wiedzy, wyczucia, umiejętności łączenia faktów, szukania rozwiązań najlepszych dla danej sprawy, a nie według jednego schematu. Przy tym wszystkim jest po prostu wspaniałym człowiekiem,zawsze ma czas i nigdy się nie spieszy. Dziękuję za wszystko, Pani Mecenas :)
  • Gość: gostek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.14, 17:55
    Pani Maria w Kancelarii OMEGA to taka dobra wróżka.Jak powie to taki jest wyrok sądu.Profesjonalistka w kazdym calu.
    Polecam wszystkim tę kance;arię.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • Gość: autor IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.14, 21:14
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: demoonka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.14, 18:36
    Ja ostatnio korzystałam z usług adwokata Skarżyńskiego i jestem bardzo zadowolona. Wygrał dla mnie dość trudną sprawę cywilną więc mogę śmiało polecić. Co prawda kancelarię ma w Tychach, ale prowadzi działalność na całym górnym śląsku więc dla osób z Sosnowca też będzie dostępny
  • Gość: wojtek1972 IP: *.telpol.net.pl 17.09.14, 02:44
    ja miałem trudny problem do rozwiązania i bardzo pomogła mi mecenas Anna Pacholska z Dąbrowy Górniczej, www.pacholska.eu, jest mega cierpliwa w tłumaczeniu i wyjaśnianiu prawnych dziwactw. Koledze wygrała sprawę tez ocenianą na nie do wygrania, mówił mi, że w sądzie jest nie do przegadania i na każdy argument strony przeciwnej ma dziesięć swoich, no i zawsze działa sama, bez praktykantów, aplikantów i zastęcpców.
  • cynamonowymuffin 19.09.14, 13:51
    Mi jedynie znajoma jest kancelaria www.kancelaria-jurysta.pl/, słyszałam o nich sporo dobrego, chociaż sama nie korzystałam z ich pomocy... generalnie rzecz biorąc przy sprawie spadkowej w mojej rodzince spisali się profesjonalnie, więc mogę ich spokojnie polecić
  • Gość: autor IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.14, 20:34
    Nie polecam tej kancelarii.Mnie zawalili sprawe na całej liniii i a nie małą kasę.
    Jestem bardzo wdzieczny Kancelarii OMEGA , P.Marii , dzięki której moja sprawa znalazła szczęśliwy finał.
    Sprawa była prosta a zawalona przez tę kancelarię starasznie.
    OMEGA to kancelaria,która na prawde moge polecic.
    Wszystkiego dobrego drogie Panie.
    Na prawdę polecam.
  • Gość: gostek IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.14, 20:39
    Nie polecam!Bierze kase a w zasadzie nic nie robi.Nie polecam,szkoda czasu!
  • Gość: gostek IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:44
    Ja polecam Kancelarię Prawną OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20.Pracuje tam P.Maria. Korzystałem z usług Pani mecenas. Zawsze przygotowana wzorowo do sprawy w przeciwienstwie do adwokatów drugiej strony. Normalny ludzki kontakt i atmosfera. Do tej pory nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem wśród adwokatów nawet wśród znajomych. Polecam każdemu. Ceny w stosunku do jakości trochę niewspółmierne...OCZYWIŚCIE NA KORZYŚĆ KLIENTA!!
  • Gość: gosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.14, 13:46
    Ja również korzystałam z usług Kancelarii Prawnej OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20.
    P.Maria pełna empatii i z szacunku do Klientów.Ma mnóstwo pozytywnej energii, która "zaraża".
    Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy .I jeszcze jedno:do P.Marii można się zwrócić z każdą sprawą.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Zadzwoni gdzie trzeba,o wszystko dopyta,jak trzeba to poda kontakt.
    Takich adwokatów nie ma w Sosnowcu.Nic dziwnego....Pani Maria swoje doświadczenie zdobywała w Krakowie....i dlatego dla kazdego ma szacunek bez względu na to kim jest i co reprezentuje........
    Jestem bardzo zadowolona !Na prawdę polecam.
  • Gość: Jerzy z Dąbrowy Gó IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.17, 10:49
    Bardzo polecam Kancelarię Prawną OMEGA.
    Pani Maria to profesjonalistka w każdym calu i nic dziwnego bo przecięż to żona znanego lekarza z Krakowa.
    Mnie P.Maria bardzo,ale to bardzo pomogła.Miałem sprawę w ZUS o przyznanie wcześniejszej emerytury.Brakowało dokumentów.P.Maria wszystkie zgromadziła , chociaż były one podobno niedostępne.Mecenas sporządził odpowiedż na pozew i po jednej rozprawie jestem wcześniejszym emerytem. Nawet Sąd w Katowicach był zaskoczony,że mam te dokumenty.Jestem pełen uznania dla P.Marii za jej cierpliwość,empatię i szalone zaangażowanie w moją sprawę.
    Dziękuję za wszystko i życzę P.Marii uśmiechu,który zawsze gościł na jej twarzy podczas moich wizyt w Kancelarii OMEGA.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.14, 20:53
    Kancelaria Prawna OMEGA na ul.Modrzejowskiej 20 tel. 784 094 460 to miejsce gdzie gdzie mozna otrzymać rzetelną i fachową pomoc za rozsądne pieniądze. Polecam wszystkim,którzy mają problem!
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.14, 14:05
    1, ta kancelaria to zwykły posrednik,
    2, opinie pisze jedna i ta sama osoba-zapewne kierownik biura,
    3, z tresci wpisow widac, jak dziala-wszytkie opinie od tej samej osoby,
    4, prowadzi nachalna reklamę.

polecam każda inna osobe pod warunkiem, ze jest prawnikiem;)
  • Gość: autor IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:09
    Poczytaj Par.212 Kodeksu Karnego.
    Napisz którą Kancelarię rekomendujesz...........
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 20:51
    Ja kontaktowałam się z Kancelarią OMEGA w Sosnowcu .Korzystałam z ich usług i jestem bardzo,bardzo zadowolona.To profesjonalna i szybka pomoc dla osób , które nie mają worka pieniędzy na Adwokatów.Kancelaria czynna od rana do wieczora , ceny przystępne i to co najważniejsze prawnicy skuteczni.Mnie wybronił Adwokat z tej Kancelarii , a nie była to prosta sprawa.
    Polecam wszystkim tę Kancelairę. Na prawdę warto skorzystać .Dziękuję za miłą i skuteczną obsługę.Polecam wszystkim!
    Jestem bardzo,bardzo zadowolona z ich usług i zawsze jak będę miała problem to tam się udam po pomoc.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.14, 22:09
    Droga Pani Kierownik/Dyrektor,

Naprawdę piszemy łącznie a nie rozdzielnie jak to Pani robi w każdym poście.

Kancelarii serdecznie nie polecam za to co sobą reprezentuje...
  • Gość: uwaga! IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.14, 12:32
    Proszę autora IP: *.dynamic.chello.pl o zaprzestanie działań mających na celu przedstawienia Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu w złym świetle poprzez rozpowszechnianie pod jej adresem nieprawdziwych opinii.W przypadku prowadzenia dalszych działań przez tego użytkownika adres u IP.dynamic.chello.pl sprawa zostanie przekazana do prokuratury celem ukarania.
  • Gość: DK IP: *.31.50.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.10.14, 15:42
    Jeżeli ostatni post napisała osoba podająca się za przedstawiciela Omegi czy prawnika Omegi (odnośnie rzekomego zniesławienia) to wszystkim klientom Omegi w Sosnowcu.... serdecznie współczuję. Mniemam, że osoba podająca się za prawnika Omegi w Sosnowcu nie ma bladego pojęcia o postępowaniu prywatnoskargowym, myli prokuraturę z sądem i pewnie nie odróżnia prywatnego aktu oskarżenia w procedurze karnej pisząc o przekazaniu sprawy do prokuratury, strach pomyśleć jakich udziela ludziom porad prawnych....żenada!
  • Gość: 207 k.k. IP: 94.232.38.* 22.10.14, 21:47
    Szukam adwokata do sprawy karnej. Ktoś ("AS") wspomniał o Pani mecenas Marii ? Czy Pani Maria jest adwokatem czy radcą prawnym?? Wiem, że radcy prawni w karnych nie mogą występować, stąd pytam. Może wiecie na którą listę jest wpisana? Jeżeli nie wiecie to trudno, zadzwonię do Katowic do Okręgowej Izby Radców Prawnych i Okręgowej Rady Adwokackiej to mi powiedzą.
  • Gość: zzz IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:26
    Kancelaria OMEGA działa w całej Polsce i rzadko się zdarza,aby sprawę karną prowadził Adwokat z Katowic,Omega ma swoich sprawdzonych Adwokatów.
    Chcesz się przekonać ?Ja korzystałem z usług tej Kancelarii i jestem bardzo,bardzo zadowolony.
    Zależy czego sprawa dotyczy to taki jest Adwokat.P.Maria pokieruje i napewno będziesz zadowolony.
    W tej Kancelarii P.Maria nie prowadzi spraw przegranych i nie bierze pieniędzy zanim nie okresli specyfiki sprawy.
    Nie kieruj się tym,że Adwokat jest z np.z Krakowa , t ylko miej na uwadze,że będzie on skuteczny w 100%.
    P.Maria współpracuje z Adwokatami z Krakowa .I tylko z tymi,którzy cieszą się dobrą opinią w całej Polsce.Chcesz wiedzieć zadzwoń do P,Marii i wszystkiego się dowiesz.
    tel.784 094 460.
  • Gość: gostek IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:31
    Mnie bronił Adwokat polecony przez P.Marię.Współpracuje z Kancelarią OMEGA w Sosnowcu.
    Sprawę wygrał w Katowicach,a adwokaci ze Sląska uważali,że sprawa jest przegrana..

Zadzwoń i umów się na rozmowę z P.Marią.To nic nie kosztuje,a wszystkiego się dowiesz i ocenisz sam czy warto tam się udać

Ja jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam tę Kancelarię.
  • Gość: AS IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:42
    Zadzwoń do P.Marii,a na pewno Ci pomoże.Ja miałem sprawę karną i dzięki P.Marii sprawa zakończyła się łagodnym wyrokiem.Bronił mnie Adwokat z Krakowa , bardzo dobry znajomy P.Marii.
    Skuteczny,rzeczowy i warty polecenia.
    tel.784 094 460
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:16
    Otwórz swoją kancelarię a nie wypisuj na innych. Sprawdż pisownię bo piszesz z błędami. Zenada!
  • Gość: uwaga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:18
    Negatywne wpisy o Kancelarii OMEGA pisze konkurencja!Wszyscy w Sosnowcu wiedzą kto to taki!
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:21
    Skoro tak wszystko wiesz to czemu nie otworzysz własnej Kancelarii tylko piszesz na OMEGĘ?
    Nie szkoda Ci czasu?Jesteś zidentyfikowany i zapewne zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności.Nie jesteś ideałem..............
  • Gość: autor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:30
    Kancelaria OMEGA posiada 30 Oddziałów .To największa sieć Kancelarii Prawnych w Polsce.
    Cieszą się bardzo dobrą opinią na ternie całego kraju.
    Sosnowiec to specyficzne miasto i specyficznie prości ludzie..........zwłaszcza ta osoba co pisze negatywne opinie na P.Marię.P.Maria powinna zrobić porządek z Tobą. Przestań wypisywać bo narobisz sobie kłopotu.Zajmij się pracą!
  • Gość: aaa IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:17
    Ty zapewne masz pojęcie i piszesz z błędami.
    P.Maria winna skierować sprawę na drogę postępowania sądowego zgodnie z Art.212 KK , namówię ja na to.
    Art. 212. Zniesławienie KODEKS KARNY
    § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności
    podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
    § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
    § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
    § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Chętnie będę ją reprezentował .....to mądra i urocza kobieta.
  • Gość: sss IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:35
    Zatrudnij się W OMEDZE jak jesteś taki mądry !
    Nie masz klientów i krytykujesz innych?

• Gość: xxx IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:38
    Post ten napisał zadowolony Klient Kancelarii Prawnej OMEGA w Sosnowcu.Ja się nie muszę znać.Jak potrzebuję udam się do fachowca ale na pewno nie do Ciebie!
  • Gość: autor IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:51

Zniesławienie jest przestępstwem ściganym z
    oskarżenia prywatnego.
    Oznacza to, że inicjatywa
    ścigania tego przestępstwa leży w
    rękach
    osób pokrzywdzonych, a
    nie w
    gestii organów państwa,
    prokuratury. Pokrzywdzony pełni w
    postępowaniu z
    art. 212 k.k. funkcję oskarżyciela prywatnego.
    Co do zasady w
    sprawach o
    zniesławienie po stronie oskarżenia nie występuje prokurator, tak jak
    w
    przypadk
    u przestępstw tzw. publicznoskargowych. Oskarżyciel prywatny sporządza akt oskar
    -
    żenia samodzielnie (może to zrobić przy pomocy pełnomocnika) i
    wnosi go bezpośrednio do sądu
    i
    popiera oskarżenie w
    dalszych etapach postępowania. Może się jednak zdarzyć, gdy
    wymaga tego
    interes publiczny, że sprawą zajmie się prokurator i
    wniesie do sądu akt oskarżenia.
  • Gość: autor IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:53
    Nie masz racji zamieszczając taki post na forum.
    Może się jednak zdarzyć, gdy wymaga tego interes publiczny, że sprawą zajmie się prokurator i
    wniesie do sądu akt oskarżenia.
  • Gość: wx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.14, 13:23
    Zastanów się co piszesz!Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii , a Ty nie masz prawa nikogo krytykować!
  • Gość: autor IP: *.146.38.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.14, 19:12
    Autor tego postu został zidentyfikowany.Poczytaj Art.212 Kodeksu Karnego .
  • Gość: KD IP: *.180.151.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.10.14, 13:15
    za podszywanie sie pod mecenasa i wprowadzanie ludzi w błąd (we własnych pisanych postach) grozi postępowanie o czym niedługo się pani przekona. Trzeba było się uczyć, zresztą do postawy etycznej tez bardzo daleko ..... żenada!!!
  • Gość: Rysiu IP: *.free.aero2.net.pl 28.10.14, 17:07
    Widzę, że temat bardzo popularny. Nie ma to jak wpisy co 3-5 minut.. Chyba kogoś rozzłościła moja ciekawość odnośnie przynależności do samorządu radcowskiego/adwokackiego. A "znaleźć" piszemy przez ź. "Na pewno" piszemy oddzielnie. "Naprawdę" piszemy łącznie. Pozdrowienia dla osób, które co 3 minuty umieszczają nowy wpis.. Chciałbym mieć tyle wolnego czasu, żeby siedzieć na forum.
  • Gość: Maciex79 IP: *.play-internet.pl 01.12.15, 12:05
    Ja polecam już polecanego tutaj na forum adwokata Kamila Durdzińskiego na Warszawskiej 10. Ma stronę i FB. Odpisuje na maila i FB w ciągu kilku minut chyba 24 na dobę. Zawsze odpowie na każde pytanie, dostępny w sprawach nagłych. Osobiście chodzi na rozprawy. Zawsze wie co w sprawie się dzieje. Tani, akceptuje raty. Bardzo uprzejmy i życzliwy. Wcześniej korzystałem z innego adwokata i aby się dodzwonić czekałem tydzień, żeby się spotkać miesiąc, wziął jak za zboże, a mało zrobił.
  • Gość: Basia68 IP: *.dynamic.mm.pl 20.01.16, 14:24
    Ja polecam panią adwokat Ewę Kiełtykę ma Kancelarię na ulicy Modrzejowskiej 12 w Sosnowcu. Prowadzi kilka moich spraw (m.in. sprawę rodzinną oraz sprawy o zapłatę) jestem z jej pracy bardzo zadowolona. Na bieżąco informuje mnie o stanie spraw, czego wcześniejszy adwokat nigdy nie robił więc jest to bardzo miłe pro klienckie podejście. Ceny są bardzo przystępne, pani adwokat akceptuje płatności ratalne. Jest bardzo życzliwą osobą. Miałam okazję zobaczyć jak działa w sądzie na rozprawie i stwierdziłam, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Z panią mecenas często kontktuję się mailowo oraz poprzez FB. Polecam ją z czystym sumieniem.
  • Gość: Beata M IP: *.dynamic.mm.pl 02.03.16, 15:02
    Potwierdzam!
    Jakiś czas temu szukałam adwokata, który pomógłby mi sprawie spadkowej. Na tym forum znalazłam informacje o polecanych adwokatach. Ostatecznie zdecydowałam się na spotkanie z panią Ewą Kiełtyką. Jestem bardzo zadowolona. Pani adwokat działa już w mojej sprawie. Najbardziej podoba mi się to że przekazuje informacje w sposób jasny i zrozumiały. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to faktycznie, potwierdzam, istnieje możliwość zapłaty w ratach. Mam nadzieję, że mój komentarz pomoże innym osobom poszukującym dobrego i skutecznego adwokata w Sosnowcu.

Pozdrawiam wszystkich Beata
  • Gość: gosc123 IP: *.play-internet.pl 27.01.16, 13:06
    ......skąd wiesz że 24H, każdy kto czyta tego typu komentarze doskonale wie, że są to komentarze pisane przez zdesperowane osoby, szukające desperacko klienta... żenada!.
  • Gość: baltasar IP: *.play-internet.pl 26.01.16, 13:10
    W sprawie karnej (dodatni wynik alkomatu) sprawę prowadził mi Adwokat Kamil Durdziński z Warszawskiej i udalo sie odzyskać prawko ze zwrotem kosztów od sądu. Poza tym poprawadził nas po śmierci teściowej w kwestiach spadkowych. Zawsze dostępny w internecie i kancelari. Polecam
  • Gość: daisy IP: *.162.63.1.ip.interplus.com.pl 08.09.16, 10:38
    Polecam adw. Kamila Durdzińskiego, coprawda prowadzil mi sprawę rodziną ale załatwil wszystko super. Uprzejmy, rzeczowy, tanszy niż inni do ktorych dzwoniłam. Niestety niektórzy sędziowie w Sosnowcu z rodzinnego to beton tragiczny, ale i tak sie udalo, choc latwo nie bylo.
  • anitka5908 14.09.16, 21:27
    mec. Dariusz Staniszewski
  • kabalowa 01.10.16, 17:39
    ja znam z Sosnowca dobrego radcę Prawnego specjalizującego się w prawie spadkowym, nieruchomosciach, umowach, pozwach zbiorowych itd . Prowadził sprawe ze spadkiem u nas w rodzinie stąd znam. Ma Kancelarie na Koscielnej - Kancelaria Signum kancelariasignum.pl/ a ten Radca to mgr Wojciech Dynaś
  • kamilsos21 06.10.16, 13:19
    Polecam adwokata Tomasz Hajduła z Sosnowca. Kancelaria mieści się przy urzędzie w Sosnowcu al. Zwycięstwa. Dobry dojazd, szybko i fachowo załatwia sprawy. Z tego co wiem to prowadzi dużo spraw rodzinnych, karnych i obsługuje firmy.
  • gazdzina82 30.10.16, 23:06
    Z Sosnowca to znam jedną dobrą kancelarię Radcy Prawnego - Signum, blisko centrum na ul. Kościelnej. Tu macie namiary www.kancelariasignum.pl
    Mnie prowadził sprawę spadkowa
  • Gość: Lucia IP: *.162.60.18.ip.interplus.com.pl 16.03.17, 08:24
    Kamil Durdziński, na Warszawskiej. Polecam, u mnie były sprawy rodzinne - super. Koleżance załatwiał coś ze spadkiem z mojego polecenia. Dobre ceny i szybkość działania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka