Dodaj do ulubionych

Butik Agness Fashion

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 10:15
Kochane chciałam wam polecić butik w Czechowicach Dziedzicach, na prawde mają tam bardzo fajne ciuchy i na dodatek włoskie. Ja juz kupowałam rózne rzeczy od nich sukienki,portfel itp. i jestem bardzo zadowolona. Materiałowo są świetne. Miłych zakupów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Roksana93 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 13:14
    Zgadzam sie z tutejszą opinią, tez byłam na zakupach u nich i nie załuje,wyszłam z super rzeczami i mam je cały czas a juz mineło pare miesięcy. POLECAM !
  • Gość: Kinga6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.13, 10:32
    Sprawdziłam to miejsce i super. Odzież z bardzo dobrej jakości.
  • Gość: annnka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 12:21
    Najlepszy sklep internetowy według mnie, wszystko mi pasuje jak kupie, wiec mam szczęście ;) Przesyłka błyskawiczna.
  • Gość: M. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.13, 11:17
    Sklep to swoją drogą, naprawdę fajny. Już kilka razy zamawiałam i nie było problemów z przesyłką. Ogólnie jestem zadowolona. Mieszkam w Bielsku, zatem myślicie, że warto udać się na niedaleką przejażdżkę do studia? Czytałam na stronie o jakichś kursach, a to makijażu, a to u fryzjera. Korzystał ktoś?
  • Gość: sabinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.13, 14:02
    jest kurs jako całość, dobierają styl, makijaż, fryzurę, ubranie... pokazują w jaki sposób możesz zadbać o siebie do tego stopnia, by wyglądać wyjściowo kiedy tylko zechcesz. teraz jest w cenie promocyjnej, mi wcześniej się zdarzyło taki przejść. na koniec sesja jak dobrze pamiętam. myślę, że fajna opcja, podobało mi się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.