Dodaj do ulubionych

Wykonamy kubki reklamowe

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.13, 10:58
Nasza agencja oferuje przygotowanie dowolnej ilości kubków reklamowych z nadrukiem (powyżej 36 sztuk) w ciągu około 15 dni roboczych. Dostawy przygotowanych gadżetów są realizowane na terenie całego naszego kraju oraz w Europie. Każdy model (a wszystkich jest aż 48) jest opisany na przeznaczonej mu podstronie wraz z przykładowymi wycenami za różne ilości zamówionych kubków. Więcej szczegółów na naszej stronie Vert.info.pl/gadzety-reklamowe/kubki-reklamowe, na którą zapraszamy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kasia IP: *.dynamic.mm.pl 01.09.14, 01:47
    Ja z mężem zamawiawiałam gadzety dla naszej firmy na stronie gadzety-reklamowe.com, w pełni profesjonalna firma oraz korzystne ceny :)
  • mesi85 05.09.14, 09:18
    Ja z kolei polecam tą side.com.pl. Od lat zamawiał u nich wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe jak również kubki reklamowe. Mają szeroką ofertę i super ceny bo są autoryzowanym przedstawicielem firmy Maxim która jest chyba największym producentem ceramiki reklamowej w kraju.
    Z tego co mi wiadomo to w realizują już zamówienia od 24 szt. ale głowy nie daję więc trzeba sprawdzić. Co ważne - polecam wysłać do nich zapytanie z prośbą o indywidualną wycenę. Można być mile zaskoczonym z otrzymanej ceny :). kubki reklamowe
  • Gość: Kasiaaaaa IP: *.play-internet.pl 03.11.14, 15:08
    Również polecam firmę SIDE. Znalazłam ich na stronie producenta kubków gdzie widnieją jako autoryzowany dystrybutor. Ceny mają super, obsługa genialna, towar bez zarzutu. Mają też osobną stronę z ceramiką gdzie jest pełna oferta - kubki reklamowe
  • yasiooooo 05.10.14, 17:29
    Tutaj znajdziesz tanie kubki reklamowe w dużo krótszym terminie: www.activepromo.pl/produkty/kub
  • viola378 12.03.16, 11:14
    Fajne i naprawdę dobre gadżety reklamowe robi ta firma: taniegadzetypl robią nie tylko kubki, ale i długopisy, kalendarze i wiele innych :)
  • nowalina 06.12.16, 20:29
    Kubki papierowe z logo również może być jako gadżet szczególnie, gdy podajemy kawę naszym klientom. Ja swoim klientom na spotkaniu proponuję kawę właśnie w papierowym kubku z nadrukiem mojej firmy - każdy na to zwraca uwagę :) - ja zamawiam bezpośrednio u producenta, nie lubię pośredników :). Robią je szybko, i są świetniej jakości. Ich strona www.karolla.com można napisać i poprosić o ofertę.

--
    www.karolla.com - kubki papierowe z logo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka