Dodaj do ulubionych

wynajem auta

IP: *.play-internet.pl 24.10.13, 13:48
szukam sprawdzonej firmy w celu wynajęcia auta, może ktoś jest w stanie polecić z doświadczenia jakąś sprawdzoną firmę? Słyszałam pozytywne komentarze odnośnie Dartrans może są tu osoby mogące to potwierdzić?
Edytor zaawansowany
  • paolina1981 15.04.14, 11:03
    Ludzie uwaga na Rental cars. Po zapłaceniu w Polsce za wynajem auta będąc zapewnianym że to całkowite koszty (łącznie z ubezpieczniem), dostaliśmy auto inne niż było w umowie. Nieświadomi niczego, po powrocie do kraju okazało się, że z karty ściągnięto bezczelnie jeszcze raz tyle. Wyjaśniono nam że to dodatkowe opłaty z tytułu innego auta (car class change), dodatkowego ubezpieczenia i podatku lokalnego. Zapłaciliśmy więc podwójnie, w kraju i w stanach. Po awanturze oddano nam 50% nadpłaty. Ostrzegam, bo potem wyegzekwować cokolwiek od nich jest niezwykle trudne. Najlepiej wynajem załatwiać na miejscu i nie bawić się w żadnych pośredników.
  • pawell_86 27.10.17, 11:12
    Jeśli sprawdzona firma to proponuję wynająć auto w CAR-RENTAL.PL. Jest to wypożyczalnia posiadająca swoje oddziały i punkty obsługi w południowo-wchodniej części kraju (woj. podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie i mazowieckie). Jest to rzetelna wypożyczalnia samochodów działająca od kilku lat na rynku i sukcesywnie powiększająca zasięg usług o kolejne placówki.

W skrócie CAR-RENTAL.PL to:
    - duży wybór aut (na każdą kieszeń)
    - obsługa na medal
    - minimum formalności

Warto zapoznać się z ofertą:
    car-rental.pl/oferta
  • adamo634 26.02.18, 16:46
    Polecam firmę Panek ipanek.pl - pełen profesjonalizm. Ogromny wybór nowych samochodów, na terenie całej Polski. Można zamawiać on-line i we wskazane przez siebie miejsce. Auta zawsze sprawne i zadbane. :)
  • waldmucha 02.04.18, 14:52
    Również trafiłem na Panek i do tej pory z ich usług chętnie korzystam. Pełen profesjonalizm przy wynajmie samochodu.
  • Gość: Leon IP: *.static.chello.pl 13.02.19, 17:19
    Wynająłem auto w dobrym stanie w autorentier .pl. Jestem bardzo zadowolony.
  • Gość: Tadeusz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.19, 16:02
    Jeśli poszukujecie niezawodnych aut na ślub, wieczór panieński czy wyjazd integracyjny to mogę polecić z doświadczenia viplimuzyny.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka