Dodaj do ulubionych

dobry Fotograf i Barman Gliwice kogo polecacie ?

IP: *.30.126.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.02.14, 09:07
Szukam pilnie fotografa i barmana na mój ślub i wesele w Gliwicach. Całość ma wyglądać tak, pan młody mieszka w Radlinie, ja mieszkam w Gliwicach ślub odbędzie się w kościele Wniebowzięcia NMP przy ulicy kozielskiej w Gliwicach a Przyjęcie weselne w Casamento. Termin uroczystości to 13 czerwiec 2015. Wiem, że jeszcze jest troche czasu ale chcielibyśmy już całość zamknąć i mieć wszystko dograne. Co do wymagań chciała bym mieć sesje w górach. Ostatnio jak byłam na weselu był ten fotograf ale już ma termin dla nas zajęty tu jego reportaż z ślubu koleżanki > fotograf gliwice Jestem przekonana, że znajdę również fotografa, który spełni moje oczekiwania, co do barmana to fajnie jakby był dostępny na całym weselu :-) Proszę o namiary lub oferty :-)
Edytor zaawansowany
  • rejkoga 07.03.14, 11:47
    na naszym ślubie robił zdjęcia Pan Jarczewski Fotografia Ślubna Gliwice i myślę, że jest wart polecenia :) a wracając do barmanów do bardzo fajna atrakcja - robili pokaz na weselu u mojej koleżanki, goście byli zachwyceni (zwłaszcza po kilku drinkach :D) nie pamiętam nazwisk i nazwy firmy ale z tego co pamietam byli z Zabrza
  • Gość: stanisława33 IP: *.oswiecim.vectranet.pl 20.03.14, 11:22
    fajna strona z fotografami i wideo filmowaniem
  • makartstudio 18.09.14, 19:12
    Zapraszam do współpracy

www.facebook.com/Fotografslubnystrzelin
    www.makartstudio.blogspot.com
  • fotojd 21.10.14, 19:21
    Witam,
    oferujemy Państwu wykonanie fotoreportażu ślubnego. Każde zlecenie wykonuje dwóch fotografów.
    Niestety gazeta.pl nie pozwala na przedstawienie całej naszej oferty, dlatego jeżeli będą Państwo zainteresowani prześlemy ją na maila.
    Oferujemy reportaż od przygotowań u kosmetyczki/fryzjerki do 2 w nocy na sali weselnej, albumy tradycyjne oraz fotoksiążki.
    Ceny pakietów zaczynają się od 700zł.

Pozdrawiamy J&D Foto

www.jd-foto.pl
  • fotografdominik83 10.03.15, 22:41
    Witam, zapraszam do zapoznania się z moim portfolio: www.fotografdominik.pl
    Pozdrawiam - Dominik

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka