13.04.15, 13:12
Szanowni Tłumacze!
Chciałbym przedstawić Państwu unikalne narzędzie dla tłumaczy zawodowych (CAT).

Program SmartCAT.

Jest to całkowicie darmowy program którego prosty interfejs spodoba się zarówno nowicjuszom w wykorzystywaniu komputerowych narzędzi, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Czy to polecam to jest?

Po pierwsze, jak wspominałem wcześniej, jest całkowicie darmowy (i taki już pozostanie na zawsze).
Po drugie, wszystkie tłumaczenia przechowywane są w chmurze, więc nie ma potrzeby instalowania czegokolwiek na komputerze.
Po trzecie, ma wszystko, czego może potrzebować profesjonalny tłumacz: bazy danych pamięci tłumaczeniowej, MT, leksykony i wbudowane słowniki Lingvo.
Ciesz się spotkaniem z SmartCAT!
Edytor zaawansowany
  • mkucharski8 30.04.15, 11:47
    Ciekawe, nigdy dotąd nie słyszałem. Pewnie się zapoznam, ale IMHO ta wychwalana przez Ciebie zaleta przechowywania plików w chmurze będzie dla większości tłumaczy dużym minusem z uwagi na podpisywane umowy o zachowaniu poufności. Niemniej może to być ciekawa alternatywa dla Wordfast Anywhere do małych i mniej istotnych projektów.

--
  • anast.asiya 30.04.15, 12:59
    Po pierwsze dziękuję Panu za bardzo dobrą i obszerną odpowiedź. Konta użytkownika są odizolowane od siebie, nikt poza Panem/Panią nie może uzyskać dostępu do swojego profilu (łącznie z nami).
  • azm2 30.04.15, 13:49
    "...wszystkie tłumaczenia przechowywane są w chmurze,..."

Czy to znaczy, że nie mogę zachować tłumaczeń w moim komputerze?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka