Dodaj do ulubionych

bei ansteuerung

16.05.05, 22:17
jak można przetłumaczyć niemiecki zwrot "BEI ANSTEUERUNG"? z góry dziękuję za
pomoc.

.....se jadlo, se pilo, a to se ne wrati.....
Obserwuj wątek
    • crannmer Re: bei ansteuerung 16.05.05, 22:26
      germanist1 napisał:

> jak można przetłumaczyć niemiecki zwrot "BEI ANSTEUERUNG"? z góry dziękuję za
      > pomoc.
      > .....se jadlo, se pilo, a to se ne wrati.....

Raczylbys nastepnym razem zamiast milych sygnaturek podac kontekst? Najlepiej
      cale zdanie plus tematyka.

MfG

C.
      • germanist1 Re: bei ansteuerung 16.05.05, 22:35
        hmmmm, tak brzmi punkt w tekście. Bei Ansteuern. A potem treść puntu leci tak.
        Sobald das vom Lastventil angesteuerte ASR Ventil, bei Wählhebelstellung "D",
        "L" oder "R", wird der vom Kupplungsdruckventil geregelte Kupplungsdruck über
        den Kupplungs- oder Bremsbetätigungskreis freigeschaltet. ...... według mnie
        po ASR Ventil powinno cos jeszcze byc, czasownik raczej, wygląda jak błąd w
        druku, mam nadzieję że mi pomożesz crannmer, jak wczoraj przy łańcuchu płytkowym,
        danke schoen!!!!!!!!!!!!!!!!
        • crannmer Re: bei ansteuerung 17.05.05, 07:59
          germanist1 napisał:

> hmmmm, tak brzmi punkt w tekście. Bei Ansteuern. A potem treść puntu leci tak.
          > Sobald das vom Lastventil angesteuerte ASR Ventil, bei Wählhebelstellung "D",
          > "L" oder "R", wird der vom Kupplungsdruckventil geregelte Kupplungsdruck über
          > den Kupplungs- oder Bremsbetätigungskreis freigeschaltet. ......

W rzeczy samej, cos tu brakuje.

W tym wypadku Ansteuern to zadanie sygnalu sterujacego.

A "Sobald das vom Lastventil angesteuerte ASR Ventil" bedzie
          "kiedy zawor ASR zostanie zalaczony (albo wysterowany) przez zawor obciazenia..."

Z pytaniami o techniczny niemiecki lepiej startowac na forum jezyka
          niemieckiego. Raz, ze tam wiecej znajacych ten jezyk, niz na tlumaczeniach, a
          dwa, ze tam czesciej zagladam wink

MfG

C.
          • germanist1 Re: bei ansteuerung 17.05.05, 13:50
            jeju, dzięki crannmer, uratowałeś mi życie, dzięki równiez za info o forum,
            szczerze mówiąc 1 raz korzystałem z tego typu pomocy na forum, więc w te klocki
            jestem totalnie początkujący, wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka