Dodaj do ulubionych

Co tam porabia kadra opsługi w naszym Gimnazjum?

05.07.11, 10:00
Dzień dobry.
Drodzy Państwo, mieszkam w Gminie Czernikowo od niedawna, zaledwie dwa lata. Mam pytanie i proszę o komentarze na temat kadry obsługi Gimnazjum w Czernikowie.
Troszkę o nich nasłuchałem i zastanawiam się czy posłać córkę do tamtejszego gimnazjum. Nie życzył bym sobie , aby jakiś pracownik obsługi ją poniżał, a słyszałem, że szczególnie Pan woźny to najlepiej robi. Ponoć ten Pan lubi traktować osoby z góry jak to by on był najlepszy i najmądrzejszy.
Nie szukam tematu do plotek, ale proszę o szczere i uczciwe komentarze. Mam po prostu dylemat czy posłać córkę do tamtejszego Gimnazjum.
Edytor zaawansowany
  • totu2010 05.07.11, 11:06
    "Pan woźny" nie jest lepszy ani gorszy od innych "Panów woźnych" w szkołach.
    W dziwny sposób poruszony temat,niby coś chcesz się dowiedzieć jednocześnie obrażasz wszystkich z "kadry" jak to nazywasz.Wybierz szkołę w Toruniu,albo jeszcze dalej i tam się przeprowadź.
  • stekliniaczek 05.07.11, 13:49
    bardzo kompetentny pracownik życzliwy trzymający dyscypline O.K.
    czyżby kolejny przypadek wicedyrektor (żal)woźny kto jeszcze następny
    a tak dalej idac kto zastąpi p. Andriejusa
    faceci trzymajcie sie!!!!
  • wiejski_chlop 05.07.11, 15:46
    Z tego co wiem to plan "powyborczy". Dobijamy opozycje żeby jej się odechciało za 3 lata:
    - donosy do US
    - anonimy do OSP
    - wicedyrektor, walenie w stowarzyszenie jak w bębenek.
    kto następny?
    - pewnie cala reszta.
  • panoramiks74 05.07.11, 16:18
    Ja nie jestem żadna opozycja i sobie wypraszam przyrównywanie mnie do grup w których nie jestem. Co do Gimnazjum to tylko zapytałem z ciekawości. A z tego co słyszałem od ludzi to Pan wicedyrektor sam zrezygnował ze stanowiska, gdyż kto inny przypisywał sobie jego zasługi dla gminy, a szczególnie dla fundacji, której jest założycielem i przedstawicielem. Zabrali mu internet dla dzieci z biednych rodzin, ciekawe co jeszcze mu zabiorą.
    I bardzo dobrze, że odszedł. Nie będzie nikt hańbił jego pracy.
    Życzę mu wielu sukcesów w dalszej pracy.
  • gumis.3 05.07.11, 20:28
    Masz rację chłopie, że to czystka powyborcza. Przecież rządząca klika musi oczyścić swoje otoczenie z ludzi inaczej myślących, żeby móc w spokoju realizować swoje plany. Ciekawe jak to się odbije na szarych wyborcach.?
  • wiejski_chlop 06.07.11, 11:42
    Pewnie, że sam zrezygnowal, tez myślę że bardzo dobrze zrobił. Co do wyborców, zapomną i będą znowu stawiali pomniki, tym którzy rządzą. Szlag mnie trafia jak na to wszystko patrzę!

Szkoda mi tylko tych ludzi którzy mieli odwagę stawić czoła "klice".
  • policja113 14.07.11, 09:40
    nie chcę nikogo obgadywać, ale rzeczywiście ten pan ma skłonności przywódcze....chce rządzić młodzieżą i im rozkazywać.
    Ten pan nie potrafi współpracować z uczniami o wszystko się czepia nic mu nie pasuje.

• totu2010 14.07.11, 18:44
    policja113 napisał:

> nie chcę nikogo obgadywać, ale rzeczywiście ten pan ma skłonności przywódcze...
    > .chce rządzić młodzieżą i im rozkazywać.
    > Ten pan nie potrafi współpracować z uczniami o wszystko się czepia nic mu nie p
    > asuje.
    > Nooo!!! "Pan Woźny" dziwny jakiś,papierosem nie poczęstuje,po piwo nie wyskoczy,szkoły pilnuje jakby była jego własnością.Słabszemu koledze nie można przyłożyć,bo zaraz zakapuje do dyrektora.

Jeżeli macie jakieś "żale" to operujcie faktami a nie insynuacjami.
    >
    >
    >
    >
    >
    >

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka