• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Pan Marcin Z.-organistą?

• 16.12.13, 01:34
    Mamy prawdopodobnie nowego organistę-nie PANA organistę-a organistę.Wiele osób oczekiwało tej zmiany.Szanuję gorliwych obrońców byłego.Chociaż tak naprawdę nie wiem za co?,ale ze względu na to,że jestem osobą wierzącą wybaczam innym.Idąc do domu Bożego jakim jest kościół -idę spełniać swój -w jakimś sensie obowiązek.Nie interesuje mnie zatem kto siedzi za organami,kto na nich gra etc.idę by pomodlić się i spełnić chrześcijańską "misję'osoby wierzącej i praktykującej.Osobiście jeżeli mam ochotę na słuchanie ekstra śpiewu,czy też "muzy " organowej -to zapewne pójdę na jakiś koncert i zapewne będzie on w dużo lepszym wykonaniu.Jako osoba wierząca,życzę byłemu organiście szybkiego powrotu do zdrowia-jeżeli jest naprawdę chory.Myślę, że następca będzie należycie wypełniał powierzoną funkcje w której wszyscy na początku musimy mu pomóc.Myślę również,że jako człowiek światły nie będzie próbował okradać podatników,bowiem jednym z kanonów wiary jest właśnie uczciwość.Pozdrawiam!!!
    Edytor zaawansowany
    • 16.12.13, 18:23
      Jakiego nowego organistę.Mamy wciąż Pana Wiesia.Pana Marcina wzięto po to żeby parafianie posłuchali że szkoła organistyczna to nie wszystko do tego trzeba mieć Boga w sercu i talent a nie układy i układziki.
    • 16.12.13, 19:14
      drugi.pankracy było trzeba dziś być na roratach i na mszy znowu pan Marcin Z.kaleczył organy,a na sam koniec to tak zagrał ze wystarczyło dośpiewać sobie tylko OJ DANA OJ DANA DZIEWCZYNO KOCHANA. Grał jak na koniec zabawy o czwartej rano jak już są wszyscy pijani.A jak pan chce sobie słuchać pana Marcina to niech ci nagra się na płytę.Ja osobiście jak i większość osób chcemy do naszej modlitwy słuchać odpowiednią osobę (jaką jest pan Wiesiu) która potrafi grać i każdą pieśń potrafi zaśpiewać odpowiednio do danej sytuacji,a nie tak jak pan Marcin Z.śpiewa na jedno kopyto akcentem weselnego grajka.

• 17.12.13, 00:47
        Nie,nie, nie chcę mieć żadnych płyt z nagraniami utworów-szczególnie przez takich wykonawców-jak pan W. czy Z.Pozdrawiam!!!
    • 16.12.13, 19:44
      JEŻELI CHODZI O PODATKI RZEKOME PANA ORGANISTY CIEKAWI MNIE JAK NASZ KOCHANY PROBOSZCZ ROZLICZA SIĘ ZA POGRZEBY ZA WESELA ITD. WYSTARCZY POLICZYĆ ILE POGRZEBÓW MIAŁ PLEBAN W CIĄGU ROKU.PS NIE WIERZE W TO ŻE PAN MARCIN JEST IDEALNY WE WSZYSTKIM.TERAZ W RAZIE JAKIEGOŚ POGRZEBU ZAKŁAD POGRZEBOWY MARCIN Z.ORGANISTA MARCIN Z.RÓŻANIEC MARCIN Z.CAŁY PAKIET,A W GRATISIE OTRZYMAMY WYDRUKI ZA ODPROWADZENIE PODATKU.
      • 17.12.13, 15:34
        Co prawda temat podatków został wywołany.No i bardzo dobrze.Osobiście nie chcę gratisów typu zaświadczeń,Wystarczy mi odpowiedni dokument za wykonaną usługę.Pragnę zaznaczyć,iż pranie brudnych pieniędzy-w przypadku pogrzebu,zaczyna się już na wstępie.Czyli usługi wykonywanej przez zakład pogrzebowy.Z tym ,że przystając na propozycję właściciela jednostki dajemy mu przyzwolenie do popełniania czynu niezgodnego z prawem.Czyli inaczej mówiąc nie zgłaszając stajemy się prawdopodobnie współodpowiedzialnymi wykroczenia skarbowego.Ale kto w takim momencie o tym myśli.Znam zakład pogrzebowy w Czernikowie.Bo niedawno niedawno miałem z nim bezpośredni kontakt i ze względu tylko i wyłącznie na życzenie rodziny zmarłego/zmarłej przystałem na warunki przedstawione,Które polegały na zasadzie zaniżenia usługi na prawie 700 zł od stanu faktycznego.Dalej 2000 dla plebana-bez fakturki ,450 dla,śpiewaka i kolejne dla kościelnego doprowadza do terapii wstrząsowej.Skoro już zacząłem ten temat-to duże wątpliwości budzi też zatrudnienie osób noszących trumny.Z tego co wiem są to ludzie często z tzw.łapanki-dopasowywani wzrostem.Który? z nich rozlicza się z FISKUSEM?Przykładów można mnożyć.Osobiście nikomu nie zazdroszczę posiadania.Jednak każdy z nas ma na co dzień styczność z podatkami-a skoro mnie i innych rozliczają bezwzględnie,to nie rozumiem ,kto daje przyzwolenie na inne rozliczanie grupie podatników stojącym w tym przypadku ponad prawem?Przykre MY,Ja też ,ale czy tak musi być?Czyżby chore Państwo,chore prawo czy też my sami jesteśmy na tyle chorzy,że nie potrafimy odpowiednio reagować w określonym momencie.Pozdrawiam!!!
    • 21.12.13, 22:47
      Ludzie chodza i kreca glowami,ze Pan Z powinien zajac sie graniem na weselach a nie grac w Naszym Kosciele i pozostawic granie Panu Wiesiowi, bo powinien wybrac albo imprezy albo Kosciol a nie lapac sie wszystkiego i byc takim pazernym.
      Spokojnej nocy i rozmyslan.
      • 23.12.13, 00:13

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
        wielu głębokich i radosnych przeżyć,
        wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości
        wszystkim uczestnikom forum
        w każdym dniu nadchodzącego Roku
        życzy-drugi.pankracy
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.