Dodaj do ulubionych

wrescie doczekalismy sie dermika spa kosmetyczki !

13.04.14, 11:13
ogromnie mozna sie cieszyc ze doczekalismy sie porzadnego instytutu kosmetycznego jakim jest dermika spa ,wkoncu cos na profesjonalnych kosmetykach bez szajsu , no i sama kosmetyczka po studiach w tym kierunku a wiec nie bedzie wciskania kitu .

nie wspomne juz o solarium ktore zostanie przywiezione do nas z zagranicy , bedziemy sie opalac na normalnym solarium jak w toruniu

Zabiegi Dermika Salon Spa są nieustannie doceniane przez grono profesjonalistów, o czym świadczy imponująca liczba prestiżowych nagród i wyróżnień.

mega niespodzianka jak dla mnie wink
Edytor zaawansowany
  • lata70te 13.04.14, 16:23
    Jaka piękna kryptoreklama ./Sama właścicielka postanowiła się zareklamować lokalnemu spłeczeństwu ?/.Trzeba było zrobić to oficjalnie , a nie świrować podekscytowanego,przyszłego klienta tego przybytku.
  • bocianek5 14.04.14, 08:28
    dlaczego sadzisz ze ktos mi cos kazal?
    napisalam co sadze o tym instytucie i tyle, a ty jak to ludzie zaraz z igly zrobia widly , zazdrosc to powoduje?
  • lata70te 14.04.14, 18:01
    Nie ,to nie zazdrość .Tak ten wpis odebrałem.A mój komentarz , to napewno nie był przykład tzw. ,,polactwa ".
  • troll540 14.04.14, 18:16
    Ok.Jak o to chodzi polecam pl.wikipedia.org/wiki/Instytut
  • kolankotv 14.04.14, 22:15
    To oni się będą na nas uczyć ????
    Skoro zabiegi w "instytucie" to mi się wydaje że lepiej tam nie chodzić... Kto myślący by otwierał instytut dermatologiczny w Czernikowie .
    Tak sobie poszperałem w internecie i natrafiłem na "Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris" Ale to tylko hasło,slogan reklamowy i nie ma nic wspólnego z Instytut Wikipedia smile
    Ale skoro ktoś w Czernikowie chce otwierać Salon odnowy biologicznej i chce mieć nazwę rzucającą się w oczy to proponuję "Klinika Dermatologiczna"
  • bocianek5 15.04.14, 09:11
    heheh tu chodzilo raczej o haslo reklamowe...
    tak jak w przykladzie kosmetyczny instytut dr irena eris,a nie jakies,,salon '' (ktory nigdy nie odzwierciedla swojej nazwy ) ,,zaklad''(jak jakis roboczy lokal) czy ,,studio'' gdzie pod zadnym wzgledem nie przypomina studia..
    instytut bardzo z klasa i juz!

a zreszta tu chodzi o jakosc

normalne zabiegi na profesjonalnych kosmetykach a nie jakies z sklepowej polki,ktore mozemy sobie sami od reki kupic...smiech
  • ciach.ciach 15.04.14, 16:34
    A gdzie to jest? Jakaś stronka internetowa żeby można było rzucić okiem?
  • bocianek5 15.04.14, 20:48
    ogolnie strona dopiero bedzie to nowa otwarty instytut.

ale ogolnie spojrz dermikasalony.pl/pielegnacjadlaciebie/znajdz-swoj-salon/gabinety-polecane/

to na torunskiej tam gdzie kiedys byl mlyn
  • monalisa49 16.04.14, 08:15
    Ogólnie to do tych ulotek przydałby się cennik,bo nie wydaje mi się że przeciętnego Kowalskiego będzie na to stać uncertain
  • gipsyking 05.05.14, 10:14
    To, że ktoś otwiera salon kosmetyczny Dermiki - to nie znaczy że on będzie super wypasiony i na wysokim poziomie.
    Tego będzie można się dowiedzieć tylko i wyłącznie po opiniach i sprawdzeniu salonu.
    Śmieszy mnie komentarz typu - super w końcu będziemy mięć coś profesjonalnego - to się dopiero oceni. Ja chodziłam do kosmetyczek o nazwach instytutów jakie Ci się nie śniło i pracujących na dużo lepszych kosmetykach a usługa była gówniana i jaki morał z tego - nie chwal dnia przed zachodem słonca tongue_out
    Sprawdz, oceń wystaw komentarz a nie podniecaj się że Ci na drzwiach będzie pisać Salon Dermika SPA.
  • monalisa49 11.05.14, 15:45
    Byłam,nie polecam!MASAKRA!
  • 5magdalena12 11.05.14, 21:10
    to zwykła złośliwość. cokolwiek byś nie napisała to i tak nikt nie uwierzy. byłam, jestem zadowolona, przede wszystkim dokładność... miła, profesjonalna obsługa. ludzie, którzy będą chcieli być złośliwi będą! a kto jest "normalny" sam sprawdzi i nie uwierzę, że osoba która zrobiła mi wszystko i było naprawdę ok mogłaby komuś schrzanić. piszcie co chcecie, ale Pani przyjechała dla mnie wcześniej, bo nie było miejsca i widać, że się stara i jej zależy.
  • monalisa49 11.05.14, 22:00
    To nie żadne kłamstwa moja znajoma poszła tam na kawitacje dodam że wcześniej juz robiła taki zabieg wiec miała porównanie jak przyszła mnie odwiedzić byłam w szoku! Pani powiedziala jej że po dwóch godzinach zaczerwienienia znikną niestety juz parę dni minęło i ma pelno "strupow "czegoś takiego jeszcze nie widziałam sama robię sobie takie zabiegi i to na pewno nie powinno tak wyglądać! Nie polecam!
  • 5magdalena12 12.05.14, 06:48
    "Co to jest peeling kawitacyjny i na czym polega?
    Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego[/u]."

tak się składa że po peelingu nie ma nawet jak uszkodzić skóry, chociaż by się ktoś bardzo starał. byłam na peelingu ja i moja bratowa i jest bardzo ok.
    prosimy Cię już o niewystawianie komentarzy za "koleżanke" smile
  • monalisa49 12.05.14, 07:28
    Wiec została oszukana,bo ją paliła cala twarz.Do domu wróciła z płaczem.Ja na jej miejscu poszlabym tam po zwrot kasy i sorry ale będę komentować co będę chciała i w czyim imieniu będę chciała,wiem co widziałam!
  • kara03 12.05.14, 09:29
    błagam!! tego nawet nie da się czytać... Dama "monalisa49" napisała że była i nie poleca, a pozniej ze koleżanka.... hmmm czyżby zazdrosna konkurencja robiła antyreklamę? czas pogodzić się z tym że mamy taki zakład i już. cieszmy się ze nie trzeba jezdzić do innych miejscowości czy miasta. dlaczego czernikowo jest tak benadziejne, że chce na siłę kogoś zniechęcic...
    a posadzanie o oszustwo itp nadaje się już do zgłoszenia. byłam na kawitacji, bo jest nowy sprzęt i aż żal nie skorzystać było ok, standardy jak wszędzie. prawidłowo wykonane i tyle.
  • monalisa49 12.05.14, 09:55
    Konkurencja? Błagam nie bądźcie śmieszni,wyraziłam swoja opinie niektórym pewnie to nie na rękę.ps.jesli nie da się tego czytać to nie czytaj!
  • nikita788 12.05.14, 15:58
    Ja osobiście nie byłam,choć przyznam,że się wybierałam.Tak się składa,że wiem,która Pani została tak oszpecona.Po tym co zobaczyłam,także doznałam szoku i już wiem,że na pewno nie skorzystam z usług tego salonu.Młoda kobieta,która na chwilę obecną wstydzi się wyjść do ludzi,choć minęło tyle czasu po zabiegu.Mam tylko nadzieję,że po tych strupach nie zostaną jej blizny.Osobiście nie zostawiłabym tak tego,w końcu do salonu piękności chodzi się poprawiać urodę ,a nie wręcz przeciwnie.
  • lilili81 12.05.14, 20:58
    Włączyłam sobie to forum z ciekawości i muszę powiedzieć, że jestem trochę zaskoczona. Co prawda wiarygodność wypowiedzi Pani Monalisy jest w moim mniemaniu bardzo niska, co nie zmienia faktu, ze oprócz niej są jeszcze 2 czy 3 negatywne komentarze.
    Nie wiem czy to tak już jest w necie, że anonimowość ułatwia bezpodstawne i bezkarne oczernianie, ale nie wierzę, że odczucia mogą być aż tak skrajne. Była moja mama, 4 koleżanki, syn jednej z nich, byłam i ja. I w Naszej opinii salon, zabiegi, obsługa są na naprawdę bardzo dobrym poziomie. Nie oszukujmy się, jak na warunki Czernikowa wręcz niespotykane. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.
    A, że są maruderzy..., No cóż, zawsze będą.
    Zresztą, nie ma to jak iść i przekonać się samemu.
    Pozdrawiam Wszystkich smile
  • monikaszatkowska 13.05.14, 07:25
    Witam! Wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka z prośbą, żebym weszła na TO forum. Podała mi link. Weszłam, przeczytałam i wiedząc, że to wszystko jest nieprawdą, zadzwoniłam do klientek którym robiłam zabiegi, nie tylko peeling kawitacyjny. Moje drogie Panie muszę Was zasmucić -wszystko jest OK! Mimo wszystko dziękuję Wam, ponieważ dzięki Waszym złośliwym komentarzom zainteresowani mogą przeczytać również te dobre. Chętnie napisałabym więcej, ale szykuję się do pracy. Wam też radzę zająć się czymś pożytecznym i Zapraszam to ocenię Wasz stan skóry.

Pozdrawiam i Zapraszam Monika Szatkowska Instytut Kosmetyczny Lux-Spa Gabinet Polecany DERMIKA 

Instytut? Tak, ponieważ u Nas nie tylko zadbasz o wygląd, ale również dowiesz się jak pielęgnować skórę. Możesz również nauczyć się jaką masz cerę i jakich kosmetyków powinnaś/powinieneś używać aby zadbać o jej właściwą domową pielęgnację. Dziękuję.
  • nikita788 13.05.14, 19:19
    Nie wątpię w to,że wśród klientek ma Pani też zadowolone,ale tu chodzi o konkretną osobę , której niestety zapomniała Pani zadzwonić.
  • nikita788 13.05.14, 19:21
    do której
  • gipsyking 15.05.14, 10:00
    Pani Moniko (właścicielko salonu i spa) - nie zadzwoniła pani do wszystkich swoich klientów pytając czy są zadowoleni po zabiegu oczyszczania twarzy - faktycznie mogę poświadczyć, że dziewczyna miała strupy po usłudze u pani przez kilka dni i miała dużo zastrzeżeń co do usługi. Ale to już pani powinna skonsultować z klientem nie na forum - telefon do klientki pani brała do swojej bazy klientów, telefonu akurat do tej klientki pani nie wykonała z zapytaniem czy była zadowolona.

Ja mogę tylko wypowiedzieć swoją opinię,że oczyszczania bez parówki to raczej mało profesjonalne - nie znam salonu profesjonalnego który by nie miał na stanie podstawowego sprzętu do oczyszczania twarzy (maska otwierająca pory nie jest dla mnie wystarczając). Po oczyszczaniu trzeba zrobić parówkę, która zabija bakterię a maska glinkowa tylko podrażnia wymęczona skórę twarzy i dochodzi do spuchnięć i zaczerwień - a pali jak cholera po nałożeniu. Tylko jedna maska łagodząco i mamy efekt zaczerwienionej zmęczonej twarzy po zabiegu.

Ktoś napisał wyżej że kawitacja nie jest bolesna - jest i czasem nawet bardzo.
  • gipsyking 15.05.14, 10:09
    Dodam jeszcze od siebie opis jak powinno wyglądać profesjonalne oczyszczanie twarzy:

Zabieg polega na ręcznym usunięciu wągrów i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Pierwszym etapem oczyszczania manualnego jest dokładny demakijaż twarzy. Następnie kosmetyczka wykonuje peeling w celu usunięcia warstwy zrogowaciałego naskórka. Potem na kilkanaście minut nakłada na skórę preparat o działaniu rozmiękczającym i kieruje na twarz strumień pary, która rozszerza pory oraz wzmacnia działanie preparatu. Następnie kosmetyczka usuwa zalegającą w porach treść poprzez uciskanie palcami w jednorazowych rękawiczkach. Po usunięciu zaskórników, na twarz aplikowany jest krem lub maska o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie odpowiedniego kremu ochronnego dostosowanego do potrzeb cery klientki. Zabieg jest przeznaczony dla każdego typu cery (poza cerą naczyniową, ze względu na obecność pary).

W wykonaniu pani Moniki zabiegu nie było ani pillingu ani pary - a są to bardzo ważne aspekty zabiegu oczyszczania twarzy.
  • 5magdalena12 15.05.14, 19:15
    Całe szczęście, że ludzie są mądrzy i nie będą sugerować się takimi wpisami. Ja byłam na paznokciach, bańce antycellulitowej i kawitacji. Pełna profeska. Oczyszczanie miała moja bratowa siedzi przy mnie i się śmiejemy. Było wykonane wszystko tak jak należy! Pewnie ktoś loguje się kilka razy żeby narobić szumu. A że twarz mogła być podrażniona -no tak bywa po oczyszczaniu, sorry ale jeżeli wyciskasz sobie syfy w domu to też masz swoje "strupy" no ba -życie naruszasz naskórek. A najpierw piszecie że kawitacja, później że oczyszczanie -same nie wiecie. takie pierdzenie.
  • luna318 15.05.14, 21:00
    Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy aż specjalnie założyłam sobie konto, żeby również wyrazić swoja opinie na temat Instytutu kosmetycznego lux spa., jestem klientką instytutu od samego początku jego istnienia. Przy pierwszej wizycie ze względu na jakość usługi obawiałam się, że będzie mnie ona sporo kosztowała a przy recepcji zdziwiłam się, kwota jaką musiałam zapłacić, była wręcz śmiesznie niska patrząc na to w jaki sposób zostałam obsłużona i na jakość zabiegu jaki przeprowadzono. Nie wspomnę już o ilości dyplomów którymi bardzo słusznie właścicielka może się pochwalić na jednej ze ścian salonu, to już mówi samo za siebie i nie trzeba tu dodatkowo zachwalać tego instytutu.
    Kobitki czy Wy jesteście ślepe: cały czas mówicie moja koleżanka była itd a idźcie same i się przekonajcie co i jak. Popatrzcie na sprzęt na jakim Pani Monika pracuje, zobaczcie kosmetyki jakich używa, spójrzcie i przeczytajcie jej liczne dyplomy a dopiero później oceniajcie! Nie rozumiem jak można snuć opinie skoro nawet się tam nie było? Ja wam mogę powiedzieć, że moja koleżanka urodziła słonie, też uwierzycie? Jestem stała klientką instytutu kosmetycznego lux spa i za każdym razem wychodzę w świetnym humorze i w pełni zrelaksowana. Nie mieści mi się w głowie jak można takie rzeczy wypisywać nie będąc nawet klientem. życzę miłych chwil spędzonych w tym instytucie i trochę radości z życia bo zrzędzenie tylko da wam zmarszczki na twarzy. Buziaki
  • gipsyking 16.05.14, 09:17
    Nie ma co tu debatować - salon sam się obroni jeśli faktycznie będzie dobry.
    Ktoś tylko wyraził opinię,że pewna dziewczyna nie była zadowolona z usługi bo gdzie indziej była ona wykonywana inaczej z dodatkowymi sprzętami kosmetycznymi i nie miała podrażnij na twarzy. I nie była to konkurencja.TYLE.
  • bocianek5 05.06.14, 19:35
    byłam sprawdzilamwink rewelacjawink
    fachowe podejscie do klientki ,stu procentowa sterylnosc z jednorazowymi pilnikami a nie jakimis po stopach kogos innego wink
    bardzo Pani Monika poswiecila czas i cierpliwosc w moj makijazwink
    spedzilam 3 godziny i napewno bede wracac,
    poza tym super efektowne solarium.
    przy takim ladnym wnetrzu mile spedzony czas ..szczerze polecam! dobrze ze jest takie forum aby wyrazic swoja opinie do ktorej kazdy ma prawo
    !
  • salonexperience 06.10.14, 19:24
    To tak jak w salonie experience na bemowie. Pelen profesjonalizm w kazdym detalu.
    Sprawdz koniecznie. Wykwalifikowany personel doradzi i zaproponuje i nie naciągnie na niepotrzebny koszt. Manicure pedicure kosmetyka twarzy i ciala depilacja masaz i fryzjerstwo. Spraedz ceny na stronie
    Www.Salonexperience.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka