Dodaj do ulubionych

Kto kandyduje na wójta

08.10.14, 10:54
16 Listopada odbędą się wybory dlatego powinniśmy jak najszybciej dowiedzieć się kto kandyduje na stanowisko wójta abyśmy mogli dobrze zastanowić się na kogo mamy głosować lecz nie chcemy aby dotychczasowy wójt kandydował ponieważ on sra długami tak jak te dwa konie jeżdżące po Czernikowie !
Edytor zaawansowany
 • merci34 09.10.14, 23:21
  Przecież już dawno uzgodnione ,że wójt zostaje i niech sam się teraz wykaraska z tego długu .
 • troll540 09.10.14, 23:29
  Są terminy,które GKW na pewno musi przestrzegać.Po weryfikacji prawnej -informacja-tuż,tuż winna się ukazać.Drogi 1szreder niestety przygotowani musimy być na to,że rzeczywistość będzie straszna.Zmuszeni będziemy podejrzewam do tego,że z naszej ciężkiej harówki podatki przeznaczone będą na wynagrodzenia dla-tego co piszesz sra długami i tego co jeżdzi najeb..y etc.Jednym słowem dulszczyzna.Pozdrawiam!!!
 • oferdek78 14.10.14, 06:48
  Podobno zastępca też startuje w wyborach na wójta.
 • zvierzenta 16.10.14, 15:21
  A ja proponuje trolla nikt tyle nie wie o gminie co on
 • troll540 19.10.14, 14:55
  Szanuje wszelakie opinie.Jednak ironia zawarta w wypowiedzi może usatysfakcjonować poziom w niej zawarty.Gratuluje prostackiego poczucia humoru oraz braku znajomości tematu.Pozdrawiam!!!
 • niepozwolmy 18.10.14, 22:07
  I stało się... Niestety mamy tylko jednego kandydata na Wójta. Ale to wcale nie oznacza, że musi nim zostać właśnie ten. Aby wygrać w zbliżających się wyborach musi uzyskać ponad 50% wśród tych,którzy przyjdą na wybory i oddadzą ważny głos. Zachęcam więc wszystkich was, niezadowolonych i zaniepokojonych przyszłością naszej Gminy do licznego udziału w wyborach i ZAGŁOSOWANIE NA "NIE" PRZY NAZWISKU TEGO KANDYDATA.
 • troll540 19.10.14, 15:17
  Już w tej chwili wójt może spokojnie spać .Temat pozamiatany.NIE MA INNEJ ALTERNATYWY.MAMY TO CO MAMY NA NASTĘPNĄ KADENCJĘ.KONIEC I KROPKA.Może on już dziś świętować.W obecnej sytuacji możemy tylko i wyłącznie dążyć do tego,by zagłosować na normalnych radnych.Czy coś to da - to stanowić może nadzieję co jak niektórzy mówią,że nadzieja jest matką głupich,którą należy kochać i odchodzi ostatnia.Pozdrawiam!!!
 • 1-smerfetka 19.10.14, 19:22
  Kto we wyborach będzie głosował na dotychczasowego wójta narobi wstydu całej gminie tak jak zrobił to sam wójt ponieważ za jego kadencji nasza gmina stanęła na 2 miejscu w najbiedniejszych gminach w całej Polsce. Wójt sam sobie przynosi kłopoty ponieważ zaczyna coś i nie kończy tak jak z budową nowej części szkoły podstawowej , nieskończenie asfaltu na drodze prowadzącej od ulicy Toruńskiej do drugiego Czernikówka , obiecał zamontować lampy na baterie słoneczne i do tej pory tego nie zrobił , od wielu lat na ulicy Wiśniowej nie chciał zrobić asfaltu. Takiego czegoś nie było za poprzedniego wójta , potrzeba nam nowego wójta i to jeszcze z poza naszej gminy.
 • asia375 20.10.14, 18:39
  Nic nie jest pozamiatane, nawet odwrotnie, może się dopiero rozpocznie, bo po tych rozmowach kandydat którego można jeszcze do piątku zgłosić zaczyna to brać pod uwagę. To może tylko jeden komitet Odnowa I Gospodarność.. Będzie 15 na 15 radnych. Niespodzianka? Będzie więcej. Jak go znam to wiem że analizuje.. Jak go przekonają. to będzie 1 na 1.
 • pan.polski 20.10.14, 21:19
  Wójta Zdzisława Gawrońskiego można lubić lub nie, można mieć mu za złe, że nie jest abstynentem albo chwalić mocną głowę, ale nie można mu odmówić tego, że pod jego skrzydłami gmina Czernikowo rozwinęła się maksymalnie, w tempie, które kilka lat temu byłoby nie do wywróżenia wobec lichych podatków, skromnych wpływów z działalności gospodarczej itp. a ogromnego wsparcia małych szkół i sporych wydatków stałych z drugiej strony.
  Ktoś powie, że jest sporo długów, ale gdybym miał do wyboru oszczędności budżetowe z dziurawymi drogami, dziećmi taplającymi się w kałużach, sypiącymi się ruderami budynków użyteczności publicznej i szczekającymi du...mi psami a trudności budżetowe z remontami dróg, remiz, świetlic, placami zabaw, wyposażonymi szkołami, chodnikami, aulą i kanalizą to w ciemno biorę to drugie. Wójt z radnymi zrobił coś z niczego, z biednej gminy stworzył lidera rozwoju i tylko ślepy albo głupi tego nie dostrzeże. W szkolnictwie, przetargach, środkach unijnych czy promocji ma konkretnych i pewnych ludzi, którzy chociaż często nie mają nawet potrzebnego wykształcenia, to są pełną gębą zawodowcami, a to przecież kluczowe dla rozwoju referaty.
  Krytykanci wójta na tym forum mają trudności z konstrukcją zdania i budowaniem wypowiedzi oraz znajomością przyczyn i skutków w urzędniczym życiu, co ich dyskredytuje jako kreatorów politycznych trendów, a robi z nich malkontentów i buractwo. Wstyd, za robotę się wziąć, a nie głupa zbijać w internecie! Wybory wyborami, ja nie pójdę, choć nie z własnej woli, ale kto by nie został wójtem lub radnym życzę tej gminie, by rozwijała się tak, jak dotychczas.
 • oferdek78 22.10.14, 20:59
  Na moje to niech będzie dalej wójtem Zdzisław Gawroński, przyjdzie nowy i będzie patrzał która godzina bo może niedługo 15.30 trzeba jechać do domu lub a gdzie jest pokrzywno i skwirynowo,
  Także obcy wójt jest nam niepotrzebny. Niech będzie tak jak jest bo tyle co on zrobił i pozyskał dla gminy to w życiu nam się nie marzyło.
 • troll540 24.10.14, 20:12
  Gratuluje wszystkim sympatykom obecnego wybitnie marnej jakości przedstawiciela administracji rządowej.Jednak nie ma innej alternatywy na dzień dzisiejszy.Trzeba z bólem serca uszanować istniejącą sytuację.Szkoda ,że trwać ona będzie przez kolejną kadencję.Takie życie.Często bywa tak jak w "ludziach bezdomnych"sami sobie gotujemy ten los.Pozdrawiam!!!
 • barbi-1 25.10.14, 10:35
  Nie głosujcie na Gawrona bo to taki sam wójt jak Paweł Kozioł z Wilkowyj który oszukuje ludzi i nie pomaga biednym.
 • 00astra00 25.10.14, 14:16
  wójt i ta cała społeczność z urzedu gminy to jedna wielka klika(jedna wielka rodzina), każdy tylko swojego wsadza na posady żeby ciągłość pokolenia była, komisje wyborcze są to przeczytać nazwiska to sami wpływowi ludzie co maja kase a biednych co ledwo starcza od 10 do 10 to nie wzieli bo lepiej niech się bogaty obłowi. czy to bedzie Gawroński czy inny nic nie zrobi pożytecznego każdy do siebie ciągnie.
 • troll540 25.10.14, 18:41
  Zauważyłem,że najłatwiej wydaje się pieniądze podatników.Kuriozalna moim zdaniem decyzja PKW dała przyzwolenie na kosmiczne diety dla członków komisji wyborczych.Motywacja braku chętnych czym sugerowała się PKW jest motywacją co najmniej niezrozumiałą.Według mnie na członków komisji winni być powoływani strudzeni codzienną pracą pracownicy administracji -nieodpłatnie.Dla wiarygodności wyborów-kandydaci powinni powołać mężów zaufania.Myślę,że to najodpowiedniejszy scenariusz.Pieniądze przeznaczone dla często "ustawionych komisji" mogły by być przeznaczone na bardziej szlachetne cele.Pozdrawiam!!!
 • oferdek78 25.10.14, 20:25
  Ty troll podejrzewam że pracujesz w gminie i srasz we własne gniazdo!!
 • adamek0167 25.10.14, 21:52
  I pewnie ją promuje.
 • niebieskooki123 27.10.14, 09:55
  Ty oferdek78 podejrzewam że to ty pracujesz w gminie i chyba nie dałbyś rady do wyborów uprzątnąć tego gniazda z g.-n,/ gdyby mieszkańcy nawrzucali do niego wszystkie swoje żale, słuszne pretensje i bolączki/ nawet przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu.
 • 00astra00 27.10.14, 19:52
  ,, szlachetne cele "?? Może jakieś podwyżki dla wysuszonych pracowników gminy ?? Co .?? Za zasiądanie w komisji wyborczej 300 zł płacą to nie powinni zasiadać ludzie co mają kasę woza się nie byle jakimi samochodami baluja z wójtem na imprezach, po co nie wezmą ludzi z urzędu pracy którym by się przydała ta kasa. Śmiechu warte jest to wszystko całe wybory komisję i ta gmina
 • 00astra00 27.10.14, 19:55
  Miało być wysluzonych smile
 • czarny_murzyn 27.10.14, 22:58
  Kolejna durnota... Składu komisji nie ustala wójt, tylko każdy komitet proponuje swoich ludzi, jeśli chce. Na Pana/Pani miejscu wzięłabym nóż i odcięła sobie kabel od internetu by nie szerzyć bzdur. Do szkoły, uczyć się, skoro ciemnota wyłazi!!
 • czarny_murzyn 27.10.14, 23:00
  puk puk?
  kto tam?
  mózg.
  czyj mózg?
  na pewno nie 00stra00.

  Pozdrawiam
 • 00astra00 28.10.14, 14:36
  do czarny-murzyn : po pierwsze nie dam się obrażać , szkołę skończyłam i to może lepszą od ciebie, ciemnota ??? to idź do urzedu gminy i Ci wyjaśnia kto mógł być w składzie komisji , tak komitet proponuje ludzi ale także byli zgłoszeni ludzie nie należący do komitetów i było {niby} losowanie bo tylu chętnych żeby zasiadać w komisji . I dobrze o tym wiem bo moja siostra nie pracuje to z UP kazali jej się zgłosić a jak poszła do UG wzieli jej kandydaturę to mówili jej że bedzie losowanie i że za dwa dni wyniki i jakoś żadna osoba z tych podanych nie jest zarejestrowana w UP .I czytanie z zrozumieniem sie kłania
 • pietrek444 27.10.14, 09:36
  Całkowita prawda, oszukuje biednych, bezrobotnych i manipuluje swoimi pracownikami /dotyczy komunalnego/ zastraszając ich, a oni jak chorągiewka .W sumie im się nie dziwię: Sory takie mamy cholernie egoistyczne czasy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka