Dodaj do ulubionych

Parodia,kpina czy szyderstwo ?!!

11.10.14, 19:57
Święto edukacji jest świętem nie podważalnym-zgoda.Naje..ny wójcina-to oznaka chamstwa ,zarozumiałości i bufoństwa .Poza tym apeluje do mieszkańców gminy-by ochoczo oddali krew dla dyrektora gimnazjum,bo była potrzebna interwencja służb medycznych.-PRZYCZYNA-zbyt duży upływ krwi na skutek straty równowagi po spożyciu-zajebiście.A plebs niech uważa co myśli.POZDRÓWKO!Mam jeszcze wiele innych potwierdzonych informacji.-motto:jak nie chceta co mata to mata co chceta.Hej ! Jeszcze raz pozdrawiam!!!
Edytor zaawansowany
 • troll540 12.10.14, 12:18
  Może tytuł rozpoczętego wątku jest mało zrozumiały.Ale proszę wypowiadać się w tym temacie bowiem nie rozumiem uczestnictwa na imprezie osób nie związanych z tą branżą.Jeżeli zatem dopuszczalny jest udział wybranych pracowników UG -to jaka logika?To wygląda w ten sposób moim zdaniem,że jak węgiel biorę z jakieś kopalni -to i górnik też powinien być na Dniu edukacji.-Śmieszne-co najmniej mało logiczne,a może bardziej patologiczne.Zdanie moje jest takie,że jeżeli ktoś chce gościć pracownicze pospólstwo to niech to czyni uruchamiajć własną nie cudzą kasę na te cele.POZDRAWIAM!!!
 • dr.loubitch 13.10.14, 15:30
  Nie było cię tam więc nie oczerniaj człowieka. To że walnal kilka głębszych nie oznacza że był nawalony jak meserszmit. Koniec imprezy - schodził po ( dość stromych i wąskich ) schodach, obejrzał się kto idzie za nim, źle stanął i nieszczęście gotowe.Ps. Nie bronię człowieka bo to nie moja brocha. PIC TO TRZEBA UMIC....pzdr dla alkh.
 • wand.a07 13.10.14, 18:32
  Nie możliwe aby pił alkohol a żona się temu przyglądała.
 • wand.a07 13.10.14, 18:30
  "1. Zabrania się sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych:

  na terenie szkół oraz innych zakładów i placówek oświatowo-wychowawczych, opiekuńczych i domów studenckich;
  na terenie zakładów pracy oraz miejsc zbiorowego żywienia pracowników;
  w miejscach i czasie masowych zgromadzeń;
  w środkach i obiektach komunikacji publicznej;
  (uchylony);
  w obiektach zajmowanych przez organy wojskowe i spraw wewnętrznych, jak również w rejonie obiektów koszarowych i zakwaterowania przejściowego jednostek wojskowych."

 • bollo12 13.10.14, 20:51
  Każdy może się przewrócić a wy sensację robicie. Dobrze że nie stało się nic poważnego człowiekowi. Społecznika trolla to już jest nudny na tym forum widać że to wiejski szpital.
 • bollo12 13.10.14, 20:54
  Troll to jakiś szpicel społeczny.
 • dr.loubitch 14.10.14, 21:49
  Zgadzam się wpełni z wypowiedzią bollo 12. Troll jest wszędzie tam gdzie jest sensacja. A co to tego że pić nie można w miejscach publicznych .... rozejrzyj się wkoło.
 • wyborca121 14.10.14, 22:45
  co do Trolla to morze jest ktoś taki potrzebny
  a propos picia alkoholu w takim miejscu jak szkoła czy miejsce pracy jeżeli dyrektor złamał ten zakaz to powinien ponieść konsekwencje tego czynu . pozdrawiam
 • 1-smerfetka 15.10.14, 09:41
  Jeśli dyrektor gimnazjum był pijany to powinniście to udowodnić bo za pijaństwo w szkołach grozi kara oraz wyrzucenie z pracy a najlepiej jak wszyscy gimnazjaliści zaprotestowali by przeciwko dyrektorowi gimnazjum. Dyrektor gimnazjum niczego się nie boi bo jego żona jest przewodniczącą rady gminy.
 • bollo12 15.10.14, 17:59
  Dla mnie jesteście śmieszni niby takie świetoszki począwszy od trolla skończywszy na smerfetce a nie raz zawalenie byliście. Parodia
 • troll540 15.10.14, 20:02
  Sorry za wątek.Nic się dzięki Bogu nie stało.Na prawdę nic się nie stało-ponoć !!!Ad vocem wypowiedzi też przeanalizuje ,coby nie zabierać głosu w niewygodnych sprawach.Przepraszam urażonych-oj jeszcze raz ale teraz jeszcze bardziej tych wszystkich bardziej i mniej urażonych Pozdrawiam!!!
 • zvierzenta 16.10.14, 15:37
  Jak czytam te wszystkie opinie to się zastanawiam kto to wypisuje ? Mam wrażenie że to może być ktoś kto nie został nowym dyrektorem w ostatnich wyborach lub uczniowie którzy się nudzą .Ja nie mieszkam w tej gm. tylko w Obrowie chętnie bym zamienił naszych wójtów wtedy byście mieli co pisać .
 • pitupitu73 17.10.14, 20:19
  pewny jestes
 • troll540 19.10.14, 14:03
  Motto :
  "Ten co kształci serca i umysły młode,
  ten, co ścieżki życia pokoleń toruje,
  tylko z kwiatu wdzięczności
  może mieć nagrodę,
  tylko z postępków,
  których przykłady wskazuje.”Pozdrawiam!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka