Dodaj do ulubionych

Elektrownia fotowoltaiczna we wsi. Wygoda

21.10.14, 09:33
Nazwa inwestycji Elektrownia fotowoltaiczna w Czernikowie
Ogólne informacjePlanowana inwestycja obejmuje dostawę, montaż, rozruch i serwis elektrowni fotowoltaicznej Czernikowo, złożonej z fabrycznie nowych elementów, o mocy zainstalowanej pomiędzy 3,7 a 4,0 MW wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Sektor, podsektor inżynieryjny - obiekty i instalacje rafinerii i elektrowni

Województwokujawsko-pomorskie
MiastoCzernikowo
Kod pocztowy87-640
Data rozpoczęcia I kwartał 2014 - data niepotwierdzona
Data zakończenia II kwartał 2015 - data niepotwierdzona
Edytor zaawansowany
  • hahahihihaha 21.10.14, 10:21
    chwalisz się, czy się żalisz?
  • potok33 21.10.14, 15:35
    W 2013 miałem wizytę jakiegoś typa,który był chętny na 4 ha mojej ziemi.Na ową elektrownię fotowoltaiczną.Z dużą dotacją z funduszy UE.Chciał dać psie pieniądze za ziemię,ale obiecywał pracę przy obsłudze.Być może znalazł jakiegoś durnia i złowił na obietnicę.
  • 1szreder 21.10.14, 17:26
    Jeśli elektrownia to kolejne oszustwo wójta to i tak ona nie powstanie bo gminy na nią nie stać a wójt o niej mówi po to a byście go tylko wybrali na kolejną kadencję bo mu ciągle mało pieniędzy.
  • czernikowo0 21.10.14, 18:12
    Prace budowlane już ruszyły można zobaczyć... A czy chwalić się czy żalić to nie wiem po prostu umieściłem to dla mieszkańców smile i dla ciekawskich xd wszystko jest na google a czy gmina to stawia to raczej nie tylko Energa tak mi sie wydaje www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=elektrownia+fotowoltaiczna+czernikowo
  • toiowo-12345 04.11.14, 22:28
    A mnie to juz na to wszystko ręce opadaja soltys w tej wsi nie robi nic poza wyprawami codzienie do koscioła i naszego kochanego proboszcza .Dzieciaki nie maja nawet zadnego placu zabaw , stare boisko zarosło i nawet rotacyjna ciezko BYŁO sciac ta trawe A TERAZ NIE MAJA JUZ NIC do gry w pilke została im ulica lub spotkania rekreacyjne na moscie .
  • czernikowo0 05.11.14, 18:04
    A to się zgadza Pani sołtys kompletnie nic nie robi.... Zero zainteresowania
  • 3yeti 25.11.14, 10:00
    Ja się tylko zastanawiam nad jednym... Czy ktoś poinformował mieszkańców prędzej o planowanej inwestycji na tych terenach? Gmina wiedziała dużo wcześniej a mieszkańcy....? jak wjechał sprzęt.... czyja to wina/???? czy Wygoda należy w ogóle do gminy Czernikowo ???? od lat wieś się wcale nie rozwija nie ma nic ani dla młodzieży ani dla dzieci!!! w Czernikowie powstaja nowe place zabaw praktycznie jeden od drugiego w promieniu kilkuset metrów !!!! inne wsie też się rozwijają w tym kierunku.... dlaczego nie Wygoda... kto jest winny.... Gmina? Sołtys ? czy może Radny Wygody z innej wsi?........
  • czernikowo0 25.11.14, 18:49
    Już odpowiadam na pytania.
    Nie nikt mieszkańców o tym nie poinformował.
    Dziwne pytanie dla czego niby ma nie należeć do Gminy Czernikowo proszę się dobrze samemu zastanowić a znajdzie pan/ pani odpowiedz... A kto jest temu wszystkiemu winny no to odpowiedz powinna być prosta Pani Sołtys która tylko potrafi się ładnie uśmiechać.
  • czernikowo0 25.11.14, 18:54
    A wieś Wygoda jest najmniejsza ze wszystkich wiec i nie ma moim zdaniem potrzeby budowy placu zabaw.

Przed takimi wypowiedziami proszę się zapoznać z informacjami o danej wsi.
    www.czernikowo.pl/6708,gmina-czernikowo-w-liczbach.html
  • niebieskooki123 26.11.14, 09:41
    Z tego linku równiez mozna znależć jeszcze innych winnych . Na 222 mieszkańców /wykluczając dzieci do lat 18 / to tylko połowa była na wyborach, na których można było wybrac swojego radnego jak równiez skreslic obecnego wójta / wybrała by wtedy rada innego/ . Jestem przekonany ze wtedy znalazłby sie obiecany 4 lata temu plac zabaw, jakieś boisko. Skandalem jest pisanie, że Wygoda jest najmniejsza to się nic nie należy.Nasze dzieci i młodzież sa wspaniałe i jak inne mają potrzeby i chcą się rozwijać.
  • toiowo-12345 26.11.14, 17:52
    Proszę Pana /Pani o nicku czernikowo0 moim zdaniem bardzo nie ładnie napisał ze miejscowość WYGODA jest za mała i nie powinno być tu żadnego placu zabaw ani boiska przecież mieszkańcy płaca podatki jak wszyscy w gminie a dzieci sa bardzo uzdolnione zdjecia mini piłki noznej druzyna prowadzona przez pana grzegorza cała wygoda a odnosnie tej wielkosci to w Witowężu jest tylko 40 mieszkańców wiecej a inwestycje moga być realizowane np ogrodzone ładnie boisko do pilki noznej , remont świetlicy za 680 tys brak słow a my chcemy plac zabaw i boisko .Czy tak cieżko spotkać sie sołtysowi z radnym pogadac jakie sa potrzeby we wsi Wygoda ??????? A RADNY POWINIEN WALCZYC W GMINIE O TO A NIE MIEC GŁĘBOKO W ............DZIWIE sie jeszcze tylko wojtowi ze nie widz problemu..... ale taki juz nasz los ze mozna tylko kase w czernikowo ładować
  • mlodykolega444 04.02.15, 19:56
    a
  • mlodykolega444 04.02.15, 19:59
    Mi sie wydaje że radny tej miejscowośći zapomniał o niej i tylko sie martwi o Witowąż...A sołtys sam nic nie zrobi??
  • toiowo-12345 05.02.15, 21:22
    NA poczatku swej krótkiej wypowiedzi chciałem PODZIĘKOWAĆ najmocniej jaK tylko potrafie panu radnemu z czernikowa TOMASZOWI K. że zainteresował sie wsią WYGODA i zgłosił potrzebę budowy boiska w miejscowości Wygoda argumentując, że dotychczasowe boisko, w związku z realizacją inwestycji przez przedsiębiorstwo EnER.., przestało istnieć a dostępne boisko jest na tyle oddalone, że nie ma możliwości swobodnego korzystania z niego. Ponadto dzieci z tej miejscowości grają w piłkę na ulicy, co stwarza zagrożenie.......dziekuje ...... a odnosnie pani sołtys nic nie zrobi sama ale teraz jak sie zblizaja wybory na sołtysów (koniec lutego początek marca)to kobitka zaczeła sie starac i nawet potrafiła sie zwrocic do rady o pomoc w budowie boiska szkoda tylko ze pod koniec swojej kadencji miejmy nadzieje ze kolejne 4 lata beda tak owocne jak koncówka .....RADNY WYGODY I WITOWĘŻA nigdy nie było radnego pod względem dokonań i przedsięwzięć.na wygodzie...My mamy radnego na papierze zeby BYŁ...A papier wiadomo do czego sie kazdemu przydaje codziennie...
  • bollo12 26.11.14, 16:12
    Nie zgadzam się z poprzednikami głoście bzdury jak się nie interesuje swoją miejscowością to później bzdury gadacie. Już dawno wisiały w naszej miejscowości informację na temat budowy, i w gazetach były artykuły i na stronie urzędu. Ale jak szelest tylko pieniaczem to skąd o tym wiedzieć. Zacznijcie się naprawdę interesować Wygoda

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka