31.10.14, 18:57
Widzialam dzisiaj listę radnych wojta. Mam pytanie do niektóych z nich. Jak to jest się sprzedać?
Edytor zaawansowany
  • pelasia90 31.10.14, 19:38
    na szczęście w swoich okręgach mają z kim przegrać
  • kobietka702 01.11.14, 09:42
    Brak podstawowych zasad zwykłej przyzwoitości, Idą tam gdzie możana coś ugrac , niestety nie dla mieszkańcówa,tylko DLA SIEBIE. Wstyd mi za nich. Nie wyobrażam sobie aby ponownie zostali wybrani, Przechodzac obok takich można tylko splunąć.
  • niepozwolmy 01.11.14, 10:02
    Zapewne kiedyś mieli dość tego Wodza, tych układów, tej sitwy. Teraz nagle to wszystko pokochali.
  • czarny_murzyn 02.11.14, 19:59
    Dlaczego nie było pytania jak to jest się sprzedać gdy kadnydaci z Ograszki i Czernikowa po raz pierwszy wsadzali nóż w plecy swojemu liderowi? Nie wiem jak wójt może im ufać jeszcze? A tak po prawdzie to oni właśnie poszli tam gdzie będzie można zrobić więcej dla mieszkańców, bo być w większości rady z wójtem od siebie ( a tak będzie) to prosta droga do zrealizowania programu.,
  • bierta 10.11.14, 09:30
    Nie dziwota że wójt zaproponował dawnym przeciwnikom sztame bo każdy chce mieć jak najmocniejszą liste. Dziwne jest to że wójt w te chorągwiewki wierzy jak w obrazek. Radny Mieczysław siada teraz jak Salomon na zebraniach i sie do niego niemal wójt spowiada na kolanach, a kandydat z Ograszki jak rasputin czaruje, codzienne piejgrzymki urządza i już sobie w myślach urządza pokój wicewójta, a przecież nie tak dawno taką obiecankę miał od ś.p. Piotra Murszewskiego ale wójt już chyba zapomniał kto mu wkładał w plecy nóż.
    Przynajmniej ci co wójta nie lubią mogą się cieszyć, bo jak się otoczy takimi, co go już raz przewieźli, to może nie skonczyć za dobrze.
  • 100_kornelia 11.11.14, 20:37
    Nie mogę czytac tych bredni spokojnie. Jak można oczerniac tak ludzi, robisz to chyba z zazdrości. Jeśli chodzi o kandydata z Ograszki, który jest solą w Twoim oku, to chcę Ci powiedziec, że on nikomu noża w plecy nie wsadził. Nigdy nie wypowiadał się źle o obecnym wójcie. Zawsze był neutralny w konflikcie wójta z ś.p. Piotrkiem Murszewskim. Piotr nigdy nie obiecywał mu stanowiska zastępcy. Masz niesprawdzone informacje, a swoją wiedzę opierasz tylko na plotkach. Znam go od dawna i jest bardzo wartościowym człowiekiem, któremu do pięt nie dorastasz. Gdyby wójt miała takiego zastępcę to by tylko na tym zyskała cała gmina, gdyż jest to bardzo inteligentny młody człowiek, który posiada ogromną wiedzę. Ale obecnie ma bardzo wiele ciekawych propozycji zawodowych i nie czyha na stanowisko zastępcy.
  • bierta 11.11.14, 22:33
    1. Radny Mieczysław też nigdy nie wypowiadał się źle o obecnym wójcie, a czy ma ktoś wątpliwości że...?
    2. To, że kandydat z Ograszki miał być zastępcą 4 lata temu wiem od najpewniejszego źródłą jakie może ci przyjść do głowy.
    3. Znam lepszych od niego. można go lubić bo da się go lubić, ale zachowuje się jak chorągiewka i nie ma mowy mu ufać. Może prywatnie jest fajnym gościem, ale to polityka, a tu jest...
    4. Zawodowo to mu się sufit na głowę sypie i szuka tylko okazji by zachaczyć się w urzędzie. Wiele ciekawych propozycji,... hahahaha! Pozdrawiam
  • wentyl2 10.11.14, 11:33
    Poruszyłam ten tematy chyba trochę pod wpływem emocji, bo jak to jest jak patrzy się na listę ludzi startujących razem pod szyldem jakiegoś ugrupowania i widzi się twarze które 4 lata temu były po drugiej stronie. Przykro się robi bo byliście jedyną w naszej małej społeczności przeciwwagą. A teraz? A jutro? A za 4 lata? Z kim będziecie?
    Jednak pamiętam moje i chyba wszystkich zdziwienie gdy po pierwszej turze ostatnich wyborów okazało się, że Odnowa i gospodarność (3 radnych) i Pan Dariusz również mieniący się opozycją stali się koalicją, a tak naprawdę trzymali palec prościutko za stanowiska.
    Więc mam pytanie czy w naszej gminie na kilka dni przed wyborami są ludzie, którzy mają jeszcze kręgosłup moralny?
  • troll540 10.11.14, 17:40
    Oczekuje od was,a jestem raczej wyrazicielem większości na tym forum-mówcie śmiało o waszych osiągnięciach.Co zrobiliście dla naszej społeczności znaczącego ,by iść i oddać na was ponownie głos.Chwalcie się swoimi osiągnięciami.To śmieszne ,że wyborca musi egzekwować takie zachowania.My nie wiemy czy słusznie wydawane są nasze pieniądze na wasze diety.Udowodnijcie nam ,że zasłużyliście na to.To przecież takie proste.Pozdrawiam!!
  • potok33 11.11.14, 22:20
    Nooo...... proszę jakie zacne grono krytyków. I Ograszce się dostało.A nie nażarliście się przypadkiem za dużo szczawiu mi mirabelek."Jak to jest się sprzedać"........to się sprzedaj,będziesz wiedział.Tylko czy takiego durnia ktoś kupi? Jak powiedział Piłsudski...."kury szczać prowadzać" a nie dyskutować o kandydatach na radnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka