Dodaj do ulubionych

zatrudnienie w podstawówce

26.04.17, 06:46
dochodzą mnie słuchy, że pan Chrobak zabiera historię p. Kozakiewicz, żeby dać w przyszłym roku swojej żonie. Jeśli to prawda, to nie powinna się tak dać.
Edytor zaawansowany
  • gumis.3 26.04.17, 21:39
    a ciebie co to interesi? to chyba sprawa między nimi a tobie nic do tego.
  • cnzrs276 27.04.17, 18:32
    Mam dziecko, które uczy i chciałbym, żeby dalej uczyła. Skoro przyjęta była na historyka, to jakie ma prawo dyrektor wykorzystywać swoje stanowisko do prywatnych interesów i zwalać z posady jednego, a wsadzać drugiego? bliższa ciału koszula? nie tędy droga !!!
  • misiewicz4321 27.04.17, 23:23
    Mam dziecko w podstawówce i z przykrością stwierdzam że Pan Chrobak nie nadaje się na dyrektora. Nie potrafi zarządzać szkołą, nie trzyma wszystkiego w ryzach, ma bardziej artystyczną dusze. Nie uczy dzieci, wiecznie jest "święto lasu" tzn. dzieci ciągle gdzieś chodzą np. po dyngusie, z jasełkami, wolę żeby moje dziecko częściej siedziało w szkole i się uczyło. Pani Chrobak uczyła w gimnazjum, a teraz ze względu na likwidacje gimnazjów mąż przyjął ją do podstawówki żeby nie została na lodzie, normalnie nepotyzm. A co z innymi dobrymi nauczycielami z gimnazjum?
  • gumis.3 28.04.17, 21:03
    Temat już chyba nieważny bo na stronie gminy jest informacja, że ma powstać podstawówka sportowa to pewnie żona wróci tam pracować.
  • dombrowski11 29.04.17, 21:23
    Szanowna Pani a jak Pani pracuje i podlega pod swojego męża to nie jest nepotyzm???
  • czarny-czernikowo 30.04.17, 22:24
    No fakt, przez takie chodzenie to można tylko przeziębienie złapać... Rozumiem, że chciałbyś, żebyśmy cofnęli się do XIX wiecznej edukacji, nauczyciela egzekwującego wiedzę a uczniów siedzących w ławkach. To, że dzieci wychodzą ze szkoły i uczą się przez doświadczenie, to akurat świadczy o tym, że dyrektor jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami pedagogiki i psychologi. Chrobak pewnie ma i jakieś wady, choć akurat jego artystyczną duszę traktuję jako sporą zaletę.

Bardzo smutne jest to, że dziwny pomysł wójta, a wydaje się, że raczej przewodniczącej rady gminy, prowadzi do mocnej polaryzacji i skonfliktowania tak małej społeczności, jaką jest Czernikowo.
  • szczupak.1 29.04.17, 12:52
    www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/reforma-edukacji-zobowiazanie-do-uzupelniania-etatu-zamiast-wypowiedzenia;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    Wobec powyższego ja bym nie ryzykował takiego sposobu przechodzenia do innej szkoły, bo jeśli ktoś zaprotestuje , to może tak rażący i nieuczciwy wobec innych sposób objęcia etatu przez nauczycielkę zostać uznany za nieważny , spowodować, że straci pracę w gimnazjum, a nie dostanie w szkole podstawowej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka